יום ד' באלופות: תיקו דרמטי בסאן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/11/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל נראית נהדר..היא האשמה היחידה שהתוצאה רק 1-0 ושהם לא גמרו את המשחק כבר במחצית

2. RubberSoul Member

אני מגן על ברצלונה כשאני יודע שמגזימים. אני לא יכול להישאר ככה כשכולם תוקפים את הקבוצה שלי עם צביעות גדולה ולא להגן על הקבוצה שלי.
    בוסקטס ואלבס לא השחקנים הכי הוגנים שיש,אבל להגיד שהם הכי מלוכלכים בעולם ושברצלונה מלמדת אותם להתחזות זה צביעות.

להגיד שמסי ואינייסטה צוללים כשכל משחק מכסחים להם את הרגליים זה די טיפשי.
    אני יודע מה אתם מדברים, אינייסטה בהרבה מקרים נופל אחרי שבועטים לו ברגל למרות שזה לא עבירה כזו.

אני בטוח שיש כאלה שאומרים שאינייסטה ומסי צוללנים יותר מדרוגבה ורונאלדו.זו צביעות.

3. xavi6 Member

בויאן עזוב, מה ציפית לאוביקטיביות? לא מהאנשים האלה. רונלדו יכול לצלול עוד 80 פעם, שעה אחרי שנגעו בו-זה לא יזיז להם. ביום שהוא ילבש אדום כחול, אם הוא ילבש, אז הם יעלו אותו על המוקד, גם במידה ושברו לו את האף.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-1 מוצדק לריאל במחצית, הם פשוט קבוצה מצוינת ומהנה השנה.
    די מריה משתפר ממשחק למשחק ואיזה פס גדול הוא נתן להיגוואין שלו נותר רק להבקיע ממצב שכל חלוץ חולם עליו, ורק חבל על ההחמצה שלו בתחילת המשחק למרות שכל הכבוד לו שלא התפתה לצלול אבל אם הוא ילמד גם להרים את הראש במצבים כאלו יצאו ממנו שחקן ענק.

מילאן נראית כמובן טוב יותר מהמשחק הקודם בין 2 הקבוצות אבל עדיין ריאל פשוט קבוצה טובה יותר ויכלה לסיים את המחצית עם יותר משער אחד לטובתה.

5. c_web Member

אייאקס במחצית טובה יורדת בכל זאת בפיגור שער. חבל אני מקווה שאייאקס יצליחו להשוות במחצית השנייה, כי אם מילאן תפסיד היום זה יהיה פספוס מצידה לא לעקוף אותה ולשפר את מצבה בבית.

ומה יהיה עם אדון גאל קלישי המגן המהולל של ארסנל??? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wacko.Xxx

6. לא מצאתי כינוי Member

לא היה צריך בכלל את ההילוך החוזר כדי לדעת שזה הצגה, כ"כ אופייני לו. פשוט גועל נפש. כיף לדעת שהוא כבר לא בכדורגל האנגלי.(ואני לא מדבר על הרמה..)

7. zoharco Member

כמה רגעים לפני הגול של ריאל פאטו היה מול שוער ונשרק נבדל- לא הראו הילוך חוזר אבל מאוד הייתי רוצה לראות אחד. יש לי הרגשה שלא היה.

אה כן- רונאלדו צוללן מסריח שתפס את הפנים אחרי שאבאטה לא נגע בפניו כלל. זה עדיין לא משנה את העובדה שגם בברצלונה יש צוללנים ולא ברור למה העלתם את זה בדיון היום.

8. AFCA Member

ההתקפה כרגיל נראית טוב (רק מוניר לא מעורב מספיק) אבל אנחנו ממשיכים להביך את עצמנו בהגנה. טובי במשחק סביר לעומת ואן דר ויל הנורא, ורטונגן ואניטה גם לא נראים טוב. חבל לרדת ממחצית כזאת בפיגור.

ראיתי עכשיו את הגולים בשידור ההולנדי,, איזה סיומת יפה של וולקוט.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/10
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאוהד ניאלי אני חושב שגם בברצלונה וגם בריאל מדריד יש צוללנים, מתחזים ורמאים. שתי הקבוצות מייצגות גם ככה את הרע בכדורגל האירופאי כך שאני תמיד אשאר ניטרלי. הכוונה שלי בעיקר לבזבזנות החולנית והמכוערת של שתי הקבוצות. על המגרש שתי הקבוצות מציגות לרב כדורגל נחמד.

באוקזר אין הרבה מה לראות, בטח לא בשביל אוהד אייאקס. הקבוצה הביתית עולה בדקה התשיעית ליתרון דווקא אחרי שתי הזדמנויות טובות לאייאקס. אחרי זה אני שוב נדהם לנוכח היכולת ההגנתית וחוסר הריכוז בקבוצה. לדעתי שתי הקבוצות פחות טובות מריאל ומילאן.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מקום ל-2 פרימדונות בהתקפה אחת. רונאלדיניו מחכה שהקבוצה תעבוד בשבילו, איברהימוביץ' מחכה שזו תעבוד בשבילו, ובינתיים הקבוצה שלהם סופגת שער. במובן הזה רוביניו הרבה פחות עצלן, אבל הוא בכושר לא טוב (למרות השערים, מול יובה הוא היה רע) וההשפעה שלו אולי לא תורגש.

במידה והמשחק לא ישתפר פיפו חייב להיכנס. אין במילאן סקורר יותר טוב ממנו, ומהרגע שהוא נכנס במשחק מול יובה זה התחיל להיות חד צדדי ומסוכן. הוא עובד ופעיל וברגע שהוא נכנס הוא נותן 100% בכל המובנים, לא חושב שיש במילאן עוד שחקן כזה בהתקפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/10
  11. riquelme1 Member

ממש הפכת אותם לצי הרשע של הכדורגל העולמי. כי צ'לסי, מנצ'סטר, והסיטי לא מבזבזות.

אתה לא ניטרלי, אתה פשוט שונא את הספרדיות.

12. riquelme1 Member

פיפו אינזאגי בגיל 36 נכנס עם תשוקה של ילד בן 19, פשוט לעריץ את הבחור הזה.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ז'ילינה ז'ילינה...איזה קבוצה עלובה שלא קשורה למפעל הזה, דקה 60 והתוצאה היא 0-6 לזכות מרסיי(שלושער לז'יניאק וגם רמי, לוצ'ו וגבי היינצה בחגיגה) במשחק בית של ז'ילינה, לא מקנא בקבוצה החלשה הזאת שבשבוע הבא יש לה ביקור בברידג' נגד הכושים של צ'לסי שיודעים לפרק שבאה מולם קבוצה חלשה.

עריכה:

כבר 0-7 עם עוד אחד של לוצ'ו.

14. riquelme1 Member

ועוד עשו הששוואה בינה לבין הפועל, עפ הפועל חוטפת שישייה ממארסיי, ועוד בבית אני נקנקיה.

איזה טעות של פפה, ועוד יותר גרוע איזה השמטה גרועה של קסיאס, כל כך לא מתאים.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה של ז'ילינה היא רק המחשה כמה ההשיטה החדשה של פלאטיני היא כישלון טוטאלי עצום...השיטה הזאת פשוט משרתת את הקבוצות הגדולות, שחלילה הן לא יפלו...

עונת 2009/10 - מכבי חיפה (0), ציריך (4), אפואל ניקוסיה (3), דברצן (0) ואולימפיאקוס (10) השיגו ביחד 17 נקודות, מתוך זה אולימפיאקוס, שהיא חברה קבועה בענף, השיגה 10 ועלתה לשלב הבא, כך שהיא לא באמת נחשבת למדינות הקטנות, אז זה בעצם 7 נקודות, 7 נקודות בתוך 108 אפשריות!

עונת 2010/11 - ב-4 משחקים, הפועל ת"א (1), ז'ילינה (0), פ.צ. קופנהאגן (7), פ.צ. באזל (3) ופרטיזן בלגרד (0) השיגו ביחד 11 נקודות מתוך 108, מתוכן קופנהאגן 7, ואני עדיין מחשיב אותה לנציגת הליגות הקטנות כי היא לא כמו אולימפיאקוס שהיתה איזה 13 שנה בליגת האלופות רצוף, היחידה שנראית קשורה לליגה הזאת באמת לפי יכולת העונה.