יום ד' באלופות: תיקו דרמטי בסאן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/11/10.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"איזו אכזבה, עד שיש ליונייטד הזדמנות לעשות טרבל היסטורי אנחנו מפסידים לגרמנים...רגע, מה זה הצרחות האלה?". בחייאת דור, מי כותב הודעת סיכום לפני שהמשחק נגמר?

הווארד ווב-הפלא השמיני של העולם. אפילו בפרמיירליג הוא מצליח לבלוט באפסיותו, אבל באופ"א ובפיפ"א כנראה רואים עילוי שאנחנו לא.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

...

ביקור מספר 14 של ריאל בסאן-סירו, עדיין ללא ניצחון ועדיין ללא רשת נקייה. מה אכפת לי איך זה הושג כל עוד ההיסטוריה נשמרת.

3. REAL MADRID Member

אם אינזאגי היה על המגרש יותר מדקה הוא היה מקבל אדום על הדחיפה של צ'אבי אלונסו, אבל זה לא רלוונטי.

פדרו לאון!!!!

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התייחסתי עכשיר רק לספרדיות, אבל היחס שלי שווה לקבוצות שציינת. צ'לסי וסיטי למשל הן קבוצות ללא זהות. בלי כסף של אברהמוביץ' והשייחים הערבים אף אחד לא שם לב אליהם...לפחות אצל הספרדיות זה שונה, אבל האמן לי שאם ריאל וברצלונה היו קבוצות תחת שלטון הולנדי אנחנו כבר מזמן היינו שוכחים מהם...מה שהקבוצות האלו עושות זה מבחינתי פשע כלכלי, חד וחלק. חוסר ספורטיביות ממדרגה ראשונה. לצערי העניין הזה גם לאט לאט משתלט על הולנד, אבל השלטונות ההולנדיים יעצרו את השטויות האלו. שום חברה רגילה עם חובות של מיליונים יכולה להתקיים, למה כדורגל זה אחרת?

למשחק באוקזר. אייאקס כבר שנים לא מוצאים את הנוסחה המנטלית בשביל להצליח. מי שראה את המשחק פשוט נדהם מחדש איזה פראיירים יש בקבוצה שלי. אוקזר כמו אייאקס לא שייכות לליגת האלופות!!!

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/10
  5. itay7 Member

אני חושב שמוריניו מראה כל פעם מחדש שהוא המאמן הגדול בדורנו. אין הרבה מאמנים שבפיגור של שער אחד בלבד היו שוברים את המערך, כפי שהוא עשה בשני המשחקים האחרונים של ריאל. הוא עשה את זה גם הרבה מאוד באינטר של העונה שעברה, וכמעט תמיד זה עבד. השילוב של שמרנות שצריך וחדשנות שצריך זה משהו שהוא מביא לשלמות.

וזה בלי לדבר על איך שהוא הקים את בנזמה מהקבר...

6. Raulito Madridista

עדיף להיות מגוחך מאשר לסיים את המשחק בסאן-סירו בידיים ריקות.
    אני כל-כך שמח שהיגואין ופדרו לאון היו אלו שכבשו את השערים: היגואין סבל ממן פחד מול קבוצות גדולות בצ'מפיונס ועכשיו מה שיזכרו ממנו זו לא ההחמצה מול ליון בשער ריק אלא היותו אחראי לשער ה-700 של ריאל בצ'מפיונס; פדרו לאון השנה לא קיבל מספיק צ'אנסים ולטעמי מוריניו לא היה הוגן מספיק ביחס אליו וכעת הוא השווה את התוצאה כמו גדול.
    אני מבסוט מהתיקו רק בגלל העובדה שנקלענו לפיגור בדרך לא ברורה.
    אבל אני מאוד מבסוט מהיכולת של הקבוצה, לא שיחקנו ככה מאז הימים שזיזו שישב ליד ואלדאנו, היה מלהטט על כר הדשא.
    אם מילאן הייתה מנצחת זה היה שוד שלא נראה כמותו הרבה זמן. עשינו להם היום בית-ספר לכדורגל.

הייתי משלם אלף שקל כדי לראות את הפרצוף שלך באותו הרגע. הגול של ערן זהבי שווה להתגלות אלוהית. הייתי משותק באותו רגע.

7. WellNeverDie Member

משחק מעולה, נהנתי לראות את המשחק. שחקנים מעולים, אווירה נהדרת, שערים ושופט מטומטם - הכי כיף ככה לראות משחק בתור צופה בלבד.

מוריניו עשה את מה שהיה צריך לעשות, 2-1 או 3-1 זה אותו דבר בשבילו, אבל עדיין שאפו - זה עדיין משחק חוץ נגד מילאן אבל הוא החליט ללחוץ ולהלחיץ את מילאן, זה עבד, יצאו לוזרים בסופו של דבר.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותו זמן הייתי בסאן סירו במילאן נגד יובנטוס במחזור האחרון, אז לשמחתי לא הייתי צריך לראות את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

למחרת הייתי בסיינה באליפות ובשבת שלאחר מכן, הייתי משותק כמוך בסנטיאגו ברנאביאו כשלקחנו טרבל.

9. alexshw Member

האם אותו שער של הסלובקים, שהובקע לרשתה של צ'לסי אחרי שהיא הובילה 4:0 ועברה לשכיבה על המגרש, הופך את ז'ילינה כרגע לקבוצה יותר טובה ממכבי חיפה של העונה הקודמת?

1:15. רק פוליטיקה מונעת מפלטיני לסגור בסטה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מילאן כמעט עקצה ניצחון מכלום, כמעט. פפה עם יופי של בישול, ועוד שער בנבדל ברור, ורק ריאל יכולה לבוא בטענות לעצמה שלא סיימה את זה בקלילות, עושה רושם שהפערים בין הקבוצות לא קטנים, מילאן לא נראית מאיימת, ריאל מדריד בשקט הייתה יכולה להביס את מילאן היום.
    מילאן מספיק מנוסה ואיכותית כדי לא להסתבך מול קבוצות בינוניות כמו אוקזר ואייאקס, ולמרות שמילאן רחוקה מלהבריק ולאיים, זו עדיין קבוצה שרצוי להימנע ממנה בשמינית גמר, היא יכולה להדיח כל קבוצה, אבל אני לא רואה מצב שמילאן מגיעה עד הסוף.

ניצחון חלק שלנו על הרוסים, טוב היה לראות דרוגבה שוב במפעל הזה, קאלו היה מצויין היום, יש לו כדורגל וטכניקה גבוהה, אם רק יעשה את הדברים שהוא יודע יותר, הוא יעלה כמה מדרגות, יש לו מה שצריך. עשינו את שלנו, עכשיו אפשר לתת לכרישים לנוח ב-2 המחזורים הבאים, רוצה לראות את הילדים פותחים, הגיע הזמן, ואין זמן מתאים מזה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ובדיוק מהסיבה הזאת טענתי שמה שנקרא על ידי רבים "בית המוות", יתגלה ככל הנראה כבית הכי שקוף וצפוי. ריאל מדריד בראש, מילאן שנייה ומאבק על המקום השלישי בין שתי הקבוצות השוות פחות או יותר.

לא ראיתי את המשחק, אבל שמעתי צעקות מהשכנים וקפצתי לראות מה הסיפור...נחמד לראות את אינזאגי מתלהב כמו ילד קטן, כל הכבוד לו.

12. riquelme1 Member

.

אתה רואה יותר מדי כדורגל ספרדי, לא מגיע על הדחיפה של אינזגי אדום, מקסימום צהוב, בספרד כל דחיפה קטנה זה אדום, אבל באירופה זה שונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל מקרה, ריאל טובה בהרבה ממילאן, והגיעה לה התיקו הזה, טעות חמורה של פפה וקסיאס בגול הראשון של מילאן שמורניו כבר יתן על זה בראש לשתיהם, ונבדל של 100 מטר בגול השני, הצדק נעשה בגול של פדרו לאון.

אינזגי אין דברים כאלה, אני עדין נדהם מהבחור הזה, בגיל 37 עם התשוקה המדהימה הזאת שלא נגמרת, ועם החדות הזה מול השער שלא תעלם גם בגיל 50, מדהים פיפו, מדהים.

בדיוק כמו חברו ליובה לשעבר, אלסנדרו דל-פירו, הנסיך שכבר מזמן הפך למלך.

מוריניו אמר את זה ואני מסכים איתו מאוד, מילאן לא קבוצה פנטסטית מבחינת כדורגל, אפילו רחוקה מכך, אבל יש לה אופי של קבוצה גדולה, ויש לה שחקנים עם ניסיון שיודעים בדיוק מה לעשות ברגעים הקשים, לא האמנתי שהם יחזרו מה1-0, אבל הם לא נישברו, וחלוץ אדיר כמו אינזגי יודע לנצל טעויות קטנים, גם פירלו וגטוזו נלחמו כמו שתי אריות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/10
  13. אלי מתחן Member

אינזאגי מלך. יש לו כזאת תשוקה לכדורגל שלא רואים מכדורגלנים היום. בתור אוהד ריאל הייתי לי קצת שמחה שראיתי אותו כובש ומתפרע ככה.
    ההצגה של רונאלדו הגעילה אותי, אבל מנגד די מאריה הראה שהוא ספורטאי כשלא נפל מתי שיכל לקבל פנדל והמשיך למרות ההחמצה שלו אחרי זה (מעניין איך אינייסטה היה נופל באותו מצב).

ריאל שיחקה עד הגול של מילאן מצויין, אבל הבעיה היא כמו בשנה שעברה, היא לא מגיעה למספיק מצבים טובים מול הגנות חזקות בשביל לגמור את המשחק ואז איזה גול מקרי שאיכשהו תמיד מגיע משנה את המומנטום. שמח שפדרו לאון ובנזמה הצילו לנו את המשחק זאת נקודה חשובה שמעשית מבטיחה לנו את המקום הראשון (צריך לנצח משחק אחד מה2).

14. Bensh Member

למה לעזאזל אכפת לך איך אינייסטה היה נופל באותו מצב?
    אולי תשאל איך רונאלדו, אינזאגי, דרוגבה, ארשאבין וחוליו קרוז (?!) היו נופלים באותו מצב?

בחיאת, זה נהיה פתטי. אוהד ריאל שקופץ בסיום המשחק של הקבוצה שלו כדי לדבר על אינייסטה, ילד אוהד סיטי שמעריץ את הקצב דה יונג קורא לואלדס נינג'ה (זה באמת הדבר הכי מצחיק שיצא לי לראות במחזור הזה של הצ'מפיונס), מצאתם לכם זמן. רדו מזה, באמת

ולעניינו: פיפו אגדה. אני מעריץ אותו

15. אלי מתחן Member

אני לא התחלתי את הדיבור על ברצלונה רק המשכתי אותו.