יום המשחקים השני: ד.קוריאה וארגנטינה מנצחות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/6/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוי אוצ'ה אוי אוצ'ה, לא מתאים לו. איזו החמצה נוראית, חבל, יכל להשוות את התוצאה ולהלחיץ את הארגנטינאים. אודמווינגי שחקן מאוד מוכשר, אך באותה מידה גם מאוד מטומטם, הרס לניגריה לפחות שתי התקפות פוטנציאליות לכיבוש שער. כאוהד אברטון אני יכול להיות שבע רצון מיכולתם של יעקובו ויובו, השניים הציגו משחק מעולה, בעיקר יעקובו שהיה דומיננטי מאוד בהתקפה. הניצחון של ארגנטינה אמנם מוצדק והתוצאה אף היתה יכולה להיות כפולה, אך למרות זאת לניגריה יש במה להתגאות, עמדו יפה ונתנו הופעה מכובדת, אין מה לעשות, הם נבחרת פחות מוכשרת וטובה מאלביסלסטה.

2. xArtur Member

מי שני השדרנים המטומטים האלו?!
    השחקן היחיד שאפשר להגיד שהם מכירים על המגרש זה מסי..

3. Raulito Madridista

מי היה מאמין - ארגנטינה מעבירה זמן עד לסיום נגד ניגריה ודייגו כל-כך חושש מספיגת השיויוון עד שהוא מכניס עוד בלם למערכה - בורדיסו. לדעתי בחילוף הזה הוא בעצם מודה בטעות שלו באופן עקיף ואומר - גוטיירז לא מגן ימני וכשהוא שם ההגנה מתערערת. מראדונה היה חייב לאוורר את השורות הרבה לפניכן. טבז הציג מחצית שנייה עלובה וגם היגואין, עם כל החיבה אליו, היה צריך לצאת קודם לכן(ואני לא אומר את זה בגלל ההחמצות - כי לפני שיתחיל פה עליהום על היגואין - גם מסי החמיץ מול אניימה בצורה מזעזעת), ואגווארו היה מתאים יותר להיזרק למערכה ולא מיליטו שהוא חלוץ ענק, אבל עיקר ההתמחות שלו היא ברחבה וארגנטינה לא יצרה שום התקפה בזמן האחרון. המשחק הזה נסלח, אבל עוד קטסטרופה כזאת של ארגנטינה והביקורת תיהיה כואבת.
    חבל עבור ניגריה שאין לה עוד שחקן-שניים כמו יעקובו שהציג משחק טוב מאוד והיה הכי קרוב לכבוש. אהבתי את החילופים של לאגרבאק, סוף-סוף מאמן שלא מחכה יותר מידי ולא מתבייש לעשות חילופים התקפיים כדי לשפר את המצב. מארטינס הוסיף מהירות וכוח להתקפה וחבל שהוא לא פתח יחד עם יעקובו בהרכב. הייתי ממליץ להם לשחק ככה במשחק הבא. הפציעה של טאיו החלישה את אגף שמאל של הנבחרת, כי הוא תרם הרבה להתקפה. אוצ'ה שנכנס היה מאוד אדיש, בקושי רץ והחמיץ ברשלנות.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

להוציא את היינצה שהכריע את המשחק, השחקן השני הכי משפיע על כר הדשא היה אניימה.
    פשוט תצוגה נפלאה, קבוצה גדולה באירופה תרוויח אותו בקיץ הזה והפועל תרוויח הרבה כסף לחשבון הבנק.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מסכים. השדר עמית הורסקי והפרשן רן "בא לי שווארמה" בן שמעון. הצחיק אותי שהם טענו במחצית הראשונה שיעקובו נתן שנתיים מצוינות כאשר מאמצע 08/09 עד אמצע 09/10 הוא נעדר בעקבות פציעה. איזה שידור חובבני, שיכינו קצת שיעורי בית, לא ביקשתי יותר, אבל זה מה שקורה כאשר הם מתמקדים רק במסי מסי מסי, אני בטוח שהם ניסו לחקור מה צבע התחתונים שלו בטרום המשחק.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי בארגנטינה שום דרך, כל המשחק הסתכם בטבז ומסי שהיו טובים מאוד וכל המשחק ההתקפי של ארגנטינה היה סביב יכולתם האישי, וזה היה צריך להספיק ל-3-0 לפחות, אניימה היה מצויין היום.
    מה שחשוב עבור ארגנטינה זה הניצחון, כמה, איך, זה לא מעניין, ארגנטינה השיגה 3 נקודות, הייתה יכולה בקלות לעשות את זה יותר מ- 1-0, ומבחינתם זה לסמן וי ולהמשיך הלאה.

ניגריה בכל זאת הייתה קרובה להשיג יותר, אוצ'ה בהחמצה גדולה, ובמשחק עצמו יעקובו היה בהחלט טוב, גם סמואל וגם דמיקליס ממש לא הסתדרו איתו שהוא היה עם הגב אל השער, לא הסתדרו עם הכח שלו. הוא הצליח לעצור כדורים, ולהפעיל את השחקנים מסביבו שפשוט לא היו טובים מספיק, יעקובו בהחלט היה טוב היום.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק משעמם עם כמה הזדמנויות, אין לארגנטינה שום דבר למכור במצב הזה. מסי לבד לא יכול לעשות הרבה מול נבחרות שהן הרבה יותר טובות מאשר ניגריה. מסי השתדל ועשה הרבה והגיע לכמה הזדמנויות טובות אבל אניימה היה פשוט פנטסטי היום.

מראדונה עשה שם בלאגן אחד גדול, מה לקח לו מעל שמונים דקות להוציא את די מאריה שפשוט לא הופיע היום למשחק?

8. xavi6 Member

אין לארגנטינה הגנה יציבה, וזה אומר מגנים. פשוט אין לה. אין לה את הסדר שם, יש בלבול ענק שלא נדבר על השכונה עם גוטיירז כמגן. עזבו כמגן, אני לא יודע איך הוא הגיע למיורקה, והוא הסיבה לנפילתה של ניוקאסל. פעם חשבתי היא קבוצה גדולה, אבל אם היא אשכרה מביאה שחקן כמו גוטיירז-כנראה שמקומה בליגה שניה, ואני מחמיא לו. מקומו לא בנבחרת הזאת, ואם זה היה זאנטי במקומו לדעתי זה היה משתפר פלאים.

9. Ryan Giggs11 Member

ארגנטינה הייתה חלשה היום ובכל זאת יכלה להבקיע לפחות 4 שערים.
    ההגנה של ארגנטינה הייתה לא משהו בעיקר בגלל גוטירס ודמיקליס.
    מסי היה מצויין היום ורק יום גדול של אניימה מנע ממנו להבקיע לפחות צמד היום.

10. The_Arsenal Member

הם אמרו שיעקובו נתן שתי עונות מצויינות באנגליה, הם לא התכוונו לשתיים האחרונות. רב"ש אפילו ציין שיעקובו נעדר בהם בגלל פציעות. אתם סתם מחפשים בכח. גם אתמול וגם היום הם עשו עבודה טובה. עדיפים על כל צוות אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/10
  11. מראדונה Member

טבס היה טוב מאוד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

משחק איום ונורא של כל הקבוצה מלבד רומרו,מסי והיינצה שגם בלי הגול היה דווקא די יציב הפעם.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גוטיירס היה השחקן המצטיין של ניוקאסל בעונת הירידה. הוא הסיבה לנפילתה? נראה לי שהמנג'רים ההזויים שהתחלפו בשרשרת, שחקני רכש כושלים אחרים, השפיכה של מיליונים על אואן שבקושי שיחק הן סיבות יותר רציניות.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טבז היה בסדר גמור, לא הפסיק לרוץ, עשה כאב ראש לניגריה תמיד שהכדור היה ברגליים שלו, אבל שוב, שזה בא ממשחק אישי ולא מתבנית קבוצתית זה לא תמיד יעיל. טב אישית, היה בסדר גמור היום.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתיחה מדהימה של הנבחרת ומאז היכולת רק הולכת ויורדת..היגוואין פשוט חושך..לא נראה טוב בכלל...אין מחליפים לורון ומסצ'ראנו..אין מגן ימני והכל היה ידוע מראש

עדיין הניצחון היה מאוד חשוב והייתה הרגשה במהלך המחצית השניה שעם הזמן השיוויון יבוא ומראדונה עם חילוף נכון רק חבל שזה לא על חשבון גוטיירס(ממתי קיצוני שמאלי הופך למגן ימני?!?!?)

המשחק הזה הוכיח לדעתי שאגווארו כן צריך לשחק,הקבוצה צריכה מכדררים ברמה גבוה והוא ליד טבז כשמאחוריהם מסי יכול להיות קטלני...

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מונדיאל ראשון של שחקן צעיר. חילוף מוקדם היה מוציא לו לגמרי את הביטחון.
    אם כבר לחפש טעויות אצל מרדונה, אז ההעברה של חונאס בחזרה לקישור בשלהי המשחק. חונאס היה מושלם בתור מגן, למה לגעת?