יום הדין: הפועל תל אביב - האם ניסנוב ותושב ירכשו את המועדון?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/12/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזמנים לבדוק, אולי הפועל תל אביב חייבת לכם כסף -
    הר הכסף

2. סיונרה Member

להפועל עדיף שיתפרקו ושיבוא בעלים ויגאל אותם אחרי זה. הקבוצה עכשיו כל כך מלאה בזבל שצריך לשים סכומים לא הגיוניים רק בשביל שתוכל לשחק משחק אחד.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הקרדיט למשתמש בפורום השחקן ה-12:

אהלן מר נושה של הפועל

אז שמעתי על החדשות הרעות ורציתי לומר שאני מבין אותך. נכון, ידעת מראש שעסקים עם הפועל תל אביב זה סיכון כלכלי לא קטן אבל אתה בתור בעל עסק קטן, איזו ברירה באמת יש לך? היית חייב לקחת את הסיכון. הרי איך תשים אוכל על השולחן?
    אז הצפוי מכל התממש ואתה אכלת אותה בענק ונשארת עם הפסד של אלפי/עשרות אלפי/מאות אלפי שקלים (אם לא יותר) שמהווים ודאי כמה ימים/שבועות/חודשים של עבודה מחייך (אם לא יותר). אז נכון, תצטרך לספוג ירידה ברמת החיים ונכון שקיצבת הפנסיה שלך איבדה כמה שקלים ובטח נאלצת לפטר כמה עובדים שזרקת לרחוב כדי לא לפשוט רגל, אבל היי, זה החיים, נכון?

אני מתאר לעצמי שבטח התחשק לך לאכול את הלב כששמעת על עוד בזבוז חסר אחריות של הפועל תל אביב. אני יכול רק לדמיין איך הרגשת כששמעת שרכשו עוד שחקן רומני בחצי מיליון אירו ואת בן רייכרט במיליון אירו, או החתימו את חן עזרא על חוזה של מעל מיליון שקל בשנה בזמן שלך גוררים חוב של 15,000 שקל על עבודה שעשית לפני 3 שנים. וזה עוד כלום. אני יכול רק לדמיין איך הרגשת כשראית את הפועל תל אביב לוקחת גביעים ותארים או את האוהדים טסים בכיף ובהתרגשות לעוד מסע אירופי שאתה יודע שלפחות חלקו מומן בחוסר תום לב על הגב שלך ושל עוד רבים כמוך.

אז נכון, אתה לא כוכב כדורגל ואין מאחורייך את ארגון השחקנים שילחם בשבילך. אתה גם לא שכיר שחבר בהסתדרות כך שלא תוכל לפנטז שיו"ר ההתאחדות לכדורגל מר עופר עיני ישים עליך קצוץ כאיזשהו חסד עבר. אתה בסך הכל עצמאי שכבר יודע עד עכשיו שישראל מלאה בנבלים שרוכבים עליך ומתחמקים מתשלום על השירותים שנתת להם.

אבל אתה יודע מה אני לא מבין? אני לא מבין איך הרגשת כשגילית שהערבויות שכבירי העמיד אצל רו"ח עופר אורליצקי לא שווים אגורה. אני גם לא מבין איך הרגשת כששמעת היום שהשופט איתן אורנשטיין החליט לזרוק אותך לכלבים. בהינף עט כל תקווה שלך לכמה שקלים תמורת עמלך עפה מהחלון. ודאי קיווית לקבל אולי 20 או 30 אחוז שזה יותר מ-0, אך הודות לכבודו אתה לא תקבל אגורה. אני לא יכול לדמיין איך הרגשת כשגילית שחברת הראל פורקה מנכסיה ושהמעט שעוד היה שם, הזכויות ממכירת זהבי והחוב של אלי טביב, חולק לקבוצת הכדורגל כדי להחתים עוד רומני, עוד חן עזרא ועוד רייכרט במיליונים במקום לנושים.

אולי הבעיה היא שלך בכלל? למה לא הגעת לאף דיון לומר את דבריך? אולי בגלל שמר אורנשטיין מעולם לא ראה את פרצופך ולא שמע את קולך היה לו יותר קל להתייחס אליך כעוד שורה בחלק השמאלי של המאזן ולא יותר. למה לא התאגדת? הרי אתה יודע שיש עוד מאות כמוך, יחד וודאי הייתם כוח שלא ניתן להתעלם ממנו במחי יד.

אז היום אכלת אותה בענק. הנבל ניצח בחסות מוסדות ה"צדק", השתינו עליך מהמקפצה, רשע וטוב לו, תקרא לזה איך שאתה רוצה. אני רציתי לומר לך דבר אחד: זה לא הסוף. יש בישראל גוף שנקרא בג"צ. עדיין לא מאוחר לך להתקבץ עם עוד כמה שכמוך, לשכור עו"ד (אולי שמעון מזרחי יכול להמליץ על מישהו?) ולהגיש עתירה ואולי לנסות לסחוט איזה קמצוצון של צדק ולהביא את הנבל על עונשו. אתה הרי יודע שזה רק עניין של זמן עד שהוא ישוב לסורו. מה שהיה הוא שיהיה. לא חבל?

ולכם בעלי קבוצות הכדורגל האחרות בישראל, יש לי מה לומר גם לכם: תלמדו מהמקרה הזה. תהיו הנבלים בעצמכם. תקימו חברת אחזקות שתחזיק בקבוצה, תשרפו כסף שאין לכם בלי חשבון, תערבבו את הבקרה התקציבית בזדון ובבוא היום, כשהכל יקרוס, פשוט תוציאו כמה מיליונים מהכיס, קנו את הקבוצה מחברת הקש וסלמתאק. הוקוס פוקוס ואין חובות. כי ככה זה במדינת ישראל- הנבל תמיד מנצח בסוף.

4. Telkiyski Member

מדהים שיש אוהד מכבי שאשכרה השקיע ככה לכבוד הפירוק (אולי זה לא כזה מושקע, לא היה לי כח לקרוא הכל).

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה כאחד שבעבר כתב על כמה שהפועל זה עזרה לזולת ותרומה לקהילה ושאר בולשיט, תכלס, צריך לקרוא ולהפנים.

6. Telkiyski Member

מתי כתבתי שהפועל זה תרומה לזולת? תצטט לי בבקשה.
    הפועל היא מעבר למועדון כדורגל איך שלא תהפוך את זה.
    אתם זה ברירת מחדל. דידי לוקאלי.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הייתה פה תקופה, די מזמן, שברברת על מפעלות חינוך ושהפועל זה ערכים.

8. Telkiyski Member

הפועל זה ערכים והרבה דברים אחרים. ניהול כושל של כבירי או של טביבי לא ישנו את זה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מועדון עם ערכים שמשאיר עשרות משפחות בלי כסף שהובטח להן על עבודה שסיפק המפרנס עבור המועדון.
    איזה יופי.
    זה הרבה מעבר לניהול כושל, זה צפצוף על בני אדם, זו התעלמות מהתחייבויות.

oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

אז בגלל הניהול של כבירי אתה מחליט עכשיו מה הפועל כן ומה לא?
    הדברים שאמרת נכונים לגבי כבירי.
    אתה מציג פה תמונה מעוותת (כי נוח לך) כאילו אוהדי הקבוצה הצדיקו את מה שקרה פה בתקופה הזאת.

11. DRORIKO Member

עד דידי הררי. אחלה גבר, אני אומר את זה גם מהיכרות אישית. אגב ידעתם שהוא זה שכתב את השיר "ילדה של אב"?

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

החובות של הפועל הם גם עשור אחורה. וזו לא הפעם הראשונה בהיסטוריה שלכם שזה קורה.
    תמיד נוהלתם בצורה של ביזיון רקוב, עסקנים מושחתים, אנשי הסתדרות מבחילים, פוליטיקאים מטונפים.

אוהדי הקבוצה עצמו עיניים במשך שנים, ולאחרונה רק היו חרדים לעתיד המועדון בלי לשלוף את הערכים בשקל שלהם ולהבין מה עולל המועדון המסריח שלכם לאנשים (ובלי לתהות איך בתקופה של הקפאת הליכים אף אחד לא חשב על איך מחזירים חובות, אלא איך נשארים בליגה). עכשיו עם ההסדר הזה שסידרו לכם, כי אתם הפועל, המועדון הכי מוסדי ומקושר בישראל עם האוהדים שבטוחים שהממסד נגדם וכולם רודפים אותו, הנושים הקטנים האלה יצטרכו להודות לאל אם יראו שקל.

אי אפשר לסבול את הצביעות הזו.

13. Telkiyski Member

יש לך משהו קצת יותר ענייני לכתוב מאשר לזרוק לי פה דברים מדף המסרים שנראה שהכנת?
    "אוהדי הקבוצה עצמו עיניים במשך שנים". מה זה אומר? כל החובות האלה זה דברים שהתגלו רק בתקופה האחרונה, בטח לא לפני "שנים" כמו שאתה מנסה להציג פה.
    אתה שוב מציד פה איזה תמונה מעוותת, כאילו כל יום בעשור האחרון אוהדי הפועל קיבלו מייל מפורט עם כמה כסך חייבים ולמי, ואיך לא היה איכפת להם בשיט.
    אז זה מאוד נחמד להציג את הדברים כאילו לאוהדים של הפועל לא איכפת ואיך על הזין שלהם שאנשים לא מקבלים משכורות אבל בתכלס אתה גונב פה דעתך (כהרגלך).

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שנים אנשים שואלים "מאיפה הכסף?", שנים אנשים מזהים התנהלות בעייתית, ואוהדי הפועל מורחים את הטענות.
    נו באמת, זה היה ברור שזה יקרה. מגוחך.

במקרה תבעו אתכם כל כך הרבה?

15. Telkiyski Member

שוב, אתה לא צריך להוכיח לי שההתנהלות הייתה ביזיון.
    אבל לפחות אל תציג פה מצג שווא כאילו הכל פה התנהל בשקיפות, ושהאוהדים והציבור ידע הכל.
    אתה מדבר פה כאילו כולם ידעו תמיד כמה כסף חייבים ולמי. למי שיקרו, את מי דפקו, למי כן שילמו, למי לא שילמו.
    אז וואלה, זה רחוק מהמציאות.

נ.ב גם מהנושים של נתניה היה לך כל כך איכפת או שיכול להיות שבגלל שמדובר בהפועל פתאום נהיית חסיד אומות העולם?

מצב נושא:
הנושא נעול.