יום המשחקים הראשון: אין הכרעות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏11/6/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק מזעזע, משעמם ועלוב.

מאלודה היה חייב לפתוח בהרכב, ובדיעבד זה על חשבון גורקוף החלש ולא על חשבון דיאבי שהיה טוב מאוד. לאורוגוואי לא היה פיתרון לצעדים הענקיים של דיאבי ולכח פריצה שלו, כל פעם שדיאבי לקח את הכדור בפריצה לעבר הרחבה הוא הצליח לשחרר מסירות מוצלחות והצליח לבעוט שרצה, הוא היה טוב היום. גורקוף היה אומלל... שום מסירה חכמה, שום מהלך מבריק, משחק עלוב שלו ואין לי מושג איך מאלודה, שבא אחרי עונה אישית פנטסטית, יושב על הספסל במשחק הזה, דומנק מצדיק כל מילה רעה שמגיעה לעברו.
    מצד שני, אורוגוואי הייתה עלובה אפילו יותר, אני לא זוכר יותר מהתקפה אחת מסודרת של אורוגוואי, לא ראיתי שום דבר חוץ מניסיונות אישיים של פורלאן (טוב) ושום דבר מעבר.

בקיצור, 90 דקות משמימות, מיום הפתיחה, אם ניקח משהו, זה את משחק הפתיחה.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כל כך הרבה מה למחות והרבה מה להגיב;
    בעיקרון, הנרי מכניס הרבה לשחקנים, ג'נייק הוא הסקורר היחידי בקבוצה, מאלודה הוא השחקן בכושר הכי טוב בקבוצה.
    אבידל הוא לא בלם ואולי היום זה עבד, נגד הגדולות זה לא. סאנייה צריך להביא את הנוכחות ההתקפית שלו מארסנל עם החדירות לרחבה, ולא ההגבהות העלובות שראייתי היום.
    למה הפסדנו ? ריברי וגורקוף לא יכולים לשחק ביחד, שהוא יחליט מי עדיף .

ואולי דיאבי היה מינימום מסי היום והיה הנק' אור החיובית היחידה, אבל נגד שאר הנבחרות עם האמצע החזק ולא הקישור א לה ליגה אורגוואית בניצוחו של גמד עם קרחת, הוא לא יעבוד, אלו דיארה להרכב.
    חוץ מזה משחק מעולה של טולאלאן שהיה היחידי ששיחק בשביל הסמל, ריברי במשחק הכי חלש שיצא לי לראות אותו אי פעם, נראה באיזה מקום כאילו הוא חושב שהוא משחק באלג'יריה וכל הקבוצה על הכתפים שלו.
    אברה, כואב לי להודות, אבל הוא היה מעולה, חבל לי שקלישי לא יראה דקה, אבל בצדק.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מועמד רציני לתואר "משחק המונדיאל הגרוע ביותר שראיתי", אם כי אנגליה-פורטוגל מ-2006 עדיין ראשון אצלי. ועדיין, צרפת לא הייתה רחוקה מלנצח את זה ותחושת הבטן שלי היא שהם עוברים את הבית הזה יחד עם מקסיקו.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה בדיוק חשבתי כשראיתי את ההילוך החוזר של ה'פנדל'. איך הנרי לא מתבייש להתנהג כך? רק זה מה שהיה חסר שהשופט היה מעניק עוד מתנה בשביל הנבחרת הכל כך אפורה הזאת.

מבחינת שחקנים אחרים, דיברתם על גובו, גורקוף ואחרים, אבל מבחינתי גם אנלקה ובטח הנרי יכלו להשאר בבית. ריברי היה חלש להחריד ואין לי מושג אם זה בגלל עייפות, יום חלש או פשוט האווירה בנבחרת?

5. gonzo18 Member

הנרי רצה פנדל על יד שלא היתה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אבל באמת נגמרו לי המילים,זה היה אחד המשחקים הכי גרועים שאני זוכר שראיתי בשנים האחרונות,משחק שכול התחלואים של הכדורגל באו לידי ביטוי בו. הרכבים הזויים,סירוס שחקני התקפה(אורגוואי),חוסר נוכחות של שחקני התקפה(צרפת),משחק קבוצתי עלוב(שתי הנבחרות),משחק גרוע של שחקני המפתח של צרפת.
    דומנק מאמן מפגר, ליצן ומה שתרצו,זה ידוע,אבל המאמן של אורגוואי הוא פ-ח-ד-ן. היתה לו הזדמנות נדירה לתפוס מעצמת כדורגל במונדיאל עם המכנסים למטה. לעזאזל אני מסתכל על השחקנים של אורגוואי שהוא לא זימן ועל ההרכב ושיטת המשחק שלהם ובא לי להקיא. חוץ מחולצת התכלת היפה הכל שם רקוב.

6. נועם אסולין Member

שאלוהים יקח את הזמבורות ווזבלות אנערף איך קוראים לזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx
    זה פשוט הורס את הטורניר !
    אין אווירה של משחק, לא מרגישים את הקהל, זמזום לא נגמר של שפשוט נותן חשק לשים את הטלויזיה על מיוט את השדרים אפילו ולא שומעים.
    חשבתי זה יהיה רק במשחק של דרום אפריקה, אמרו שזה אביזר עידוד ספציפי שלהם, זה היה גם במשחק של צרפת וכניראה כל הטורניר זה ימשיך.
    פשוט לאסור על ההכנה של זה למגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

7. קרלס פויול5 Member

משחק חלש נורא בין שני הנבחרות האללו, הצרפתים הראו כישרון רב אבל הוכיחו שאין להם מנהיג ונוצר בלאגן וכאוס במשחק שלהם בגלל זה, כל אחד הלך ראש בקיר וחטף בגלל זה, האוורוגואים ניסו ללכת על התקפות מתפרצות שפורלאן או סווארז יקבלו מצב של אחד על אחד וסיימו בשער, הנבחרת ניסתה לצאת להתקפות האללו בכיסוח בהגנה(איזה הפתעה, האדום הראשון בטורניר הוא של אוורוגואי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) והעברת כדור מהיר להתקפה אבל לשני הקבוצות זה לא הלך והתעסקנו פה יותר בקרב איגרוף(וגם בקרב אגו לא קטן) במקום כדורגל וחבל, גורקוף היה חייב לקחת מנהיגות במשחק הבא של הצרפתים אחרת הם לא יגיעו רחוק.

8. Charlton Member

אני מסכים עם נועם אסולין, זה פשוט בלתי נסבל ומוציא את החשק למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/10
  9. avdz7 Member

זה נשמע כמו כוורת דבורים, מרגיז!

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיברנו כבר על הבעייה העיקרית של אורוגוואי ולא ארבאלו ריוס יהיה הפיתרון, שגם גארגאנו בוודאי לא היה עוזר. כל מי שניפח את אורוגוואי לפני המשחק בשל צמד חלוציה צריך לזכור את המוקדמות והקושי להעפיל, כל מי שמשבח את סוארס בתור כוכב על צריך לזכור שבנבחרת הוא לרוב נראה כמו שהוא נראה היום, חלש להחריד. נבחרת של מלחמה, קצת פאליטו פריירה ופורלאן אחד - זה מה שהיה לסלסטה היום.

פקפקתי ביכולת של נאצ'ו להיות זה שמנהל את המשחק והוא התעקש להוכיח שהיה לי צדק בכך, לודאירו בכמה דקות הראה יותר דם ממה שנאצ'ו הראה כל הקריירה שלו לדעתי, חבל שהוא גם הראה חוסר שליטה עצמית והורחק אחרי תיקול מכוער. צ'ורי קאסטרו? יכול להיות, אבל לא חושב שהוא היה פותר משהו, גם לא חאפו רודריגס או כל אחד אחר. גם עם סבוז'ה רודריגס לאורך המוקדמות הסלסטה לא הציגו משחק התקפה שותף ועכשיו הם נתקעו עם נאצ'ו לעוד משחק אחד לפחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx אך עדיין אני מחזיק בדיעה שסבוז'ה היה צריך להיות בדרא"פ בשביל המשחק השלישי.

אורוגוואי הלכה אחורה מדי והשאירה את פורלאן לבד מקדימה, את סוארס אני כלל לא סופר כי שיחקנו עם 10 היום משריקת הפתיחה, כשנאצ'ו גם ביום טוב (והוא היה רע) לא יכל לקשר על המרחק העצום. מה אגיד ומה אומר, זו הסלסטה וזה מה יש, אפשר להאשים את טאבארס אבל אחרי הכל צריך לזכור שמדובר במדינה קטנה עם ליגה חלשה. ושאף אחד לא ימכור לי לוקשים על הכישרון של סוארס (על תקן נעלם בסלסטה) ופורלאן כסיבה שאורוגוואי צריכה להצליח. אם אורוגוואי תשיג משהו בטורניר הזה, זה יהיה בזכות הבונקר והלחימה - ולסיום בהקשר הזה גם, משחק נהדר לריוס וגודין, פרס השקיע המון אבל לא הלך לו... זה מה יש חברה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/10
  11. Alan Smith Member

לצערי יצא לי לראות רק 30 דקות של המחצית הראשונה של המשחק השני, (למרות שלפי התגובות פה אני רואה שלא הפסדתי הרבה).
    הנקודה החיובית הבולטת שראיתי בשידור זה שהפרשן מבין קצת עניין בכדורגל, הוא מבין פחות או יותר מה קורה ולא רדום כזה כמו דני נוימן.

12. gonzo18 Member

אני לא מסכים איתך.
    חורחה מרטינז מקטניה,רודריגז מפורטו וקאסטרו ממיורקה שחקנים הרבה יותר איכותיים מהגלמים שהוא זימן כשחקני קישור. מעבר לכך שהזימונים שלו הזויים ושערורייתים כאחד צורת המשחק של אורגוואי היתה היום גרועה ברמה מפחידה. לא ייתכן שמאמן יעלה עם שלושה בלמים כאשר מנגד מאמן עולה עם חלוץ אחד שגם הוא לא 9 אמיתי (אנלקה). אורגוואי שיחקה היום ברמה של קבוצות בליגה שניה בליגות באירופה ואני לא מגזים. השחקן הכי חשוב במערך הדבילי הזה ממילא היה שחקן שמשחק בקבוצה אלמונית בליגה היוונית,וזה אומר הכל.
    מלבד הגנה סבירה למדי,יש לאורגוואי שלושה שחקנים ראויים בסגל הזה והם פורלאן,סוארז ופריירה המגן\קשר השמאלי. כול השאר פח זבל,לא פחות ולא יותר. פורלאן שחקן ענק ווינר אמיתי,אבל הוא לצערי לא יצליח לסחוב נבחרת כה פתטית על הכתפיים שלו.

ואני לא חכם בדיעבד,כתבתי שאני חוזה שחורות לנבחרת הזאת לפני כמה ימים.

13. ManUtd Fan Member

איזה משחק עלוב.

לגבי דיאבי, כן הוא היה אחלה היום עבור צרפת, אבל כרגיל המסירה האחרונה שלו היא גרועה (חוץ מפעם אחת שאני זוכר). כישרון וטכניקה תמיד ידענו שיש לו, זה לא ממש חדש, אבל שוב, הבעיה איתו זה המסירה האחרונה. לפעמים הוא גם מכדרר את הכדור יותר מדי דבר שלא מועיל יותר לצרפת.

אם ככה שתי הקבוצות יראו נגד מקסיקו ודרום אפריקה, אני לא אתפלא אם ניפרד מהם כבר בשלב הבתים. בכל אופן, קשה לי להאמין שזה יקרה שכן צרפת תתמודד מול הגנה פחות טובה ובאותה מידה אורוגוואי תתמודד מול נבחרות הרבה פחות טובות מצרפת.
    למרות ששתיהן נראות על הפנים, אני מאמין שהן בסופו של דבר יעלו.

14. Burrito Ortega Member

פשוט נוראי. נאלצתי לראות את המשחק במיוט מרוב שזה הפריע לי. חייבים למצוא דרך להוציא את זה מחוץ לחוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/10
  15. מראדונה Member

לא צריך להוציא את זה מחוץ לחוק,אם זה מה שהאפריקאים רוצים אז זה מה שהם יעשו,אי אפשר למנוע את זה מהם.
    אבל באמת, מה הקטע של זה? למה הדבר הזה עושה להם את זה?!