יום שני: ספרד ופורטוגל יוצאות למקצה שיפורים

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/6/10.

1. מראדונה Member

ההחטאה הזאת של פרדס יכולה לעלות לצ'ילה ביוקר,אפילו אם הם ינצחו בסוף.כל שער יכול להכריע את העניינים בבית הזה בין צ'ילה לשוויץ...

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח, ע"י השופט.

0-2 מול הונדורס יספיק לשוויץ להבטיח עליה. אני אחזיק להם אצבעות.

3. מראדונה Member

פרדס אידיוט.הרס להם שלושה שערים!
    שוויץ יעלו לדעתי.ההפסד של צ'ילה לספרד יעשה את שלו בהפרש השערים,ושוויץ פוגשת את הנבחרת אולי הכי חלשה בטורניר,למרות ששוויץ יכולה ליפול נגד כל נבחרת.

אורי,האמת שלא ראיתי אף הילוך חוזר אחרי שהשער נכבש,כנראה שמיהרתי מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  4. ArsenalFan Member

היה נבדל, אבל מעניין שהשדרים לא שמו לב שדקה או שתיים בלבד אחרי שראו את היצפלד בבירור מורה לשחקנים שלו לשחק בקו הגנה גבוה יותר, השער הזה הגיע.

שיפוט מזעזע ופרו-צ'ילאני לחלוטין.

5. LIVERPOOL87 Member

לא הבנתי למה השדרן אמר שצ'ילה עלו..
    אם שוויץ מנצחת 1-0 את הונדורס וספרד נותנת בראש גם להונדורס וגם לצ'ילה,
    אז צ'ילה לא אמורה לעוף?

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי השער של צ'ילה הגיע מעמדת נבדל למרות שההגנה השוויצרית היתה צריכה לדאוג שמרק גונזלס לא יישאר כזה חופשי. מה שגם בלט היו ההחטאות והאנוכיות של הצ'יליאנים, בצורה הזאת צ'ילה תתקשה בהמשך.

7. Jack Wilshere Member

צ'ילה היא הנבחרת שהכי נהנתי לראות עד עכשיו במונדיאל. נבחרת מאומנת עם שיטה וסגנון. נבחרת שכל הזמן חושבת התקפה, לא ממזמזים את הכדור בלי תכלית, אלא מחפשים את המסירה החכמה שתחתוך את ההגנה, לוחצים על הכדור באמוק בכל חלקי המגרש, כושר גופני מדהים (אפשר היה לראות אותם מתאבדים בדקות הסיום כאילו המשחק רק החל). ביאלסה מאמן גדול.

8. Pinko Member

בחיים לא שיערתי לעצמי שצ'ילה נבחרת כזאת מהנה ונפלאה. התאהבתי היום בוואלדויה (אני מכיר את השם שלו, אף פעם לא ראיתי אותו משחק), שחקן נפלא עם טכניקה עילאית. בלטו לטובה גם החלוץ פרננדס (מהיר בטירוף), והמגן הימני ששכחתי את שמו.

נבחרת סופר טובה!!!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תענוג שצ'ילה ניצחה את המשחק, כל המשחק מנסה להביא יצירתיות, מגוונת את משחק ההתקפה, לשוייץ אין שום דבר להביא חוץ ממשחק הגנתי ומשעמם, מבחינתה כמובן אין ברירה, כי לה את הכלים והיכולת לשחק כמו צ'ילה, אבל אני שמח בשביל צ'ילה הצליחה להשיג את הניצחון הזה, מגיע לה.

בניגוד למה שהורסקי אמר, צ'ילה ממש לא הבטיחה את העלייה, יש לה משחק מול ספרד, הפסד שם יכול לסבך אותה, כמובן תלוי בתוצאה היום ושל שוייץ מול הונדורס.

10. SeRgInHo Member

זה לא משנה, 2-0 של שוויץ יעלה אותה בכל מקרה לשלב הבא.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואיך זה נוגד את מה שאמרתי?

12. מראדונה Member

מה שביאלסה עושה עם צ'ילה ראוי להערכה הרבה יותר גדולה.
    אני ראיתי את ההתקדמות שלהם עוד במוקדמות,פשוט נבחרת נפלאה,כל כך מחוברת ומאורגנת,טביעת יד גדולה מאוד של מאמן,שחקנים שמאמינים בו ורואים את זה על המגרש.
    כן,יש להם שחקנים טכניים בטירוף,וואלדיביה,סאנצ'ס,פרננדס,הומברטו,אבל זה לא פשוט לשחק בצורה כזאת יעילה ואיכותית.
    ביאלסה עשה שם פרוייקט אדיר.

13. benos Member

הבעיה היא שעם כל עניין השיטה והסגנון והמאמן הבאמת נהדר וחכם שיש לה צ'ילה היא נבחרת יותר מדי נאיבית שזה מחרפן כבר, לנבחרת הזאת היו לפחות שלוש הזדמנויות של מיליון אחוז לסיים את המשחק בתבוסה של שוויץ והם חירבשו אותן לגמרי, חבל על הנאיביות שלהם כי את הנבחרות שהם צריכים היו לנצח הם ניצחו והם ידפקו במחזור האחרון מול הספרדים שאני מעריך שיתאוששו.

14. SeRgInHo Member

זה לא נוגד, פשוט החישובים בבית הזה הם לא מסובכים. שוויץ תעלה בודאות אם תנצח 2-0 ומעלה (למרות שכנראה גם ניצחון בשער יעלה אותה) ואם ספרד תנצח היום 2-0 אז גם לה יספיק ניצחון בשער בודד נגד צ'ילה כדי להעפיל על חשבונה.
    קיצר צ'ילה הכי נדפקה פה עם ה 1-0 המסכן על הונדורס.

15. מראדונה Member

זה באמת חבל,נגד הונדורס הם היו שווים בכיף עוד 2-3 שערים,וגם נגד שוויץ היו להם בסוף לפחות 3 הזדמנויות לשערים בטוחים.
    בסופו של דבר מבחינתי הסגנון של צ'ילה,שגורם לאנשים להרעיף עליהם מחמאות מקיר לקיר גם ידפוק אותם,כי אני בספק גדול לגבי המשחק ההגנתי שהם מסוגלים לספק נגד נבחרת שמולה סגנון החזקת הכדור כבר לא יבוא לידי ביטוי,ומישהו מאמין שביאלסה מסוגל לארגן משחק הגנה ברמה של שוויץ? כי אני לא ממש.