יום ראשון: הסמבה הצהובה חוזרת?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏20/6/10.

1. gonzo18 Member

אם גרמניה עושה תיקו היא כנראה בחוץ,כי נבחרת סרביה אמורה לנצח את אוסטרליה. התסריט היחידי שספרד תעלה בתיקו עם צ'ילה (שוב בהנחה שהם ינצחו מחר נבחרת של דייגים בתוצאה גבוהה יותרמ 1-0) זה רק במידה ושוויץ תנצח את צ'ילה (לא הייתי בונה על זה ממש). כול תוצאה אחרת מלבד ניצחון של אנגליה והיא בחוץ , אלא אם כן אנגליה תעשה תיקו רב שערים עם סלובניה וארה"ב תסיים בתיקו דל שערים-תסריט הזוי לחלוטין.

ככה או ככה אנגליה,גרמניה וספרד לא תהיינה בשלב הבא כנראה אם לא ינצחו את כול המשחקים האחרונים בבית. מצד אחד יכול להיות לנו קטסטרופה בשלבים הגבוהים ללא הנבחרות האלה ומצד שני שלב הבתים הופך כרגע למותח לא פחות משלב שמינית הגמרץ

2. Rudess Member

זה יותר מחצי אצטדיון, אולי אפילו שלושת רבעי אצטדיון ריק.

3. Giallorossi Member

הניצחון של פרגוואי לא מבשר טובות לאיטליה. כעת גם אם ננצח את ניו זילנד, גורלנו לא נמצא רק בידינו.
    כדי לעלות מהמקום הראשון ואולי להיגמנע ממפגש עם אחת הפייברוטיות לפחות עד אחרי הרבע, אנו תלויים בתוצאה של פרגוואי מול ניו זילנד לעומת תוצאת המשחק מול סלובקיה.

אני מאמין שנוציא 6 נקודות מלאות משני המשחקים הבאים, רק נקווה שזה יספיק למקום ראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/10
  4. Humberto Suazo Member

פרגוואי נבחרת מצויינת, בהילוך ראשון ואולי אפילו פחות מזה מצליחים לנצח את סלובקיה בתוצאה משכנעת של 2:0. הבטיחו עלייה?

אגב שערים ממש יפים, נהנתי.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הנצחון הזה של פראגוואי לא רק כל נקודה גם כל שער ושער הופך לבעל משמעות. אז לזכרו של רוברטו רוסאטו או כמתנה לחתונתו של אנטוניו קאסאנו, פורצה ראגאצי! פורצה איטליה!

ליפי מעלה בדיוק את אותו ההרכב שעלה במשחק הראשון רק משנה את המערך.

פורמאלית לא.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה קרחות ביציעים אבל לא צריך להגזים. התכולה היום היא 26,700 צופים כשהתכולה של האיצטדיון היא 36,358.

7. gonzo18 Member

פורגוואי נתנה לעצמה פור משמעותי בדרך למקום הראשון בבית. איטליה תהיה חייבת לנצח את ניו זילנד בתוצאה גבוהה בשביל להעביר את היתרון אליה,כי במחזור הבא פורווגאי פוגשת את ניו זילאנד ואיטליה פוגשת את סלובקיה,ככה שכרגע פרגוואי בעקבות הניצחון המרשים על סלובקיה פייבוריטית לסיים ראשונה בבית. הולנד VS איטליה בשמינית גמר? אני קונה.

8. guyholl Member

היה נבדל בגול, אבל לי לא ממש אכפת. העיקר שהניו זילנדים יחזיקו מעמד וישלחו את איטליה הביתה כנראה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות נוראית של קנאברו, כבר משחק שני שאיטליה סופגת בגללו. בכל זאת אני רוצה להאמין שהאצורי מסוגלים לנצח את המשחק הזה שאמור להיות קל ביותר. כל תוצאה מלבד ניצחון לאיטליה תהיה השפלה ורעידת אדמה בארץ המגף.

10. FaN_MU Member

הנגיעה של קנאברו מבטלת את הנבדל למעשה?

11. guyholl Member

האמת שאחרי התבוננות נוספת, אני חושב שלא. הרי קאנברו ניסה להרחיק את הכדור וכתוצאה מכך הגיעה הגול. זה לא שהכדור פגע בו בטעות והגיע לשחקן הניו זילנדי.

12. Humberto Suazo Member

פנדל ברור, ביצוע טוב של יאקווינטה אבל עצוב שרק עם פנדל איטליה מצליחה להשוות. מרגיש לי איטליה קצת פאטית.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגנון המשחק של איטליה משחק לידיים, יותר נכון למרפקים, של ניו זילנד. צריך לשחק על הארץ ומהר יותר. מרקיזיו וג'ילארדינו שני השחקנים החלשים בהרכב במחצית הראשונה. אשמח לראות את די נאטלה ואת קוואליירלה במקומם, אולי כבר במחצית. פורצה אדזורי! פורצה אבי רצון!

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק אני חושב שניו זילנד ממש חלשים?

ברגע שאיטליה תעביר שוב הילוך (כמו אחרי השער הניו זילנדי ועד שער השיוויון) היא תכבוש בקלות...

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי רצון מדבר לעניין. טקטיקה זה לא לכדורגל ישראלי - גדול.

מרקיזיו לא מתאים למערך, ג'ילארדינו פשוט לא טוב.