יום רביעי: שוויץ מדהימים את ספרד

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏16/6/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד נהניתי מהמשחק ובמיוחד מצ'ילה..נבחרת מאוד מרעננת ואטרקטיבית, באה לשחק כדורגל ולכבוש ובכל שניה ובכל תוצאה היא ניסתה לכבוש...שימשיכו ככה, המשחק הבא בשבילהם הוא משחק מפתח שאסור להם להפסיד בו..גם תיקו נגד שוויץ יכול להיות צוצאה טובה בשבילהם..אני כן רואה אותם עולים שלב ומגיעים לשמינית מהמקום השני

2. eran levy Member

טוב שקבוצות כמו הונדורס לא זוכות אפילו בנקודה. זו נבחרת שרק רוצה להרוס, לא לשחק כדורגל, ומציגה משחק פחדני.

הפרשן היה רן בן שמעון, וזה עוד אחד שמחזיקים ממנו בארץ כפרשן. מצד שני רבים מדי חושבים שאלי אוחנה הוא הפרשן הטוב בארץ, אז על מה יש לדבר?
    (או שבדבריי אני פותח תיבת פנדורה...)

צ'ילה נבחרת טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של משחק של צ'ילה ולמרות שהיריבה לא איכותית במיוחד, זה תמיד קשה מול צפיפות שכזו. אהבתי מאוד לראות את החלק הקדמי שלהם מניע כדור וגם את הפעולות האישיות, במיוחד של השחקן בכנף ימין. בהגנה הם החזירו לעיתים כדורים מסוכנים מעט לשוער שלהם ומול נבחרות אחרות הם יצטרכו לשים לב לזה יותר, כי זה יכול לעלות להם ביוקר.
    מהונדורס לא ראיתי משהו מיוחד וכנראה שהיא תיפרד מאיתנו בתם שלב הבתים.

4. מראדונה Member

סנצ'ס באמת עושה החלטות מרגיזות ברוב הפעמים,אבל הדריבל שלו כל כך קטלני והוא סילון אנושי,עובר שחקנים ממש בקלות.
    צ'ילה יכלה לשלם על ההחטאות המזוויעות שהיו לה,היא הגיעה למצבים של שער בטוח אבל חוסר מזל וחוסר ריכוז מנעו ממנה עוד שערים.
    הלחץ של צ'ילה נהדר.

5. קרלס פויול5 Member

צ'ילה שיחקו מצויין ואם קצת מזל היו גומרים ב3 או 4 אבל זה מול קבוצה חלשה מאוד, אני לא חושב שזה באמת היכולת של הציליאנים מול קבוצה רצינית ואני חושב שהם עדיין לא יצליחו להעפיל מהבית הזה.

6. cazzo Il Capocuoco

ואלדיביה הוא קשר התקפי (פעם אחרונה שראיתי אותו, זה היה בפאלמיירס והייתה לו קרחת נדמה לי), ולכן להגיד שהוא המחליף של סואסו נדמה לי קצת מוזר. אני חושב שבוסז'ור הוא המחליף של סואסו, אבל ללא ספק הרבה פחות מבריק ממנו.

7. מראדונה Member

זה עדיין לא כל מה שצ'ילה מסוגלים,חסר להם הומברטו שבלעדיו אין להם יותר מדי מחץ בהתקפה.
    אבל עדיין יש ספק בנוגע ליכולת שלהם להתמודד עם הנבחרות החזקות ביותר כי הסגנון שלהם הוא החזקת כדור וללחוץ בחצי של היריבה.

8. gonzo18 Member

צילה זו נבחרת שמסוגלת לעשות צרות לכול נבחרת גדולה בעולם,אבל יש להם בעיה רצינית כי למעט סואזו הפצוע אין להם חלוץ חוד איכותי בסגל.

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2010/06/16/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1276616108_extras_portada_2.Xxx

ההרכב הזה נותן לספרד שליטה מוחלטת בכדור אבל החיסרון זה החוסר מחץ בהתקפה. במשחק הידידות מול פולין זה הספיק ל2-0 במחצית בזכות שתי הברקות גאוניות של אינייסטה,מעניין האם זה יספיק היום.
    היצפלד גאון,הוא קורא את ההרכב הזה בצורה הכי נכונה ועולה עם -2 חלוצים. לכאורה זה נראה התאבדות נגד נבחרת כמו ספרד,אבל כאשר דל בוסקה עולה עם חלוץ בודד זה דווקא יתן אופציה נהדרת לשוויצרים לעקוץ במתפרצות.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי פריי לא פצוע?!

10. cazzo Il Capocuoco

שהוא משחק בבאזל.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן ל"מבחן" הראשון של ספרד..אין ספק שכל הלחץ הוא עליהם ונראה כאילו יש להם רק מה להפסיד מהטורניר הזה, אני לא ממש אוהב את ההרכב הזה והייתי מעדיף לעלות עם חסוס נבאס במקום סילבה שלדעתי שחק שמוערך יותר מדי אבל אני מבין את דל בוסקה שהוא זהיר לקראת המשחק הראשון ולא צריך להתפרע ישר על ההתחלה, אפשר להשיג ניצחון בלי לתת הצגה וצריך להבין את המאמן שזה האינטרס היחיד שלו...

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היום במפורש ואלדיביה שיחק בעמדה של סואסו, הוא כמובן שיחק אחרת לגמרי עקב היותו קשר התקפי ובעל תכונות של פליימקר. אבל מבחינת המיקום שלו במגרש הוא היה בדיוק במיקום של סואסו, השחקן המרכזי הכי קדמי במערך הצ'יליאני ועם שני קיצוניים לצדדיו (בוסז'ור וילד הפלא). בוסז'ור שיחק קיצוני שמאלי עד לכניסתו של מרק גונסאלס כ-10 דק' לסיום.

הברקה של ביאלסה על אף שהרבה פיקפקו בהחלטה הזו, כולל אני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/10
  13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שישה שחקנים שיפתחו בהרכב הספרדי משחקים בברצלונה, הישג מכובד למועדון הקטאלוני.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, בדקתי עכשיו יש לו שם 27 שערים ב-34 משחקים! חבל שלא ישחק.

15. riquelme1 Member

סילבה פשוט זוועתי.

אי אפשר להמשיך ככה, ספרד נראת לא טוב, אומנם שולטת בכדור אבל חוסר מחץ איום ונורא, כמו שמאמרתי צ'אבי לא יכול לשחק מאחורי החלוץ אלא בתור 50-50, הוא בקושי תורם להתקפה, וגם בקושי משותף במשחק, בוסקטס הגמלוני עם לא מעט איבודי כדור.

דוויד וייה לא יכול לשחק כחלוץ לבד, הוא לא מסתדר עם ההגנה ובקושי מטריד, וגם שהגיע להזדמנות הוא ניסה למסור, הוא פשוט לא מסתדר לבד וזה לא הפעם הראשונה. סילבה במשחק איום, עם אין ספור איבודי כדור ושום יעילות בהתקםה.

להכניס את טורס או את פברגאס ומהר, הנבחרת כל כך פרווה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/10