יום כיפור

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/9/04.

1. Apu Member

קטע טוב היה-
    נרדמתי, התעוררתי, וזה עדיין לא נגמר :aaarofl: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx
    ראיתי את כל הסרטים חוץ מהטרילוגיה ביום שישי.
    ב12 בלילה שמנו תסרט הראשון, נרדמתי, התעוררתי 6 שעות אחרי וזה היה בחצי של הסרט השני.

2. juva Member

אפילו שאני לא צם
    החלטתי לנצל את המקרן החדש שלי לקחת 6 סרטים להזמין חברים

לקחתי את מוצאים את נמו, שר הטבעות(2 ו3) הסמוראי האחרון, גוטיקה וללכת על הכל 2
    בסוף ראיתי חלק מהסרטים בחמישי חלק בשישי וחלק בשבת, רק את נמו לא הספקתי לראות

3. ג'רי בית הלוי Member

אני הפסקתי את הצום שלי בערך ב-19:30 אתמול, לא היה לי כח לצום והייתי די צמא אז ירדתי לכוס קולה שבעקבותיה גם לקחתי טוסט.

את כל היום העברתי במרתון עונה 1 של 24, היה פשוט תענוג.

4. שגיא Guest

אני העברתי את היום בין השינה, למחשב לדיוידי. הספקתי לישון 12 שעות בלילה, לבלות קצת פה בפורום וגם לראות את הטירה המכושפת וראש המדינה.

עבר בקלות למען האמת.

5. Julian Joachim Member

שאול, נהנית מגוטיקה?

קצת בנאלי לטעמי.

6. Fernando Cavenaghi Member

אני יכול רק להמליץ לאנשים על המלך ארתור ליום כיחפור הבא, ההורדה הייתה מאוד מהירה (שני קבצים של 700 מגה דרך אימיול, תוך 10 שעות), והסרט די ארוך ונחמד מאוד כדי להעביר זמן.

ולעומת זאת ממש לא מומלץ ללכת לראות את הכפר. סרט משעמם ודי צפוי.

7. Hammers Fan Member

גם אני שומר על הכללים והמצוות, צם כבר שנה תשיעית, מקפיד לא להדליק חשמל וללכת לערבית בבית הכנסת (למרות שאני בטוח שאם לא השפעת המשפחה הייתי מוותר על האחרון).

היה צום קל יחסית, בעיקר בזכות מזג האויר הנח, אבל מיום הכיפור הזה אני בעיקר אזכור את "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה". ללא ספק יצירת מופת שמעניקה הזדמנות נדירה לראות את העולם דרך עינוי של נער אוטיסט ובדרך לגלות דברים ששללת את קיומם בטבעיות לפני כן. מומלץ (גם בימי חול).

8. אלי מתחן Member

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מסוגל לקרוא סיפורים על כלבים שמתים או נרצחים

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף תגובה שמשקפת את דעתי, חשבתי שאני היחיד שצמתי ושמרתי את החג.
    אכן הצום היה קל, באמת קל, כשהגיעה השעה אפילו לא הייתי רעב.
    הרבה בזכות ששמעתי לעצה של מישהו מהפורום כאן, ואגרתי מים בכמויות עצומות.
    אז נכון, כל 5 דקות הלכתי לשירותים, אבל הצום עבר בקלילות.
    אני בעיקרון קראתי כתבה נפלאה על טייס שנפל במלחמת יום כיפור, והעדיף לסבול עינוים קשים(שהרגו אותו לבסוף) על לגלות סוד טכנולגי חדש שפותח בזמנו בישראל.
    וגם קראתי ספר על ח'מיני, ומהפכתו באיראן.
    ככה זה, עזרתי למשפחה בהכנת עבודת גמר.
    להפתעתי לא היה משעמם בכלל, גם לא מרתק, סתם משהו להעביר את הזמן.
    הדבר היחיד שהקשה עלי זאת הידיעה שבדקות שאני צם ולא משתמש בחשמל היוניטד משחקת מול טוטנהאם, הצלחתי אכשהו להתאפק, וברגע שיצא החג, בזמן שכולם רצו לאוכל, אני רצתי למחשב להתעדכן.
    ה1-0 של ואן ניסטלרוי גרם לזה שהשנה אני אזכור את הצום לטובה(בניגוד לשנים קודמות שפשוט סבלתי יסוריים קשים בשעתיים האחרונות של הצום).

10. נדב מיכאלי Member

אולי קצת באיחור,אבל מתבקש :
    סליחה מכל מי שפגעתי בו השנה,וסליחה מיוחדת לביתרי מלידה שכועס עלי ,גם אם הוא לא יסלח לי ,אני את שלי עשיתי ומבקש ממנו כאן סליחה.