יום ג': חגיגה גרמנית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏13/6/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה עם הגנה, להיפך, אני אוהב הגנה, אבל אני שונא משחק שהוא כולו בהליכה, בלי לחץ, בלי ניסיונות ריצה, יצירתיות וטכניות, וצערי כמעט כל הדברים שאמרתי לא נמצאים בטורניר, פרט לכמה מבצעים של מסי, טיפה ג'י סונג פארק, הגול של דרום אפריקה ו....זהו בערך.

אגב שמתם לב שסלובניה היא הנבחרת האירופאית הראשונה שניצחה במונדיאל? צרפת, אנגליה וסרביה נכשלו, דווקא סלובניה הקטנה ניצחה. מה הסיכוי שגם גרמניה תיכשל?

2. Lazarobbie Member

יאללה, אני מקווה שהמשחק האחרון של היום יתקן את הרושם של המשחקים שקדמו לו...

3. רמי Member

המונדיאל עד עכשיו מזעזע.

עד כמה שידוע לי משחקות בו נבחרות! ולא יחידים. עד עכשיו ראיתי נבחרת אחת בלבד, והיא דרום קוריאה. בעצם גם ארה"ב היו סבירים.

מי שרוצה להיות עיוור שיהנה. כמובן שזו רק ההתחלה וגם אני מאמין שעוד יגיע שיפור כלשהו (לדעתי מינורי), אבל כרגע המצב נוראי.

בלי יוצאות מן הכלל כל הנבחרות עד עכשיו (חוץ מהקוראנים כמו שכבר ציינתי) לא משחקות כקבוצה. אין תיאום, אין שיטה, אין כלום.

צרפת אשכרה נראתה כאילו זה המשחק הראשון שלה מזה עשור ביחד. שם עוד יש איזו הנחה בגלל כל הסיפור של דומנק.

ארגנטינה שאני שומע שחלק פה טוענים ששחקה "טוב", נראתה זוועה. איך זה עוזר לי בחיים שמסי יודע לעבור את ההגנה הבזיונית של הניגרים? בחיי שהם היו פתאטיים ברמות אחרות. המאמן שלהם כנראה חי בעולם אחר אם הוא חושב שלהשאיר למסי עשרות מטרים להתשעשע בהם זה רעיון טוב. אז כן, מסי הוא שחקן שידע לנצל את זה וארגנטינה הגיעה למצבים.
    מה זה שווה תגידו לי? הייתה שם שיטה? איזו מחשבה? לא! היה את מסי שעבר את יובו וחבריו.. בשביל זה לא צריך מונדיאל.. יש לי את גיחון ושאר הסמרטוטים בספרד שנותנים לו לרוץ לתוך השער 50 פעם בעונה כדי שאחר כך יגידו שהוא טוב כמו מראדונה.

אנגליה (אהובתי).. אין לי מילים. בשביל זה הביאו את דון פאביו? בשביל מה?. לא נראה כמו כלום. חבל לי לבזבז עוד מלל על שאי אפשר לשחק עם ג'רארד ולמפארד, שרייט פיליפס זה נחמד לסיטי אבל לא לאנגליה, שאם גרין עומד בשער כבר היה עדיף לאזרח את הליצן מארסנל, שאם התקווה נעוצה בקראגר המצב ממש אבל ממש קשה.

וגם אלג'יריה-סלובניה-גאנה-סרביה וכל מי ששחקו עד עכשיו נראו כמו נבחרת בצפר יסודי.

אני באמת רוצה להאמין שזה ישתפר. הרבה תקוות שלי נעוצות בגרמנים שאני מצפה מהם שאשכרה יציגו נבחרת.

הא כן, מוות לוובוזלות האלה. מה בקשתי כבר מה? להנות כמו בן אדם מכדורגל. ואל תספרו לי שזה אותנטי וכל הקשקוש הזה. זה נשמע כמו להקת זבובים מסריחה במיוחד.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שיש הרבה אוסטרלים וגרמנים שוב שומעים את החראזלות האלה...אוף!!!!

מגרש מלא, ויש כמויות גדולות של אוסטרלים בצהוב וגם של גרמנים בלבן, ואיזה יופי קריאת ה-"OLE OLE OLE OLE DUESTCHLAND" התגברה על הווזבאלות!

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בארגנטינה זה היה ככה ואני מפחד שיהיה ככה עד הסוף...כל פעם שהקהל שר איזשהו שיר אז היו שומעים את הוובוזלות האלה עוד יותר חזק..כאילו שהם מנסים בכח רק להפריע ולא לתת לנו לשמוע את הקהל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה שהמשחק יתאים את עצמו לאווירה הדי טובה באיצטדיון יחסית למשחקים האחרים(מלבד אנגליה) שהיו די משעממים, והאוסטרלים עלו בהתלהבות גדולה נראה כמה זמן זה יימשך, מה שכן גרסיה היה חייב להבקיע.

מאוד מפריע לי כל המהגרים והמתאזרחים בסגל של נבחרת גרמניה, היטלר מתהפך בקברו...

7. guyholl Member

זה רק אני, או שיש דיילי בשידור?

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מרגיש את זה...

הרגשתי את זה בקטעים אחרים גם בשידורים אחרים אבל רק לחלקים מממממש קטנים..פה זה נראה שכל מצב לפני שהוא בועט יודעים לפי הטונים של רמי וייץ מה יקרה

9. שלו Guest

לוקאס פודולסקי - שחקן נבחרת לגיטימי. מדהים כמה שהוא יודע להגיע למשחקים במדים הלאומיים ומנגד בליגה לא רואים ממנו הרבה. יופי של שער.

10. דנידין Member

גדולה של מאמן.

יואכים לאוו הוא הטקטיקן שמצעיד את הנבחרת הזאת עוד ממונדיאל 2006 ולכן גרמניה משחקת כל כך יפה.

11. Telkiyski Member

שחקן ענק
    ומירוסלב קלוזה בלתי נגמר
    מלך השערים במונדיאל 2002
    כובש במשחק הראשון במונדיאל כבר אחרי 25 דקות שער ראשון בטורניר, אחרי 8 שנים.

אני כמובן עדיין עומד בהימור שלי מלפני שלושה שבועות בנושא ההימורים פה ואומר השזוכה במונדיאל הזו תהיה גרמניה.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן כמה האוסטראלים בוכים ומתלוננים על הקוון ולשופט כשהם צריכים לבוא בטענות לעצמם...לא עומדים נכון בכלל ולא יודעים לעמוד בקו אחד..גרמניה בלי הרבה מאמץ שוברת פעם אחר פעם את מלכודת הנבדל הגרועה של האוסטראלים...

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מירוסלב קלוזה כנראה מכוון למלכות השערים בכל הזמנים של המונדיאלים, אחרי השער שלו הוא סימן עם היד 4(כלומר עוד 4 הוא משתווה לרונלדו), בכל מקרה עד עכשיו גרמניה גורמת הרבה הנאה ועד עכשיו זה המשחק היחיד שבאמת מרתק ומתאים להגדרה של "משחק מונדיאל".

14. דנידין Member

אתה חייב להבין את הקשיים שיש לאוסטרלים לעצור את התרגילים המסודרים והמהירים של ההתקפה של גרמניה. אלו דברים מתוכננים שחוזרים כל משחק ובשל התיזמון המדוייק שלהם, הם קטלניים במיוחד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  15. אלי מתחן Member

אני לא מרגיש שההגנות במונדיאל הזה הן שחוגגות, אלא פשוט חוסר חדות מדהים של חלוצים. כמעט בכל המשחקים שהיו עד עכשיו (מלבד שני הגרועים שכל אחד פה הזכיר) היה לפחות מצב אחד של 80% שער שמישהו החטיא בצורה מזוויעה, אולי זה הכדור, אולי זה הוזוזוים, אולי זה סתם שחקנים כושלים, אבל זה לא שחסרים מצבים.