יום שני אני מתגייס לצה"ל.

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏1/12/06.

1. Juanito Member

פורום כדורגל ישראלי ספג מכה קשה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    בכל אופן המון בהצלחה לשניכם,שניים מהכותבים האיכותיים פה.
    אבירם,אריאל גיוס קל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

4th of the december is for gunners as well?

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, יצאתי לחמש"וש (חמישי, שישי ושבת) ויש לי לא מעט דברים לספר לכם.
    בהתחלה, כשרק הגעתי, הייתי מיועד לחילוץ והצלה, מה שאומר שהטירונות היא קרבית לכל דבר. יש לי בעיה שהיא לא מוגדרת, אבל אי אפשר להתעלם ממנה והיא שאני לא יכול לשמוע רעשים חזקים. בלון שמתפוצץ גורם לי לדפיקות לב חזקות ולצפצופים באוזניים, אז קל וחומר שירייה מרובה. ניסיתי להגיד את זה למפקדים, אבל אף אחד לא הקשיב לי, מה שגרם לי בסופו של דבר לסרב להתפנות. אחרי שהעמידו אותי כמה שעות בשמש וניסו להתעלל בי, הצלחתי להשיג את מבוקשי וראיתי קצין מיון. אחרי שהוא הסביר לי שנורא חבל שאני לא רוצה להיות בקרבי, כי הם ייעדו אותי לקצונה עקב הנתונים הגבוהים שלי (הייתי מועמד לטיס ולסיירות הכי מובחרות, אבל ויתרתי), הסברתי לו את המקרה שלי והוא החליט לשלוח אותי לקב"ן (קצין בטחון הנפש). אחרי ששוחחתי עימו, הוא החליט שהוא רוצה לשוחח עם אבא שלי ומשם הדרך לעבר טירונות של ג'ובניק הייתה קצרה. בעיקרון יש לי אישור שאני לא יכול להחזיק נשק או לירות בו, מה שאומר שאני לא יכול להיות קרבי. אולי היו דברים שהקצנתי מעט, אבל הבסיס נכון בהחלט, אני לא יכול לשמוע רעשים חזקים, אין לי מושג ממש למה, אבל זה ככה אצלי מאז שנולדתי.

בעיקרון, עשיתי שם בבקו"ם (בסיס קליטה ומיון) מה שאני רוצה, כי אף אחד לא ממש שמר שם על המשמעת. היום ואתמול לא היינו תחת אף מפקד ורק ביקשו מאיתנו לשבת איפשהו, אז ישבנו והשתעממנו.

רציתי להגיד תודה לכל מי שהגיב באשכול הזה. היה כיף לקרוא את התגובות שלכם ולראות כזאת תמיכה.
    אם למישהו יש שאלות, שלא יהסס לשאול כאן.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כך או כך, מסה לתרום כמה שיותר. קיבלתי מתנה בדמות הזכות לא לשמור אי פעם.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סבבה. נראה שעשית לעצמך שירות קל ונוח (יחסית כמובן). אני מקווה שתוכל להוציא מעצמך את המירב ולא משנה איפה תשרת.

6. בית"רי מלידה Member

חבוב: כדאי שמהר מאוד תלמד לפחות להכין מטעני חבלה, או לזרוק רימוני רסס, אחרי אין לך פרנסה בנתניה...

סתאאאאםםםםם....העיקר שהסתדר לך הכל.

בהצלחה בצבא!

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/06
  7. Shiran- Rossonera Member

טוב שעמדת על שלך...זה מאוד חשוב אחרת אתה נדפק בתפקיד שלא מתאים לך והשירות עובר בצורה לא נעימה...
    בכל אופן שיהיה לך בהצלחה מותק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

8. shakhtar donetsk Member

בהצלחה לך !
    שה3 השנים האלה יעברו לך כמו כלום .
    שושב פעם בהצלחה אבירם !

9. SkiMan Member

אז הורידו לך פרופיל על נפשי?

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני יודע, לא. אני פשוט לא מורשה להחזיק נשק.

11. THE STRETFORD END Member

שיפשפתי את העין כמה פעמים לדעת שאני קורא נכון את מה שכתבת:

"....והוא החליט לשלוח אותי לקב"ן (קצין בטחון הנפש). אחרי ששוחחתי עימו, הוא החליט שהוא רוצה לשוחח עם אבא שלי...."

אני לא מנסה לצחוק על הבעיה שלך או משהו כזה והרבה והצלחה בשירות אבל הצבא הזה פושט את הרגל,מה זה להתקשר לאבא שלך,עוד מעט אפשר יהיה להביא פתק מאמא על איחור הגעה לבסיס,

שכונה!

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד, לצערי אלה פניו של הצבא בימינו.
    עושים ימי הורים, מערבים מאוד את המשפחה, משפחה יכולה ללכת להתלונן על כל שטות למפקדים וגם הקטע עם הקב"ן הוא כזה.

13. city Member

תודה אגב שהסברת לכולם שחמשוש זה חמישי, שישי ושבת, ובקו"ם זה בסיס קליטה ומיון, אחרת לא היינו מבינים על מה אתה מדבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    הצבא היום פשוט שכונה, עם כל הכבוד לבעיה שלך, על כאלה דברים לא אמורים לתת פטור מנשק. שיבדקו קודם, יערכו לך בדיקות, יסתכלו בתיק הרפואי, משהו. לא סתם כי אמרת שאתה לא יכול יוותרו לך.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה חדש?

אין בן אדם בעולם שיצליח להבין את הפעולות שנעשות בצבא. שכונה, אין מילה מתאימה יותר.

15. בית"רי מלידה Member

אני תובע את עלבונה של השכונה - שם יש הרבה יותר הגיון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx