יום רביעי: שוויץ מדהימים את ספרד

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏16/6/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אורוגוואי:

מוסלרה; מ.פריירה, לוגאנו, גודין, פוסילה; פרס, ארבאלו ריוס, א.פריירה; פורלאן, קאבאני וסוארס

מסיללה פותח בבפאנה בפאנה

http://img822.imageshack.us/img822/6264/285722.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/10
  2. ArsenalFan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני לא מבין את המאוכזבים, הטורניר הזה סוף סוף התחיל. היה משחק כדורגל ממש מהנה, וזה לא עניין של מה בכך במונדיאל הזה. ספרד בוודאי לא היו כאלה גרועים למרות התוצאה, למרות שבסיום הם נראו בפאניקה מוחלטת והשער הזה די הוציא אותם מאיזון. הם יכולים לבוא בטענות לעצמם ובעיקר בטענות לפויול. אני הרגשתי שמלכתחילה הם הגיעו למשחק הזה קצת נינוחים מדי, את הדקות הטובות שלהם הם לא ניצלו, ואחר כך הם כבר נלחצו ונראו חד מימדיים כתוצאה מכך. שיירדו קצת מהאולימפוס, אני חושב שזה טוב לכולם- גם לספרד ולאוהדיה ובטח לכל אלו שנמאס להם לשמוע את ההתלקקות היורם-ארבלית הטיפוסית.

ספרד חייבת לפתוח עם נאבאס במשחק הבא. השחקן הזה הוא צרה צרורה לכל מגן שמאלי, הרבה יותר אפקטיבי מסילבה.

אינספור פרגונים לשוויץ ולאוטמר היצפלד. לחשוב שלפני פחות משנתיים כשהוא רק התחיל עם הנבחרת הזו, הם עוד הפסידו בבית ללוקסמבורג. השוויצרים היו מעולים במיוחד במחצית השנייה, הגנה כמעט מושלמת ויכולת טובה מאוד במתפרצות. אגב, פעם ראשונה שממש התרשמתי לטובה מגוקהן אינלר.

מישהו כאן הזכיר את ההפסד של ספרד לניגריה במונדיאל 98', יש בזה משהו, אבל זה היה משחק קלאסי. אם כבר היסטוריה, אני הייתי מזכיר קודם את הפתיחה האיומה שלהם ליורו 2000 עם הפסד לנורווגיה, 1:0. נראה לי שזה מתאים יותר להשוות, למרות שהנורווגים אז היו הרבה יותר מדכאים מהשוויצרים היום (כאילו, סטפן איברסן הבקיע. אפילו התרנגולות לא הבינו איך זה הגיע מהאפס המאופס הזה).

3. Lazarobbie Member

אין דיון שמתרכז במשחק של אורוגוואי-דרא"פ?

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נמצא במקום הנכון. ראה הודעת פתיחה, שמתייחסת גם למשחק הזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יפה, החזיק משחק וחצי, אבל היה חייב בסוף לתת את הצלילה היומית שלו...

אוי לואיס.

6. Igi Member

גם מול אוכלי הצפרדעים הוא סיפק את הסחורה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוגאנו מפספס הזדמנות נהדרת לגמור את המשחק כבר בדקה ה 53...

8. Humberto Suazo Member

מישהו יכול להסביר לי את התחבושת בפה של סוארס? פספסתי את מה שקרה לו...

9. Igi Member

סוארז כזה פאתט.

10. 亚历山大帕托 Member

חטף קטנה בפה. על ההצגה המגעילה הזאת שלו היה צריך לחטוף אגרוף אמיתי.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

2:0, צמד ראשון לשחקן בטורניר, פורלאן שעולה לראשות מלכות השערים, דרום אפריקה כנראה בחוץ, אלא אם מחר המשחק בין צרפת ומכסיקו יסתיים בתיקו, נוכח היכולת של צרפת, יש סיכוי שזה יקרה. כך או כך אורוגוואי תילחם על המשחק האחרון עד כלות נשמתה מה שנקרא כי הוא כנראה יהיה זה שיקבע בין מקום ראשון למפגש עם ארגנטינה בשלב הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/10
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת מגעילה אורוגוואי בראשות סוארז, איזה ילד חרא צוללן, הלוואי ישבור את הרגל.
    צלילה נוספת שלו שמחסלת כנראה את הסיכוים של דרום-אפריקה, גם נגד צרפת היו לו כמה צלילות.
    יש מצב שהיה נבדל של סוארז במהלך שהוביל לפנדל כי הכדור נגע(או לא) בקבאני.
    כמה חבל שנראה את אורוגוואי בשלב הבא ככל הנראה.

13. Raulito Madridista

פורלהאן שולח את אורוגוואי לשלב שמינית הגמר אם לא יהיו הפתעות מרעישות. סוף-סוף שחקן מבקיע צמד במונדיאל. הצבתו של פורלהאן כקשר התקפי התבררה כנכונה. פורלהאן קיבל יותר כדורים והצליח לנצל את יכולת הבעיטה הפנטסטית שלו. לפני שנתיים, כשהיה מלך השערים, פורלהאן כבש מספר לא מבוטל של שעריו בבעיטות קטלניות מחוץ לרחבה, ואין ספק שבזה הוא אחד מהטובים בעולם. הפנדל שלו גם היה מצויין, ככה בועטים פנדל - גבוה, חזק ולפינה. שחקן שבועט ככה ולא מנסה להטעות או חושש שהכדור יהיה גבוה מידי - בוטח בעצמו במאה אחוז בביצוע הפנדל ופורלהאן אכן היה קר-רוח. סוארז השתפר מאוד במשחק הזה בהשוואה ליכולת האיומה נגד צרפת. הוא הראה איזה שניים-שלושה דריבלים לא רעים והיה קרוב לכבוש שער. המארחת מאוד מאכזבת כי היא כמעט לא צירפה שחקנים להתקפה ומדובר בנבחרת חסרת כישרון.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפנדל של פורלאן היה נהדר. השער הראשון? שער... בעט כדור, אולי טוב, אולי רע. לא בהכרח שונה מים של בעיטות אחרות שראינו בטורניר. פגע במישהו נכנס. אין ספק שיש לו טכניקת בעיטה נהדרת, אבל לא בשער הזה היא הופגנה...

15. xavi6 Member

דור, אני חולק עליך בנוגע לביצוע פנדל כזה. הסיכוי היותר גדול שהוא יעיף לשמיים אם הוא יכוון לבעיטה כזאת. אני תמיד בחרתי פינה והבאתי אותה חזק עם הפס, בלי חוכמות. במידה והייתי "מעורער" לפני הייתי בועט לאמצע. אבל בחיים בפנדל לא בעטתי לגובה, כי הסיכוי שזה יתפלק לך למעלה הרבה יותר גבוהה.