יום ראשון: הסמבה הצהובה חוזרת?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏20/6/10.

1. Igi Member

וגם הנבחרת הכי גדולה שיש לאפריקאים ככל הנראה נכשלת. נראה אולי הגנאים יצליחו להציל את המולדת במחזור האחרון... ביש מזל גדול עבור חוף השנהב שנפלו לבית עם 2 נבחרות חזקות ועוד אחת קשה.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה?

3. Igi Member

מבחינתי בגלל שהיא כמעט ובלתי עבירה בהגנה ולא הכי מלהיבה אבל סופר יעילה בהתקפה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגנה פנטסית, מאמן טקטיקן שאוהב משחק הגנה משובח, והתקפה אפקטיבית עם כמה אינדבדואלים פירסט קלאס.

5. riquelme1 Member

הנגיעה הראשונה הייתה לא מכוונת והכדור קפף לו על היד, הנגיעה השנייה היא הרבה יותר כטף מאשר יד- את מיזה מעניין, ולמה אתם מתעסקים בשטויות, פשוט גול מושלם, ושער של חלוץ גדול של לוייס פביאנו.

כמו שלירן אמר, ברזיל זה בדיוק כמו אינטר, הגנת ברזל, קישור חזק ומעובה, והתקפה שיכולה לכבוש בכל זמן נתון- נבחרת כמעט מושלמת.

איפה אתה גונזו שאמר שהיא לא תעבור את שלב הבתים והיא הנבחרת הכי גרועה שהייתה לברזיל? מותק, שמות זה כבר מזמן לא הכל, הטקטיקה והמשמעת הרבה יותר חשובה.

חוף השנהב? נבחרת מצחיקה ועלובה, עם סגל שחקנים נפלא היא משחקת כדורגל שכונתי ועלוב בלי שום מעוף, אני לא יודע עם זה אריקסון, אבל אמרו אחרי 2006 שהנבחרת הזאת תגיע רחוק במונדיאל, פשוט חלשה.

בכלל, הכדורגל האפריקאי במצב איום ונורא, קמרון, גאנה, חוף השנהב, דרום אפריקה- כולם איכזבו, וזה לא מפתיע מי שראה את אליפות אפריקה האחרונה. דווקא הנבחרת האפריקאית ''הלבנה'' הכי הרשימה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גאנה בנתיים מקום ראשון בבית ...

ניגריה, חוף השנהב וקמרון האמתי מאד איכזבו אותי

7. xArtur Member

אין דבר כזה שברזיל לא תספוג שער?!
    שער ממש מגוחך של ברזיל..אף אחד לא שמר על דרוגבה,וסאזר לא אפילו לא ציפה לזה.

8. wings Member

בינתיים הם סופגים רק כאשר המשחק גמור.

9. SeRgInHo Member

קצת אוף טופיק, אבל אני לא מסכים בכלל עם הקביעה הזאת. הנבחרת האפריקאית הכי טובה ביי פאר היום זאת מצרים. אין לה שמות נוצצים אבל בכל שאר הדברים היא פשוט מצוינת וגם משחקת כדורגל נפלא ויעיל. הפסד של הכדורגל האפריקאי ושל המונדיאל כולו שהיא לא עלתה, כי לדעתי היא יכולה להגיע רחוק מאד (אפילו רבע גמר). אני עוקב אחרי הנבחרת הזאת כבר כמה שנים ואני נהנה ממנה כל פעם מחדש. באליפות אפריקה האחרונה אף אחד לא ספר אותה כי היא הגיעה בלי כל הכוכבים, אבל הם עוד פעם צחקו על כולם כל הדרך אל התואר השלישי ברציפות.
    גם לפני שנה בקונפדרציות הם ניצחו את האיטלקים ועשו בית ספר לברזיל בחלקים גדולים של המשחק אבל בסוף הפסידו 4-3.
    חבל חבל שהיא לא איתנו בחודש הזה...

10. wings Member

אני מבין שבחוף השנהב רוצים לפצוע לברזיל כמה שיותר שחקנים לקראת המשחק שלה מול פורטוגל. גאונים.

11. Igi Member

מן הסתם הנבחרת שכן נמצאת במונדיאל... טוב שקאקה קיבל אדום.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  12. riquelme1 Member

גאנה לא הרשימה גם נגד סרביה שניצחה בפנדל מזליקי, והיא בכלל לא הרשימה נגד אוסטרליה- היא בדיוק כמו האפריקאיות האחרות, מפוזרת ובעיקר לא יעילה, נבחרת בינונית מאוד שלא מזכירה בכלל את הנבחרת הנפלאה מ2006.

אני לא יודע למה הם איכזבו אותך, אבל כנראה שלא ראית את אליפות אפריקה האחרונה. המצב של הנבחרות האפריקאיות מוריד מהרמה של המונדיאל הזה.

במונדיאל הקודם יכלת להגיד ביש מזל, במונדיאל הזה אומנם הם קיבלו בית לא פשוט, אבל בשתי המשחקים נראו כבויים ולא הרשימו בכלל, בדיוק ההפך.

אני עם סרגיי, כבר טענתי שמצרים תחסר מאוד במונדיאל הזה, היא הנבחרת האפריקאית הטובה ביותר, אלופת אפריקה 3 פעמיים ברציפות, משחקת כדורגל מהנה ובקונפדרציות האחרון היא הרשימה מאוד.

גם נבחרות כמו טורקיה, צ'כיה, קוראטיה, שוודיה היו הרבה יותר טובות למונדיאל הזה, מסלובניה, שוויץ(כן כן), יוון וסלובקיה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  13. Rudess Member

זה אמור להביע: "כמו שסיכמנו לפני המשחק בהוראות שקיבלתי מספ בלאטר". אין מצב שהשופט לא ראה את נגיעת היד הכפולה. אבל מה זה מפתיע? זה נהפך להרגל בפיפ"א לצ'פר נבחרות שמבקיעות בעזרת היד, אחרי צרפת, כל המרבה הרי זה "משובח".

14. FaN_MU Member

חוף השנהב פשוט ביזיון, כל המשחק מרביצים לברזילאים ומחפשים לעשות פרובוקציות. אחרי דחיפה קטנה של קאקא השחקן האפריקאי נפל כאילו ירו בו...
    הלוואי יפסידו לצפון קוריאה.

15. wings Member

בסוף רק לצפון קוריאה יהיה מגיע לעלות מהבית הזה. חוף השנהב מבישים עם מיליון עבירות מלוכלכות.
    מה שבטוח הם עשו הכל כדי לדפוק לעצמם את הסיכוי הקטן שעוד היה להם לעלות.
    ושופט דביל שלא ראה שתי נגיעות יד, ובמקום להרחיק שחקן של חוף השנהב בסוף מרחיק את קאקה שלא עשה כלום.