יום ראשון: הסמבה הצהובה חוזרת?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏20/6/10.

1. Giallorossi Member

זוועה של משחק, לא למדו כלום מהמשחק הראשון. להיפך, שם לפחות הצלחנו להניע כדור למרות ששיחקנו מול נבחרת שיודעת לשחק כדורגל, בשונה מניו זילנד.
    זיו זילנד נבחרת חלשה עד חובבנית, אני בשוק שהכדור כל הזמן הולך לאגפים במקום לחדור דרך האמצע את ההגנה הניו זילנדית המורכבת מספרים ונגרים.

מלבד זמברוטה שמתחיל להזכיר את השחקן של 2006, אני לא יכול להגיד על אף שחקן שיש לו משחק טוב.
    ג'ילארדינו בושה וחרפה, להעיף על טיל מההרכב.

ושמישהו יסתום לפודל המדבר את הפה. משלמים לו שיקריא את השמות של השחקנים, מה פתאום הוא החליט להביע דעה?

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

חילופים ומהר! מזל שלא היה לי ביד משהו מזכוכית בשער של הניו זילנדים אחרת זה היה מצער מאוד, איטליה משחק רע מאוד לעומת המשחק הראשון ועם איך שזה נראה עכשיו צריך לחשוב על לנצח במקום חישובים על מקום ראשון או שני.

פורצה איטליה!

3. Christian Vieri_32 Member

בלי פירלו זו לא אותה איטליה. כמה שהוא חסר. מתי הוא צפוי להחלים בכלל?

פפה, מרקיסיו, מונטוליבו - פשוט לא זה. אפילו גאטוסו עדיף עליהם.

ליפי איכזב באי הזימון של דל פיירו. ברור שעדיף 40 אחוז שלו מ-100 אחוז של פפה ויאקווינטה. איטליה נראית רע, גם ליפי, באופן די מפתיע.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית לא טובה של איטליה אך בדקות האחרונות היא התחילה להתעורר. איטליה כנראה תנצח אבל יש סיכוי שגם ניצחון לא יספיק מכיוון שפראגוואי בהפרש שערים טוב ובמחזור האחרון היא תפגוש את ניו זילנד שקשה לדעת מה היא שווה לאחר המשחק וחצי שלה נגד סלובקיה ואיטליה בהם היא מרשימה טאת כולנו. איטליה חייבת להבקיע שני שערים.
    השחקנים הבולטים הם זמברוטה ודה רוסי. הראשון נותן משחק מרשים ביחס ליכולתו העונה במילאן ומאוד נחוש במשחקו בהגנה ובהתקפה. דה רוסי מלך, שחקן אדיר. אני לא חושב שראיתי אי פעם קשר אחורי שסוחט כל כך הרבה עבירות ושהטכניקה שלו לא מביישת הרבה קשרים התקפיים. ראוי לציין שהשער של איטליה הוא אך ורק בזכות דה רוסי שסחט פנדל. אם הקיסר הרומאי לא ימונה לקפטן הנבחרת לאחר המונדיאל זה יהיה שוד.

בהצלחה במחצית השנייה.

5. SeRgInHo Member

כנראה שאין מנוס מהולנד - איטליה בשמינית.

6. Igi Member

http://www.eca.usp.br/njr/catedra/cannavaro.Xxx

זוועתי... לא סתם ההגנה שלו נראתה העונה כמו שנראתה. הניו זילנדי כמעט ועשו עליו 2 שערים.

7. Christian Vieri_32 Member

מי זה הקרישיטו המעפן הזה? המגן השמאלי הכי גרוע שראיתי בחיים שלי. לא יודע להרים כדור. זוועת עולם.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר משזה משחק גרוע של השחקנים, זה המשחק הכי גרוע שראיתי של ליפי, ומסמל את כל הקמפיין הזוועתי שלו החל מהמוקדמות.

9. Igi Member

ניו זילנד חצי מקצוענים אה? כן! אבל עדיין, היה לי ברור שלאיטלקים יהיה קשה נגדם. מזל שאיטליה שברה את סף הפדיחות של אנגליה היום... מעניין מי תעשה את השיא במחזור האחרון.

10. 亚历山大帕托 Member

ואני אומר - באסה להולנדים שלא יעברו את השמינית.

11. Raulito Madridista

משחק מאכזב מאוד של איטליה. למרות שהיא תקפה מן הסתם הרבה יותר מניו-זילנד, אני כלל לא בטוח שהיא ראויה ליותר מהתיקו הזה.
    איטליה של שנים קודמות לא הייתה סופגת שערים מול נבחרת קיקיונית כזאת. קנבארו לכאורה נראה הרבה יותר טוב מאשר העונה המזעזעת שעבר במדי יובנטוס, והוא טעה 'רק' פעמיים. אבל פעם אחת איטליה ספגה גול בגלל שמירה לקויה שלו, ובפעם השנייה ווד הסתלבט עליו בתוך הרחבה וכמעט גמר לאיטליה את המונדיאל עם בעיטה שחמקה ממש ליד העמוד. שער אחד שכבשה היה צריך להספיק לאיטליה מול נבחרת כזאת, אבל גם שער השיוויון הגיע רק מפנדל.
    גם אם איטליה הייתה משחקת עוד שעתיים לא בטוח שהייתה משיגה שער ניצחון. הנבחרת לא הפסיקה להרים כדור לרחבה וזה לא ברור לי. קודם כל לניו-זילנד יש הגנה גבוהה יחסית ודבר שני, כשאתה מרים בלי הפסקה אתה מקל על שחקני ההגנה. כל תינוק יודע לנגוח. מה שמסובך זה לעצור משחק מסירות וצירופים על הארץ. אולם היות ובזימוניו למונדיאל, ליפי שכח כמה שחקנים חשובים והיום למשל פפה הוחלף סתם לטעמי, איטליה הייתה חסרה יצירתיות ודימיון. רק הפצצות של מנוטוליבו המצויין מרחוק, זה הנשק היחיד של איטליה? ככה היא מצפה לזכות בגביע העולמי או להגיע לשלבים הגבוהים? רק הוא, זאמברוטה ואולי די-נטאלה(צריך לחתוך יותר למרכז ולבעוט), ראויים לאיזכור חיובי באיטליה. זאמברוטה עשה כמה פעולות ממש טובות בהתקפה, כאילו חזר אחורה בזמן לתקופת יובנטוס.
    לאיטלקים יש הרבה מאוד חומר למחשבה לקראת המשחק האחרון והמכריע.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאתה מתחיל עם השטויות כדאי שתעברו את הבית הזה כי אם לא ניצחתם את ניו זילנד למה שתנצחו את סלובקיה? לניו זילנד יש בכל המדינה 25 שחקנים מקצועניים!?! עדיף שתדבר על מה שקורה בנבחרת שלכם במקום סתם להתחיל מריבות מיותרות.

13. Giallorossi Member

המשחק הכי גרוע במסגרת רשמית של איטליה שזכור לי בעשור שאני צופה במשחקים שלה.
    ביזיון של שיטת משחק, 90 דקות של הגבהות חסרות תכלית. גועל נפש, גם עם שעה תוספת זמן לא היינו שמים שער שדה.

שיתביישו.

14. 亚历山大帕托 Member

במחזור האחרון המשחקים תמיד הרבה יותר פתוחים. כרגע הולנד היא זו שמקווה לא לקבל את איטליה בשמינית, לא להיפך.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הראשון שעולה לי לראש אחרי המשחק הזה האם העובדה שליפי למעשה עוזב אחרי המונדיאל פגע בנבחרת? כמו בצרפת עם דומנק, האם השחקנים מוכנים עכשיו ללכת ממש עד הסוף? אני לא ראיתי את זה בעיניהם של השחקנים. אפילו ביום חלש איטליה צריכה לנצח את ניו זילנד, לא מובן לי מה קרה עכשיו בדרום אפריקה.