יום שני: ספרד ופורטוגל יוצאות למקצה שיפורים

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/6/10.

1. Humberto Suazo Member

1) מתי דל-בוסקה ויותר מכך, דויד וויה עצמו יבין שבועט פנדלים הוא לא?
    2) פאבגרס חזר בתשובה? מה זה הזקן הזה....

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא יודע אם זה זילזול או שהספרדים פשוט לא מפחדים לשים גול.
    היה יכול להיות פה שיחזור של המשחק הראשון של היום, אם רק ספרד היתה רוצה ...

שי, אפשר לשרוק לפנדל, היה מגע וזה מה שרלוונטי.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ספרד משחקת בסדר גמור, היא לא מבריקה, אבל מגיעה להרבה הזדמנויות. העניין הוא שמקום שני מוביל כנראה לשמינית גמר מול ברזיל...

לירן, ברגע שזה קורה באמצע המגרש השחקן לא מפיל את עצמו...מבחינתי יש פנדל מתי שבאמת יש הכשלה. בקרנות קורים פי כמה יותר דברים ואז לא שורקים. אני מבין את היפני ששרק, אבל כמו שלא צריכים לעשות תיאטרון אם כאילו מקבלים מכה 'ממייק טייסון' השופטים לא צריכים למהר לשרוק פנדל על נפילות כאילו.

אני למעשה כרגע קצת סותר את עצמי כי אמרתי שוייה צריך לקבל אדום בשביל הסטירה שהוא נתן לשחקן יריב, אבל שם גם היתה הצגה לא נורמלית...בקיצור, אני שותק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Robin_Van_Persi Member

אותי אישית מזעזע לראות שחקנים ב4-3-3 שמשחקים על תקן שחקני כנף שהם לא גולרים,נאבס זה הדוגמא המושלמת,וזה ממשיך גם אצלנו בארסנל עם נסרי ורוזיצקי.

מישהו יכול להסביר לי גם איך אחד מהקשרים הכי טובים בעולם(שגם נתן עונה ענקית),לא פותח בכלל בנבחרת הספרדית?,למה לא לפתוח נגד נבחרת כזאת חלשה עם ססק וצ'אבי במרכז השדה ואלונסו כקשר אחורי?

איזה מאמן דביל ה' ישמור.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית את קאוט ורפאל ואן דר וארט משחקים בהולנד? אותו פרינציפ לא עובד גם אצלנו. לא יודע, מאמנים רוצים לשחק 'התקפי', אבל שוכחים שהשחקנים שהם מציבים בכנף אינם קיצוניים א-לה רונאלדו או רובן.

6. מראדונה Member

אם היית שופט שחקנים היו מפחדים לנשום.כולה שחקן נצמד לו לתחת אז וייה נתן לו סימן להתרחק,מה יש? על זה לשלוף כרטיס?!
    ודווקא אתה אומר שלא היה פנדל? רואים בבירור שהשחקן של הונדורס פוגע לו ברגל,אם נבאס החליט לעשות מזה מטעמים זה כבר לא משנה.

7. riquelme1 Member

זוועה, עלוב, חלש, יותר גרוע מנגד שוויץ- שום סדר, שום משמעמת.

סבל של 90 דקות, מאמן אידיוט שעושה חילופים, 2-0 נגד הנבחרת הכי חלשה במונדיאל.

חילופים הזויים, למה מאטה מחליף את טורס? שיש לך את יורנטה, פדרו, סילבה. מכניס את אלברואה במקום ראמוס שספרד חייבת גול.

בקיצר גועל נפש אחד גדול, ספרד עם דל-בוסקה ממשיך ככה, הולכת הביתה ביום שישי.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הונדורס ניסתה לעשות כל מה שהיא יכולה, אבל זה לא הרבה וספרד לא הייתה צריכה להשקיע מאמצים (והיא אשכרה לא השקיעה) כדי לנצח את המשחק בדרך לתצוגה סתמית ומשעממת.
    לא יודע אם אפשר להסיק משהו מהמשחק. מה שבטוח, המחזור האחרון של הבית יהיה מותח מאוד.

9. Raulito Madridista

נשים את הקלפים על השולחן ונקרא לדברים בשמם - משחק בינוני ומטה של הנבחרת, התוצאה גרועה מאוד. ציפיתי שנתפוצץ, שנשחוט אותם, שנכבוש בלי הכרה - וזה לצערי הרב לא קרה. צפויים לנו חיים קשים מאוד נגד צ'ילה במשחק האחרון ואני מתחיל להיות מודאג לקראת המשחק. הסיכויים לסיים במקום הראשון פחתו מעט וזה יהיה בעוכרינו. שתי בומבות אדירות של ויאה ושום דבר מעבר לזה. לו היינו מייצרים יותר הזדמנויות והיינו מחמיצים - הייתי בולע רוק ויושב בשקט, אבל פרט לפנדל המוחמץ ולהזדמנות של פברגאס - הנבחרת גימגמה מאוד. הכוח של ספרד הוא במשחק הקבוצתי ולא האינדיבידואליות של שחקניה כיחידים וראיתי היום רק שתי התקפות בהן הרבה שחקנים היו מעורבים וההתקפות לא הניבו פירות. היו דקות של אנרגיות מסויימות עם כניסתו של מאטה שפתח בספרינט כמו מטורף, אבל זהו.
    ויאה קצת הרס במה שעשה במחצית השנייה - החמצת הפנדל, פחות מוערבות שלו וגם סמוך לסיום, עד שהגיע אליו כדור רוחב טוב סוף-סוף - ויאה השתהה משום מה במקום לבעוט לרשת ואז מנדוזה כבר הספיק לסגור אותו. נאבאס היה גרוע מאוד, הוא המשיך להרים בלי כתובת ואני לא מאמין שהוא ימשיך בהרכב.
    לא אהבתי את הקיבעון של דל-בוסקה בכל הקשור להימצאותו של בוסקטס, שעשה עבודה לא רעה, אבל הוא פשוט לא נחוץ במשחקים כאלה נגד יריבות עלובות. מה היה קורה אם בוסקטס היה יוצא, מאטה היה נכנס במקומו ומשחק בכנף, ו-ויאה היה חובר לטורס בשפיץ? לצ'אבי אין מה לרטון על החילוף שלו, הוא הציג עוד משחק מאכזב.

10. Pinko Member

ספרד דווקא שיחקו יפה, לא מבין מה שלמה שרף רוצה. נכון, זו עדיין לא ספרד האדירה של לפני שנתיים, אבל גם זה יבוא, אני בטוח. חסוס נאבאס הוא מסוג השחקנים שאני לא אוהב. כמעט ולא כובש, לא יודע להרים, משחק בלי רגל שמאל וכו'. לא מגיע לו לפתוח על חשבון פדרו הפנטסטי.

לא יודע מה איתכם, אבל אני נרגש כל פעם מחדש שאני רואה את ססק משחק. לא לאמין שבוסקטס החלאה פותח על חשבונו.

11. Ryan Giggs11 Member

מדהים איך ספרד לא הצליחה לשים חמישייה לרשת של הונדורס החלשה.
    משחק שכולו גארבץ'.

12. riquelme1 Member

מי שאומר שספרד שיחקה היום יפה לא מבין כדורגל. אחד המשחקים הכי גרועים של ספרד בהיסטוריה לדעתי, בהתחשב במה שהנבחרת הזאת יכולה להציג, זה פשוט זוועה אחת גדולה- שעמום טוטאלי.

נאבאס המסכן לא יודע מה עושה בתפקיד הזה, שאתה משחק עם 4-3-3 אתה לא משחק עם קיצוני טיבעי.

החילופים שלו היו הזויים, מאטה נכנס ולא עשה כלום במקום להכניס את יורנטה לצד וייה, או את פדרו המסוכן.

אין לי פשוט כבר כוח לרשום את הטעויות של המאמן העלוב הזה.

13. Pinko Member

תשמע, בניגוד לזוועות שהולך במונדיאל עד עכשיו, דווקא נהניתי יחסית. אם לא הייתי נהנה הייתי מזמן פורש למחשב או משהו. המונדיאל עד עכשיו לא התעלה לרמה גבוהה במיוחד, אז כן, ספרד שיחקו מעניין היום.

וסליחה שאני לא מבין בכדורגל כמוך.

14. xavi6 Member

אני עם עמי (היית מאמין?!) מי שראה את את היורו יודע שזאת ספרד גרוע ומאכזבת. באמת שהתאכזבתי. הנבחרת ששיחקה מולה יכולה לצחצח לה את הנעליים, באמת, והם נתנו לה כולה 2. לא חושב שוייה בחיים סיים עם צמד ויצא כ"כ מאוכזב, והוא צריך לצאת מאוכזב. נאבאס חושך איימים, טורס לא פוגע ואין גל שני מאחורה חוץ מצ'אבי. פשוט אין. לא מבין למה אלונסו ובוסקטס משחקים ביחד, מספיק אחד מהם.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

riquelme1 ו-Xavi6, אתם משתמשים בסמים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    לדעתי ספרד עולה בסוף לשמינית הגמר ואם הם צריכים לשחק נגד ברזיל אני לא חושב שאני אתווכח איתכם כי ברזיל תזכה בטורניר, אבל עכשיו? לא צריך להגזים. בסופו של דבר ספרד מגיעה ביתר קלות לשער היריב מאשר הולנד. אז נכון, הולנד כבר בשמינית הגמר, אבל ספרד לדעתי עדיין תלויה בעצמה.