יום המשחקים הראשון: אין הכרעות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏11/6/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתכוון 5 שנים, כי אחרי הכל, הוא עדיין הגיע איתה לגמר והפסיד בפנדלים, למרות שהיה צריך להפסיד עוד קודם לכן...

2. alexshw Member

לדעתי הוא מונה ב - 2004. גם למונדיאל הקודם הוא עלה בקושי, רק כי לאברם בר"ג לא היה מספיק ביצים.
    מי שמבין כדורגל לא היה צריך להסתנוור מהמונדיאל הקודם. אז זה היה זידאן וקצת ריברי שהצילו את החת של דומנק.

קרלס פויול5, ולכן היה נחוץ למנות את בלאן עוד לפני המונדיאל לתפקיד המאמן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/10
  3. gonzo18 Member

sixtobastia
    אני לא מתיימר להבין כמוך באורווגאי ובשחקניה ולא טענתי שרן בן שמעון גאון לכדורגל דרא"מ אבל לא צריך להיות גאון בשביל להבין שלאורגוואי יש נבחרת שמורכבת מכמה שחקנים מעולים וכמה שחקנים בינוניים ומטה. היא נבחרת לא מאוזנת שמאומנת בצורה לא נכונה.
    אותי בכול אופן פריירה של פורטו יותר הרשים מפריירה של בנפיקה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אנסה להבהיר את הנקודה שלי, כי במעבר על הדברים שכתבתי אני רואה שזה לא ברור:

מה שמפריע לי זה להגיד "כולם פחי זבל חוץ משלושה", זו נבחרת עם שחקנים טובים,בינוניים,פחות טובים... אבל רחוקים מלהיות פחי זבל. גם אני אוהב יותר את פאליטו (פריירה של פרוטו) וחושב שיש לו יותר פונטציאל, אבל הדגמתי דרך ההשוואה בינו לבין פריירה המקביל את הבעייתיות בלהכריז כאלו הכרזות על סמך משחק רע או סדרה של משחקים רעים. כי אמש פאליטו היה יותר טוב, לאורך הקריירה לא.

אורוגוואי שיחקה רע אתמול, רע מאוד אפילו. אני גם לא אוהב את טאבארס וחושב שהוא עשה שגיאות בסגל, בבחירת ההרכב מתוך הסגל ואני גם חושב שהמערך שלו בעייתי. אפשר לכתוב שאורוגוואי אתמול שיחקה כמו זבל, אבל מפה עד לקבוע נחרצות לגבי הסלסטה ושחקניה באופן כללי כפחי זבל המרחק רחוק לדעתי וזה מה שהפריע לי.

מדובר רק בדעתי, אם התפרש כאילו אני טוען שהדיעה הזאת נכונה יותר בגלל הכרות מעמיקה יותר הסלסטה אז לא זאת הייתה כוונתי.