יום שני: ספרד ופורטוגל יוצאות למקצה שיפורים

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/6/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נו מה יהיה עם השופטים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

2. eran levy Member

זה מתחיל להיראות יותר ויותר כמו מדיניות מוכוונת מלמעלה ע"י פיפ"א. לא שאני מבין מה עומד מאחורי זה, אבל זה הורס את האווירה.

3. FaN_MU Member

נבחרות דרום אמריקאיות מעוררות בחילה. גם ההצגות של סוארז מאורוואי, גם צ'ילה, גם הכדור-יד תוצרת ברזיל. ארגנטינה עוד תיכנס לתמונה בזמן משחקי הפליי אוף.

4. Julian Joachim Member

ההסבר היחידי שיתקבל על הדעת הוא שפיפ"א רוצים להרגיל אותנו לראות משחקים של 10 על 10, לקראת השינוי המתבקש בחוקה :)

ולעניין התבוסה של צפון קוריאה, באמת שקשה לי להבין את האנשים ששמחים לאידה של הנבחרת הזו. גם אני מתעב את קים ג'ונג איל וחושב שהוא חלאה רצינית, וגם אני לא אוהב את מדיניות החוץ האגרסיבית והלא-מתחשבת של המדינה הזו, אבל נסו להסתכל על הדברים בראייה קצת יותר רחבה: השחקנים משחקים בשביל המדינה שלהם, כמו שחינכו אותם, ואי אפשר להאשים אותם, והתוצאה של ההשפלה הזאת יכולה להיות כואבת במיוחד, ואני אומר את זה בלי טיפה של ציניות. תופתעו לשמוע ששלחו את המשפחה של שחקן שעשה טעות בהגנה למחנה כפייה, בעוד שנה או שנתיים? תחשבו על זה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תפסיק לבלבל את המח ואל תכליל, יש ויש, בינתיים צ'ילה היא הנאה גדולה מבחינת כדורגל, הלוואי ששוייץ וכל האירופאיות היו מנסות לשחק ככה, אחלה כדורגל שבעולם.

בהראמי שלח יד לאחור, הוא הביא מכה לצ'יליאני שהוסיף הצגה, כמו שכל כדורגלן בעולם היה עושה בערך, לא בא בטענות לשחקן, השופט מערב הסעודית פה נסחף קצת עם האדום, זה צהוב, כי אני לא מבין מה יש לידיים של בהראמי לחפש שם, אבל אדום זה קצת מוגזם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיותר מדאיג זה שהשופטים מתחילים להשתלט על הנעשה. בימים האחרונים אנחנו רואים כל יום טעות קשה של השופט וזה אחרי שבימים הראשונים הם הפגינו רמה מצויינת.

לגבי פורטוגל. ראיתי רק את הסטטיסטיקה היבשה ולדעתי הצפון קוריאנים פשוט גמרו את הסוס. הם כנראה לא רגילים לשחק כל כך הרבה דקות בשבוע. במחצית השנייה פורטוגל כבשה איזה 5 שערים, לא? בשביל הנבחרת של חברינו רונאלדו הניצחון היום הוא למעשה זכייה במקום בשלב הבא. בוא נראה אם הם יכולים לעשות משהו נגד ברזיל. אחרי המשחק הזה כבר אגיד משהו על פורטוגל.

7. Jack Wilshere Member

צ'ילה לא נבחרת גדולה, אבל מייד שמים לב שמדובר בנבחרת מאומנת, שיש בה טביעת אצבע של מאמן. להבדיל מהרבה נבחרות אחרות שלא נראות כמו קבוצה ולכן יותר מדי דברים שקורים על כר הדשא הם מקריים, בצ'ילה כמעט שום דבר לא מקרי. הם כל הזמן חושבים התקפה, אף שחקן לא מגביה אלא כשאין לו ברירה והוא נתון ללחץ (גם השוער לא בועט בעיטת שוער), לוחצים על הכדור בכל מקום במגרש באמוק, לא ממזמזים יותר מדי את הכדור בלי תכלית, אלא מחפשים כל הזמן את מסירת העומק שתחתוך את ההגנה. אני מאוד מחזיק מביאלסה כמאמן עוד מימיו כמאמן נבחרת ארגנטינה (למרות הכשלון ב- 2002). כיף לראות נבחרת מאומנת שחושבת התקפה. הלוואי והם יצליחו בטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  8. מראדונה Member

אם אין לך מה לכתוב אל תחפש בכוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

ולא היה אדום,חבל שמוציאים על מכות קטנות כאלה אדום.הייתי שמח אם היו מוציאים כרטיס אדום לשחקנים שמשחקים עם הידיים ומשפיעים בצורה יותר רצינית על המשחק מאשר להוציא כרטיס למהלך שבקושי משפיע על מה שקורה על הדשא.אז נתן לו מרפק קטנטן שלא הזיז לו.ביג דיל!

צ'ילה קרובה לשער,שוויץ ממשיכה לשעמם,מקווה שאיכשהו הצ'יליאנים יפרצו את הבונקר וישאירו מאחור את שוויץ.

9. SeRgInHo Member

מישהו יכול להגיד לי מה קרה היום עם השיפוט? רק עכשיו הצטרפתי למשחק...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה אתה אומר על ההצגה של השוויצרי ברחבה? בא לי להקיא, תאמין לי השחקנים האירופאים.... גועל נפש.

11. FaN_MU Member

הקיפוח גדול, עכשיו כבר כל האמצעים כשרים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט הזה איבד לגמרי את השליטה על הנעשה במשחק. ברגע שאין לך שליטה על הנעשה הוא זורק עם כרטיסים על ימין ושמאל. פשוט מצחיק לראות איך שופט יכול להרוס משחק. השחקנים משתי הקבוצות יודעים עכשיו מצויין שעם הצגות הם יכולים לגרום להרחקה של שחקן יריב. היות שבחראמי הורחק על שטויות השופט גם היה צריך להרחיק את הצ'יליאני שהשתמש בידיים ברחבה השוויצרית. לי יש הרגשה שהדרמה פה עוד לא נגמרה.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השופט האידיוט הזה אפילו לא עיקבי, כי גם פה הוא היה צריך להוציא אדום.

בשני המקרים בקושי צהוב הוא היה צריך להוציא, פעם אחת אבל הוא מוציא אדום ופעם אחת צהוב.

אם זה לא היה עצוב, זה היה ממזמן מצחיק

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין מה לעשות, השופט רוצה ניצחון צ'יליאני.
    הרחקה מוגזמת, השער הצ'יליאני מנבדל ברור ועכשיו רק חסר שהשווצרים יעשו גול והשופט יפסול להם משום מקום ...

15. מראדונה Member

סוף סוף מלכודת הנבדל נפרצת,וזה היה באוויר.צ'ילה שיחקה כמו שצריך,ניסתה את המסירות שיחתכו את ההגנה וברוב הפעמים הכדור המגעיל הזה מנע את זה מהם כי הוא טס קדימה.אבל בסוף זה מצליח!

איסלה עושה עבודה מבורכת במגרש,מצטרף יפה להתקפה, אבל לפעמים מקבל החלטות כל כך גרועות והורס התקפות - צריך לעבוד על זה.

:aaarse: