יום שני: ספרד ופורטוגל יוצאות למקצה שיפורים

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/6/10.

1. gonzo18 Member

חסוס נאבס הוא שחקן מעולה אבל הוא לא יודע לשחק בשלישיה התקפית,הוא קיצוני ימני קלאסי שמגביה כדורים וחותך באגף,הוא לא שחקן שמשחק ב4-3-3. יושב לדביל על הספסל פדרו שנתן עונה אדירה בברצלונה כחלק מהשלישיה ההתקפית,פשוט בלתי נתפס. והוא מוסיף חטא על פשע כשהוא ממשיך לעלות עם בוסקטס ואלונסו ביחד במקום לתת לססק לשחק ביחד עם צ'אבי ועוד קשר אחורי. הבנאדם הזה פשוט לא נורמלי.

2. riquelme1 Member

קה גולאסו וייה, קה גולאסו.

הנבחרת נראת נורא.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרד מרבה להחטיא, אבל זה לדעתי כרגע לא הדבר היחידי שמדאיג את דל בוסקה. האם וייה יושעה אולי מהמשך המונדיאל? הוא ללא ספק שלח יד לפרצוף שחקן היריב ואם פיפ"א נחושה וייה יכול בשקט לקבל השעייה מכמה משחקים. אני פשוט לא מבין איך שחקן ברמה הזו כל כך אידיוט?

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  4. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/f-466/763452-18.Xxx

שער אדיר של דויד ויאה. בספרד זה נשמע יותר טוב: Impersionante golazo de Villa. לא ראיתי כבר הרבה זמן את ויאה כל-כך חד. הוא זורק את המגן שמולו על ימין ועל שמאל ואי-אפשר להוציא לו את הכדור מהרגל. הוא מזכיר את השחקן האדיר שהיה בונה גולים לבד, חלוץ שיש לו הכל. עוד שער(במשחק הזה?) והוא כבר משתווה לראול ובוטארגיניו שכבשו חמישה שערים במונדיאל. ויאה קטלני גם מהאגף וזה משמח, משהו כמו התבנית של הסלקסיון ביורו 2008.
    באתר ה-AS טוענים שהשופט לא שרק לפנדל ברור אחרי דחיפה של מנדוסה על ראמוס.
    חבל שפרט לכך אין יותר מידי דברים חיוביים להגיד על הנבחרת. אני לא בטוח שהשחקנים מודעים לכך - את המשחק הזה חייבים לנצח בתוצאה אסטרונומית - להביס, לקרוע, לדרוס. ציפיתי מהנבחרת לייצר יותר מצבים, לראות משחק יותר חכם מהאמצע וגם שהקצב יהיה טוב יותר. השער המוקדם יחסית היה אמור לתת לשחקנים ביטחון ואנרגיות נוספות. אני חד-משמעית אהיה מאוכזב אם ספרד לא תבקיע לפחות עוד שני שערים.
    כל אלה שצעקו 'טורס טורס' אוכלים גם עכשיו את הכובע. החלוץ של ליברפול גרוע מאוד עד עכשיו. הוא מאוד חלוד ואולי עדיין לא באמת כשיר במאה אחוז - הוא לא מציג את אותה מהירות וזריזות ממדי ליברפול. לא מתאים לטורס לבעוט לשמיים מכל הזדמנות. כמה מצבים הוא צריך כדי להבקיע? טורס הוא כנראה הסיבה המרכזית לכך שהפרש השערים של הנבחרת לא מרשים. גם חסוס נאבאס לא מציג יכולת שמשביעה רצון והוא נראה מאוד לא מתואם עם שאר חבריו על כר הדשא. ההרמות שלו לא מספיק טובות ועד שהוא מעלה כדור טוב לרחבה - אין שחקנים שממתינים לכדור.
    דל-בוסקה צריך 'להתפרע'(מצחיק להגיד את זה על משחק נגד הונדורס הקטנה) - בוסקטס החוצה - אין צורך בקשר אחורי, ופברגאס פנימה. אפשרי גם להכניס את מאטה לכנף שמאל ואז ויאה יעבור לאמצע, אבל אני בספק אם זה יקרה, ולנוכח היכולת הלא מרשימה של מאטה העונה בוולנסיה - לא הרבה ספרדים רוצים לראותו אותו נכנס למערכה כרגע.

* שלמה שרף - "הציפיות מהנבחרת הספרדית גבוהות כי בהרכב שלה יש 8 שחקנים מברצלונה ו-5 מריאל מדריד"

5. riquelme1 Member

ספרד נראת פשוט רע, המערך הזה לא מתאים לנבחרת, שוב אין מחץ, נאבאס לא מתאים לשחק ב4-3-3 ונירא פשוט רע, צ'אבי שוב משחק יותר מתח לחלוצים ולא יותר אחורה.

חוץ מהגולאסו של וייה פשוט כלום, טורס עם כמה מצבים, אבל כל המצבים בלי מהלכי כדורגל אלא מהטעויות של הפחונים של הונדרס.

אי אפשר להמשיך ככה, איפה פברגאס ינעל אבוק?

תחנק דל-בוסקה.

דור, טורס מחמיץ, אבל הוא הרבה יותר מטריד את ההגנה וסוף סוף יש חלוץ, מה שכן וייה צריך לשחק ליד טורס ולא בצד שמאל, או פברגאס ואחד החלוצים בחוץ.

6. gonzo18 Member

דל בוסקה הוכיח היום סופית שהוא פשוט נבלה. חסוס נאבס בשלישיה התקפית? אבל שוב פעם שני קשרים אחוריים וכול כך חסר עוד קשר יצרתי בצד שיתן עוד אופצית מסירה. כמו שאמרנו עוד לפני שהמשחק התחיל,המערך הזה לא מאוזן בצורה מפחידה וספרד עושה בושות מול נבחרת חצי מקצוענית.

המאמן הזה מתעלל התעללות קשה בנבחרת ספרד.

7. riquelme1 Member

עם כבר לשחק עם שתי חלוצים אז וייה וטורס ביחד אחד ליד השני ולא מרחקים של 20 מטר בין אחד לשני, עם כבר לשחק עם 4-3-3 אז פדרו ולא נאבאס, עם כבר לשחק ב4-5-1 אז עם פברגאס ולא עם בוסקטס.

המאמן הזה פשוט מגעיל אותי, והמשחק של ספרד מגעיל אותי עוד יותר.

8. cazzo Il Capocuoco

איסאגירה ממש מצחיק, הוא מקבל סטירה קטנה מדויד וייה ואז נופל כאילו קיבל אגרוף ממייק טייסון. נו באמת....

בינתיים הונדורס נותנת לספרד לשחק. השאלה אם הם יתנו לשוויץ לשחק, זה יותר מעניין.

9. gonzo18 Member

שתי טעויות נוראיות בהרכב שבעקבותיהן אין שום סדר ושיטה במשחק של ספרד. כול המהלכים ההתקפיים נבעו מטעויות של השחקנים החובבנים של הונדורס. לנאבס אין מושג מה הוא עושה על המגרש,הוא שחקן של משחק אגפים והנבחרת משחקת עכשיו ב-4-3-3. במקום שוייה יהיה ביחד עם טורס בהתקפה הוא תקוע בצד שמאל שמופקר לגמרי כי מלבד קאפדוייה אין שם שום שחקן. הטעות הנוראית ביותר היא ההצבה של נאבס בהרכב הזה,אבל לא פחות עצוב זה שאלונסו ובוסקטס ממשיכים לשחק ביחד מאחורה וצ'אבי חסר אונים בקישור. זה פשוט ביזיון של מאמן שלא ראיתי בחיי. אפילו דומנק היה עושה יותר מהנבחרת הזאת.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאיסאגירה לא צריך להגזים זה דבר אחד, אבל יואב זה כרטיס אדום. מה שוייה עושה שווה כרטיס אדום. היום ואתמול ראינו אדומים על פחות לכן אני מצפה שפיפ"א תשעה את וייה. אם יש פרובוקציות אתה לא נוגע עם הידיים ביריב, נקודה.

11. riquelme1 Member

השקר הזה לא יכול להמשיך, אז 2-0 נגד נבחרת באמת חלשה להחריד.

נגד ברזיל או צ'ילה ספרד תקרוס ככה.

עכשיו ראיתם למה צ'אבי לא יכול לשחק מתחת לחלוץ? לבד מול השוער הוא מוסר אחורה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק לפרוטוקול, פיפ"א ידברו אחרי המשחק עם השופט וישאלו אותו על המקרה עם דוויד וייה. אם הוא יגיד שהוא לא ראה שום דבר, פיפ"א תחקור את העניין ויש סיכוי שוייה יושעה.

מקרה דומה אגב היה עם טורסן פרינגס במונדיאל 2006, אז הוא הושעה אחרי המשחק על ידי פיפ"א והחמיץ את החצי גמר נגד איטליה. איך זה נגמר אז עבור גרמניה, כולנו יודעים ...

אני צריך 0-3 בשביל ההימור שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/10
  13. riquelme1 Member

טוב מאוד שלא נכנס, אני לא יכול עם השקר הזה יותר. לא היה פנדל, ולא הגיעכ לספרד הגול הזה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדל לא היה ובהילוך החוזר ראינו נהדר שהיה מגע, אבל הספרדי סתם נפל. בכלל, שורקים יותר מדי בקלות לפנדלים. גם הפנדלים של אורוגוואי (סוארז) ואיטליה (דה רוסי) לא היו ולא נבראו. פיפ"א דוגלת ב-fair play, אבל השחקנים מרמים ללא סוף.

לירן, גם אני הימרתי 3-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. riquelme1 Member

פברגאס ב10 שניות עושה מה שצ'אבי לא עשה כל המשחק- מאיים על השער.