"יום הבוחר" - בוחרים את עשרת השחקנים האהובים עלינו בכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/2/24.

1. Raulito Madridista

איך אומרים? "זהו יום הבוחר" לכבוד יום השבתון והבחירות לרשויות המקומיות - גיבשתי את רשימת השחקנים שאני הכי אוהב. משוכנע שזו לא הפעם הראשונה שאני מציג את הרשימה שלי. בכל מקרה, האמת שאת הרשימה הראשונה עשיתי כילד לפני גיל עשר, ורוב השמות שהיו - עדיין בעשירייה. קבוצת הגלאקטיקוס שגדלתי עליה. מקבוצה של השנים האחרונות פרט לשחקנים שהם חצי אלוהים - "התגנב" מרסלו. האמת שרציתי כאתגר לחשוב גם על מקומות 11-20 ומצאתי את עצמי כותב ומוחק שוב ושוב. פדה ואלוורדה שם, גם לוקה מודריץ', מניח שקלוד מקאללה וצ'אבי אלונסו. והלוואי שג'וד בלינגהאם ימשיך ככה ויהיה לו הכבוד.

1. ראול - ראול הוא ריאל מדריד...
    2. כריסטיאנו רונאלדו - זה ברור.
    3. סרחיו ראמוס - אדון הדסימה.
    4. איקר קסיאס - עצר הכל.
    5. לואיס פיגו - הגלאקטיקו הראשון
    6. זינדין זידאן - הקסם!
    7. רונאלדו פנומנו - אם לא הפציעות...
    8. רוברטו קרלוס - ניצח את חוקי הפיזיקה.
    9. פרננדו היירו - "הקפטן של הקפטנים".
    10. מרסלו - היורש.

2. alexshw Member

סדר אין לי אבל קנטונה, סקולס, בקס, אירווין, שרינגהאם, קין, סולשיאר, שמייכל, קאריק.

3. Ever Banega Member

גם לי אין סדר-
    ראול, צ'אבי, פויול, זאנטי, רונאלדו פנומנו.

ראול, פויול וזאנטי זה מאותן סיבות - שחקנים שתמיד עיניין אותם אך ורק טובת הקבוצה והיו נותנים הכל על המגרש (פויול במיוחד) סמלים שקל להתחבר אלייהם.
    צ'אבי- הביא לשלמות את סגנון המשחק שאני הכי אוהב לראות, אני חושב שגם במקרה שלו הקבוצה הייתה מעל אינטרסים אישיים.
    רונאלדו על פניו לא מה שאני אוהב, היה אגואיסט מידי פעם ובטח לא כזה שהקבוצה מעל הכל בשבילו, אבל בסוף אין שחקן שיותר כיף לצפות בו כשהוא עם הכדור ברגל וזה קנה אותי כשהתחלתי לצפות כנראה יותר מכל שחקן אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/24
  4. VAR Member

מאלדיני
    גאטוסו
    בופון
    טוטי
    קאקה
    נסטה
    פ. אינזאגי
    רויס
    איברהימוביץ'
    קרוס

honorable mentions: סאנטי, דה רוסי, מודריץ', טיאגו סילבה, נדבד, דל פיירו, צ'ך, למפארד, פישצ'ק, קלוזה, ברגקאמפ.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/24
  5. Raulito Madridista

תודה רבה לכל מי שהצביע. אחד הדברים הכיפים זה דווקא לדרג, שיש לך התלבטות וצביטה קטנה כזו מי לשים מעל מי, אבל מבחינתי הרי אין שאלה מי במקום הראשון וגם הכינוי שלי מצביע על כך. לכן איפה אבר באנגה בדירוג שלך חבר? אפילו בכדורגל העכשווי? זה ערבוב בין שחקנים שגדלנו עליהם לבין הדור הנוכחי, בין משהו שמשך אותנו לבין הצלחה מקצועית מטורפת או תארים ורגעים..

פתחתי דיון כזה קודם לכן בפורום של ריאל מדריד וספרתי את הדירוג של 11 הראשונים שהשתתפו:

עלו לא פחות מ-30 שחקנים. ראול הוא זה שנבחר הכי הרבה פעמים כשחקן האהוב – ארבע בחירות, והוא נמצא ברשימה אצל שמונה אוהדים| איקר קסיאס שהופיע שבע פעמים – נבחר שלוש פעמים במקום הראשון| זינדין זידאן שנמצא בשבע רשימות – היה השחקן האהוב פעמיים. מי שעוד נבחרו, פעם אחת כל אחד, לשחקן האהוב, הם רונאלדו-פנומנו (שלוש פעמים הופיע בעשירייה) וצ’אבי אלונסו שהופיע שמונה פעמים בטופ10.

השחקנים שהיו בהכי הרבה רשימות הם – תנו כבוד – ללוקה מודריץ’ ולאגדה מרסלו שכבר לא כאן. שניהם הופיעו עשר פעמים. כריסטיאנו רונאלדו נוכח רק בשש רשימות, בדומה לדני קרבחאל למשל, וסרחיו ראמוס נוכח חמש פעמים – כמו פדה ואלוורדה שאהוב מאוד בסגל הנוכחי, וכמו רוברטו קרלוס. פפה נכלל בארבע רשימות שזה לא רע בכלל, וגם פרננדו היירו.

שחקנים שמפתיע שהופיעו – אוהד – חנן – בחר ברפאל ואן דר וארט. גם אלבארו ארבלואה, קאקה שלבטח לא בלט אצלינו, ובחירות מרגשות כמו נאצ’ו וקאסמירו. גם לקארים בנזמה וקלוד מקאללה קול אחד כמו לגלאקטיקו הראשון לואיס פיגו, וגם ג’וד בלינגהאם הרוויח קול ודורג שביעי אצל אלישע. גם לטוני קרוס קול אחד. אלו שנבחרו פעמיים הם טיבו קורטואה, פרננדו רדונדו, גוטי שחייב לעלות מהספסל, רוד ואן ניסטלרוי ולוקאס ואסקס