יום רביעי: שוויץ מדהימים את ספרד

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏16/6/10.

1. Telkiyski Member

ספרד תעלה מהבית הזה
    השאלה אם מהמקום הראשון או השני
    בהנחה שהונדורס תפסיד גם לשוויץ
    המצב היחיד בו ספרד יכולה לסיים ראשונה הוא מצב בו צ'ילה מנצחת את שוויץ ונצר בית של
    6
    6
    6
    0

בכל מקרה ספרד הסתבכה מאוד עם התוצאה הזו, עכשיו יתחילו קוסנפירציות אולי שברזיל בכוונה תנסה לסיים שניה, ולא ראשונה, כדי להמנע ממפגש עם הספרדים כבר בשמינית הגמר.

חבל, מאוד קיוויתי שצ'ילה תעלה יחד עם ספרד, אבל השוויצרים הדוחים האלה שוב מצליחים בעזרת הפוקסים והבונקר

2. Giallorossi Member

כל הכבוד לנבחרת שוויץ, שיחקו בלי פחד ונלחמו כמו אריות בלי לעשות חשבון ל11 הנוצצים של נבחרת ספרד.
    בלי בזבוזי זמן, בלי להתגלגל על הדשא, בלי לשחק מלוכלך.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרד עושה לעצמה חיים קשים כי לדעתי הם צריכים עכשיו להתמקד יותר במקום השני. אני בהחלט חושב שספרד עולה לשמינית הגמר, אבל לפחות לרגע כל הפסטיבל סביב הנבחרת קצת נרגע וסביר להניח שזה רק יועיל לספרדים.

עכשיו מתברר שארגנטינה והולנד לפחות ניצחו וסופו של דבר לוקחים גביע ע"י לנצח ולא לשחק הכי יפה. אני הלכתי עם ברזיל ואני עדיין לא משנה את הניחוש שלי. ספרד 'יותר מדי מושלמת' והיא משחקת 'יותר מדי יפה'. לרב נבחרות כאלו לא זוכות בפרסים ואני מדבר מניסיון כאוהד אייאקס ונבחרת הולנד.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואוו. באמת שהיה קשה לצפות למשהו כזה. ספרד הייתה אמורה להעפיל מהבית הזה מהמקום הראשון, אבל עכשיו דווקא שוויץ יכולה לראות בעצמה מועמדת מובילה לסיים שם, אחרי מקדמה חשובה מאוד שהצליחה להשיג.

השער היה צריך להיפסל. השחקן שוויצרי, בלי כוונה, פגע ברגל בפרצופו של פיקה וזה עזר לראשון להשיג יתרון כשהכדור עבר לאחר מכן ליד פיקה וראו שהוא לא בדיוק מבין מה קורה סביבו בשניות הראשונות לאחר מכן. לשוויץ הגיע לצאת עם משהו מהמשחק, אבל לא עם נצחון. ספרד מנגד שיחקה טוב פחות או יותר, אבל מלא שחקנים לא היו חדים, מה שגרם למשחק של הספרדים להראות רע יותר מכפי שהוא היה באמת. עם או בלי קשר לחדות, ויאה וטורס צריכים לשחק יחד.

5. דנידין Member

דווקא דל בוסקה עשה נכון וידע למה מצפה לו מהיצפלד. הוא ידע שהאמצע יהיה סגור ולכן האגפים הייתה הדרך היותר הגיונית לפרוץ את העמידה השווצרית המחושבת.

6. רמי Member

שוויץ!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

כל הכבוד. אם לא הייתה השפעה למאמנים בא ה-מאמן והוכיח אחרת. כל הכבוד.

הספרדים התמזמזו עם הכדור שעות על גבי שעות במסירות שגם עוד שמונה שנים לא היו עוזרות להם (משהו שמוכר לנו=אוהדי ארסנל, די טוב).

מת לדעת מה חשב לעצמו דל-בוסקה. הוא שחק אותה תמים ולא ידע ששוויץ תעלה לסגור את המשחק? בשביל מה הוא היה צריך את בוסקטס, שעד היום אני לא מבין מה רואים בו?!?!?

לא חושב שאפשר לציין שחקן אחד שבאמת שיחק טוב היום בספרד. מסירות מסירות ועוד פעם מסירות. כמובן, היו גם מצבים שביום אחר כנראה שהיו נכנסים לרשת אבל זה לא היום, והם היו פשוט אובדי עצות.

כמה שאני שמח. ספרד באו עם האף גבוה גבוה (מזכירים לי קצת את צרפת של 2002), אינייסטה בכמה צלילות בחצי הראשון, התפלות על השופטים כאילו מגיע להם הכל.
    יש סיכוי שזה יאפס אותם, ויש מצב שזה יגרום להדרדרות. אני מאמין שזה יגמר באמצע איפשהו. בניגוד לטרנד אני לא מחזיק מהם ולא חושב שהם יאיימו על התואר. שמינית גבר והביתה, בטח ובטח אחרי שהסיכויים למקום הראשון נמוכים אחרי ההפסד היום.

ועוד מילה, העיקר שססק רוצה לבארסה..

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כל הכבוד לשוויץ! משחק ענק! אני מת על סנצנציות כאלה, משחק לחימה ענק, איזה כיף להיות בשוויץ כרגע, בארץ שעשתה את אחד מסנסציות המונדיאל הגדולות ביותר.

8. דנידין Member

קאסיאס עשה את העבירה והעיף אותו על פיקה. היה צריך להשרק פנדל אבל ווב נתן יתרון.

9. alexshw Member

למרות שמדובר בהפתעה וכביכול במשהו מעניין, הרי שמשחק שכזה הוא אסון למונדיאל הנוכחי.
    הוא נותן עוד יותר הכשר למשחק הגנתי.
    אבל הטענות צריכות להיות רק לספרד. קבוצות שמשחקות בצורה חסרת תכלית מול בונקר, רק נותנות לו את ההכשר.
    זה לא כמו במקרה של אינטר, שהיו לה כלים מצוינים בהתקפה והיא התבנקרה בהרבה משחקים. כאן מדובר בנבחרות נגרים מאורגנת וזהו. ודאי שהם ישחקו הגנתית מול "מפלצת" כמו ספרד.
    תפקידם של הנבחרות הפייבוריטיות, אלה שאוהבות את המשחק ההתקפי, לשחק חכם מול צורה כזו של משחק.
    הם לא משחקות חכם וזה נותן לגיטימציה להמשך השיעמום.

10. Telkiyski Member

אגב אפשר לסכם את הסיבוב הראשון שנגמר

25 שערים ב-16 משחקים. מאזן עלוב ביותר, מדהים.

ב2006 היו 39 שערים בשלב הזה
    ב2002 היו 46 שערים בשלב הזה
    ב1998 היו 37 שערים בשלב הזה

פתאום 25, אפילו לא 30, איזו אכזבה.

11. קטלוני Member

וזה קשור ל?

12. קרלס פויול5 Member

היצפלד פשוט גאון, לקח סגל שברמה הפיזית שלו פחות או יותר ברמה של נבחרת ישראל, הכין אותו מנטלית ואסטרטגית בנה סביבו טקטיקה נכונה ולא רק שמביא אותם למונדיאל אלא גם מנצח איתם את נבחרת ספרד האימתנית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx באמת כל הכבוד לשועל הזקן הזה.

13. Rudess Member

ועוד איך גאון, ענק!

Danke Ottmar http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. מראדונה Member

חשבתי שספרד היא שכפול של ברצלונה אבל טעיתי בגדול.הלחץ שהם עושים לא ברמה של ברצלונה וההגנה שלהם חדירה לגמרי.
    בכל מקרה נגד צ'ילה יהיה להם הרבה יותר קל אני מאמין,נגד נבחרת שלא מסוגלת לסגור כמו שוויץ,ספרד תנצח ותחגוג על הצ'יליאנים.
    ספרד תעלה,ואני ממש לא בטוח ששוויץ תעלה.
    היצפלד גאון כדורגל אמיתי ולהוריד את הכובע לשוויצרים הממשומעים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל הכיף הלכתי לבדוק מה יכול לקרות אם ספרד מסיימת למשל שנייה. אני לא חושב שהם רוצים את זה כי בשמינית הגמר הבית הזה נפגשת עם הבית של ברזיל...תארו לכם שנראה את ברזיל - ספרד כבר בשמינית הגמר!?!

ספרד ירו היום לראש של עצמם ואני מקווה בשבילם שזה לא יעלה להם בטורניר. חוף השנהב ופורטוגל הם גם לא נבחרות ברמה של 'סן מרינו', אבל להפגש בסיבוב הבא את ברזיל?

הספרדים צריכים עכשיו לקוות שהם לוקחים 6 נק' ולקוות שהנבחרות האחרות הולכות לפשל. כעיקרון אני חושב שיש סיכוי לזה כי שווייץ איננה נבחרת ברמה הכי גבוהה, אבל צ'ילה לדעתי לא פראיירית. בקיצור, יהיה מעניין!