יום ג': ברזיל בראש בית המוות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י cazzo, ‏15/6/10.

1. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לצפון קוריאה על הלחימה! מאוד התרשמתי מהטכניקה האישית של הקוריאנים, ידעו לשלוט היטב בכדור וניהלו משחק מסירות חכם. בתום 90 הדקות יש לי תחושה שאם היו מגיעים למשחק עם רצון להעיז יותר, הם היו מפתיעים עם כמה התקפות טובות ואולי גם שערים. אני מקווה שילמדו מזה וימנעו מפורטוגל לעלות.

2. gonzo18 Member

ברזיל לא ינצחו גם את פוטורגל וגם את חוף השנהב.
    חוף השנהב ופורטוגל ינצחו את צפון קוריאה מהפרש יותר גדול משער אחד.
    אחרי ה2-1 הזה ברזיל ככול הנראה תסיים שניה בבית או תסיים שלישית ולא תעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10
  3. xArtur Member

הבחור למעלה,אתה פשוט חי בחלום.
    הבנו שאתה שונא את ברזיל,וגומר על ספרד.

הגול של מייקון היה פשוט מדהים.
    בכללי המשחק של ברזיל לא התעלה לרמה גבוה,חבל שלא כבשו עוד שער או שניים..

4. riquelme1 Member

תגיד את חוזה עתידות או משהו?

תפסיק כבר לדבר שטויות, הזילזול שלך בצפון קוריאה הוא מוגזם בטירוף, הם לא הרבה פחות טובים מדרום קוריאה שספרד בקושי ניצחה במשחק הידידות משער של חסוס נאבאס, הם התבצרו היום ב10 שחקנים מאחורה, וזאת נבחרת עם כושר גופני מצויין והרבה אנרגיות(כמו כל נבחרת אסיאתית).

ברזיל אולי לא מבריקה כמו פעם, אבל היא נבחרת עם שיטת משחק מסודרת, הגנה חזקה מאוד, אני גם לא אוהב שיש בהרכב גלמים כמו פליפה מלו וג'ילברטו, אבל זאת נבחרת ממש לא קלה.

ועוד איך שפורטגל וחוף השנהב נראו, ברזיל נראת כפיבורטית ברורה לעלות. אומנם יהיה לה יותר קשה בצמד המפגשים האלה, אבל היא מספיק חזקה כדאי לעבור.

5. 亚历山大帕托 Member

http://www.cinemablend.com/images/news_img/13120/13120.Xxx

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלבי, אין לי שום דבר נגד צפון קוריאה כי בסה"כ כל מי שנמצא בדרום אפריקה הוא כלי של שלטון מהאכזריים שקיימים. מספיק להבין אם איזה שלטון יש לנו עסק אם ה'אוהדים' שנמצאים שם אינם צפון קוריאנים אלא סינים שמקבלים כסף בשביל לשבת שם עם דגל צפון קוריאני.

ברזיל, או יותר נכון, דונגה צריך להתבייש שהם אפילו בסוף ספגו. באמצע המחצית השנייה הקוריאנים אפילו לא בעטו פעם אחד לעבר השער ובסוף הם מנצחים רק 2-1. העניין הוא שזה לא מזיז להם כי אני בטוח שהם עוד יזכו בצורה הזאת בגביע העולמי.

צפון קוריאה כנראה לא עולה לשלב הבא, אבל אני בטוח שהם הולכים לעשות חיים קשים לשתי הנבחרות האחרות. חוף השנהב ופורטוגל לא ינצחו את החבר'ה האלו בקלות.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שאחרי המונדיאל הזה נראה קוריאנים רבים, צפוניים ודרומיים, עושים את הדרך לכיוון אירופה. יתכן שכמה מהם אולי יצליחו להשיג חוזה בקבוצות המוכרות יותר ביבשת.
    אהבתי מאוד את המשחק של צפון קוריאה. רוב הזמן הם היו עסוקים בלהגן על השער, אבל כשהם יצאו קדימה, הם עשו את זה עם הרבה שחקנים והיו סבלניים. הגיע להם להבקיע את השער המצמק.
    ברזיל אכזבה אותי מאוד, אפילו ביחס לציפיות הנמוכות שהיו לי עוד לפני כן. זה לא רק שהיא לא מלהיבה, הכדורגל שלה לא טוב. מייקון הבקיע שער אדיר, שהגיע בזמן טוב. עוד כמה דקות ולחץ היה מתחיל לשחק תפקיד.

8. gonzo18 Member

צפון קוריאה זו נבחרת שבקושי מסוגלת לעבור את החצי. הם נתנו מלחמה אבל זאת נבחרת כול כך גרועה וחלשה שרק רונאלדו ודרוגבה לבד שווים מולם כמה שערים. ברזיל לדעתי לא מסוגלת לנצח גם את פורטוגל וגם את חוף השנהב. אני לא חושב שברזיל מסוגלת לנצח בכלל את אחת משתי הנבחרות האלה. ההימור שלי זה שברזיל תסיים שלישית ובמקרה הפחות רע שניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/10
  9. alexshw Member

לא מן הנמנע, שיתברר שזה דווקא היה המשחק הכי קשה של ברזיל בשלב הבתים.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. פורטוגל וחוף השנהב יותר טובות מברזיל, והן בטוח ינצחו את הקוריאנים בצורה משכנעת. כי רונאלדו ודרוגבה לבד יצליחו יותר ממאייקון, קאקה ורוביניו ביחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    פרובוקציה נטו

11. yonmu Member

אפשר להמשיך להגיד שברזיל נבחרת אפורה, שרוביניו ילד פדלאדות, קאקא גמר את הקרירה ופביאנו לא חלוץ גדול, אבל האמת, כמו שברזיל נראתה היום, אני לא חושב שיש נבחרת שיכולה לעצור אותם התקפית על אפס שערים (אולי איטליה וספרד). אנשים מסתכלים על המשחק כאילו ברזיל שיחקה נגד סן מרינו, כשקוריאה הצפונית נתנה משחק הגנה אדיר וממושמע. לא יודע כמה נבחרות בטורניר יכולות לעשות את זה טוב יותר ממנה, אבל אני די בטוח שפורטוגל וחוף השנהב לא יכולות.

כל הכבוד ענקי לקוריאה הצפונית, הפייבוריטים שלי לעלות מהמקום השני (בטח כשפורטוגל וחוף השנהב משחקות כמו היום).

לגבי הסגל של ברזיל, אם באמת זימון של רונאלדיניו לצד קאקא 'מאיים' על אחד מהם וצריך לבחור רק אחד, אז עם כל הכבוד להתעוררות של רונאלדיניו העונה מול הבינוניות של קאקא, גם אני הייתי בוחר בקאקא. היום היה לו משחק רע ונגד הגנות צפופות ומסודרות כאלה רונאלדיניו היה עובד טוב יותר, אבל בהמשך אני עדין חושב שהוא יתרום את שלו. את פאטו היה צריך לזמן על חשבון נילמאר. איך אפשר להגיד על נבחרת עם מגנים כמו מאיקון, ואלבס בימין, עם באסטוס ורוביניו בשמאל, עם קאקא ואלאנו במרכז אפורה, אני לא יכול להבין.

12. gonzo18 Member

צפון קוריאה זו נבחרת ברמה הכי נמוכה בעולם. הם לא יודעים ומסוגלים לשחק כדורגל,אל תזלזל ביכולת של חוף השנהב ופורטוגל לנצח אותם בהפרש של יותר משער אחד,זה א.
    ב.אני פשוט מתקשה להאמין שברזיל ינצחו גם את חוף השנהב במשחק הבא וגם את פורטוגל במשחק האחרון של הבית,ולכן הם לא פייבוריטים כרגע לעלות מהמקום הראשון בבית. זאת מתמטיקה פשוטה. המפתח בבית הזה היה השערים מול דרום קוריאה כי בכול שאר המשחקים הכל פתוח,ובזה ברזיל נכשלה ובגדול היום,זהו.

ואני לא גומר על ספרד,ארתור,אני לא סובל את המאמן של הנבחרת הזאת.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

החגיגה הצפון-קוריאנית אחרי השער שלהם היתה ה-רגע המרגש של המונדיאל הזה עד כה by far. כל כך אמיתי, כל כך טהור, היתה לכובש השער התרגשות של ילד בעיניים. רגע מדהים בעיני. הכי נקי שיש.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הבאמת יפה הוא שהוא נתן למשטר הזדמנות להציג את זה כ1-0 להם עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

gonzo18, תאמין לי שלא חידשת לי כלום על צפון קוריאה, אני יודע את כל מה שאמרת וגם הרבה מעבר ואף אחד מהדברים האלה הוא לא טוב. פשוט זה לא באמת משנה לי כשהנבחרת שלהם מגיעה למונדיאל, המשחק הזה לא באמת ישנה שם כלום. אני מתאר לעצמי שהיית מאלה שהסיתו נגד איראן במונדיאל 2006, ומה חשבת כשהשחקנים סיכנו את עצמם כשעלו עם סרטי ההתנגדות למשחק לפני שנה? וכשמאהדביקיה הקפטן נשאר עם הסרט גם אחרי איומי הממשל?

נכון שזה לא המצב אצל הצפון קוריאנים, מדובר באנשים שטופי מוח כליל, אבל בכל זאת, הם שחקני כדורגל רבאק, זה לא שהם יזכו במונדיאל ויתנו לגיטימציה לשלטון, יבקיעו פה ושם, יגנבו נקודה, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה יכול להגיד את זה על סמך המשחק היום? אתה באמת חושב שהניצחון המינימלי של ברזיל הוא בגלל שברזיל נבחרת בינונית וקוריאה אפסית? אין שחר במילים האלה. זו הנחת היסוד השגויה שלך.

המזלזל הוא דווקא אתה, בברזיל ובצפון קוריאה.

אתה יוצא מנקודת הנחה שפורטוגל וחוף השנהב יצליחו יותר נגד קוריאה מאשר ברזיל, זאת למרות הסגלים החלשים יותר שלהם (הן בהגנה והן בהתקפה) ולמרות שהציגו יכולת פושרת היום בצהריים. אף אחד לא אמר שפורטוגל וחוף השנהב יפסידו לצפון קוריאנים, אבל כדי שברזיל לא תעלה היא גם צריכה לא לנצח לפחות אחת מפורטוגל/חוף השנהב וגם ששני האחרונות ינצחו את צפון קוריאה בהפרש של יותר משער, וזה פשוט רחוק מלהיות ניחוש סביר.