יום 11: ה-2:2 אכן קרה, שבדיה ודנמרק ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏21/6/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תזלזל בבולגרים. בכל זאת הם הגיעו ליורו ממקום ראשון בבית שלהם תוך כדי תוצאות טובות. הן נתקלו בבית קשה ביורו, אבל הם לא נבחרת חלשה. את ישראל הם מנצחים בלי הרבה בעיות, והם יכולים לעשות בעיות לאיטלקים (מה שאני לא מאמין שיקרה, אבל אפשרי).

2. Reyes Member

מחציות. 1-0 לבולגריה (איטליה אומללה) ו-1-0 לדנמרק (מה איזקסון עשה כ"כ רחוק מהשער?).

מגעיל, מגעיל לראות את המשחק של איטליה נגד בולגריה. איפה האוהדים? אני בספק אם יש 10,000 איש במגרש.

ומה זה הגשם הזה שהגיע פתאום? זה מטרד רציני. אני מקווה שברבעי הגמר הוא ייעלם.

3. משוגע בירוק Member

איכסססססס. איטליה משחקת מגעיל. אני שובר כמעט את כל הבית מרוב עצבים. איכס. השחקנים כל כך רחוקים אחד מהשני ובגלל זה הם משחקים בהגבהות השקופות והמגעילות האלו. איכססססססססססססס. והכי איכסססס איך מכניסים שחקן עם מוח של גמל אידיוט בלי אייקיו אחד מטומטם כזה כמו מטראצי. השחקן שאני הכי שונא באיטליה! איזה שחקן דפוק! איזה מטומטם הבן אדם אני לא מאמין! טראפטוני תעיף את מטראצי אם אתה לא רוצה תבוסה! תכניס את ווירי במקומו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לסיכום: כמו שחששתי מטראצי מסוכן לנבחרת האיטלקית! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. burning soil Member

איזה ביזיון איטלקי,זה פשוט עלוב,לנבחרת כזאת לא מגיע לעלות וצר לי על אוהדי איטליה,
    למרות שהכל יכול לקרות,כרגע דנמרק ביתרון..

5. רפאל Member

בחיים לא ראיתי את איטליה במשחק כל כך גרוע, אני פשוט לא מאמין למה שאני רואה.
    זהו זה... (למה אין כאן סמיילי של בכי) הלך היורו

6. ArsenalFan Member

ספורטיבי, האמא של הספורטיבי.

דנמרק מוכיחים את מה שאמרתי קודם לכן בדיון- הם נבחרת יותר מאוזנת, למרות שיש לה יחסית פחות כישרון משבדיה (הכל יחסי, כשמדובר בשחקנים כמו ייספר גרונקיאר ומרטין יורגנסן). כקבוצת כדורגל, הם הנבחרת הכי מרשימה בטורניר הזה (בדומה למונדיאל). האיזון בקבוצה בין הגנה חזקה למדי לבין משחק התקפי נאה של מסירות מרגל לרגל פשוט מנצח את שבדיה שנראית היום מבולגנת מדי, למרות שהיא הגיעה למצבים טובים יותר מאלו שהיו לדנים. היה לי ברור שדנמרק לא תתקשה ליצור דומיננטיות במרכז השדה עם גראבסן, קולסטרום הוא לא ממש התשובה וכשליונגברג נכנס לעזור לו במרכז השדה זה לא הולך יותר מדי. השער של תומאסון יפהפה, אבל על כולו רשום השם של אנדראס איסקסון.

שבדיה משלמת את מחיר ההגנה הרשלנית שלה, פשוט ההגנה שלה לא קיימת. המגנים באגפים שלה מתפוררים לחלוטין, ואלא אם כן איטליה תמשיך להיכנע לעצבים שלה וללא תתעשת, שבדיה גם תיסע היום הביתה. ואם לא היום, אז אחרי המפגש מול צ'כיה, שם בארוש וקולר יחגגו בדרך לחצי הגמר.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

באמת בושה, מחצית ראשונה גרועה (של איטליה כמובן)...סתם מוסרים כדורים, בלי להסתכל בכלל אם יש שם מישהו, הזדמנות בודדת של דל פיירו, והבולגרים משחקים רגוע, מסירות טובות ובסוףף גם השיגו את השער...מי היה מאמין

מקווה שטראפ יתן מרץ רציני לשחקנים שיתנו גולים...
    אחרת, אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אחרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

עריכה:

:aaa7:

שער מהיר מאוד של פרוטה שיתן המון מרץ ומורל לשחקנים, יאללה אפשר לעשות את זה..
    פורצה איטליה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/04
  8. Kiko Member

פשוט ביזיון של נבחרת. קוראדי סתם אפס מאופס, טראפ צריך להכניס במקומו את די ואיו. חוץ מזה לא יודע מה הבעייה, הם משחקים פשוט כמו אפסים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. רפאל Member

אני לא מאמין איזה מתח!
    כל דקה בולגרי אחר נשכב על הדשא!
    קאסאנו כל כך גרוע היום!!!

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-2.

לא יאומן.

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע עם ה2-2 שמעיף את איטליה או מה שהוא לא עושה?
    האם היה משנה אם נגמר 3-3? ואם איטליה הייתה מנצחת 9-0?

12. ArsenalFan Member

לפני שהאיטלקים מתחילים לבכות שכל העולם נגדם, מהשופט שלא נתן להם פנדל ועד אזרחי קופנהאגן, כדאי להם לצפות בשידור החוזר. הם גם ייראו שלא הייתה שום קונספירציה בין דנמרק לשבדיה, וגם ייהנו ממשחק נחמד בהחלט, ובעיקר מדנמרק- שעד כה הם הנבחרת הטובה ביותר ביורו 2004 עבורי. ברבע הגמר שתי הנבחרות יעופו, בגלל שעכשיו יטרידו אותם 24 שעות ביממה שהם סידרו את התוצאה.

זר פרחים לתומאס סורנסן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קונספירציה ולא בטיח אבל ליבי עם קסאנו שכובש ואז שומע את ה"בשורע" על תוצאת הסיום בין הסקנדינביות ופניו אומרים הכל אבל האיטלקים יכולים לבוא בטענות רק לעצמם כשלדעתי רק הגשם מנע מהאוהדים להירדם היום במשחק הזה, ודקה לפני שער הניצחון של האיטלקים הבולגרים לא היו רחוקים משער ניצחון שלהם. בקשר לבולגרים, אמנם הקבוצה היחידה עם 0 נקודות וללא שערי שדה לזכותם אבל אני חושב שזה משקר כי אמנם הם לא שטפו את הדשא כל משחק 90 דקות אבל הם הציגו מדי פעם כדורגל לא רע שלא נפל מהיריבות שלהן, רואים שחסר לשחקנים שלהם שנות אימון וניסיון שיעשו אותם טובים יותר אולי כבר למוקדמות מונדיאל 206 ואולי למוקדמות יורו 2008.
    סורי איטליה, אני אהדתי את ספרד ולפעמים הטובים ביותר נופלים כבר בהתחלה, אני מבין אותכם.

14. Kiko Member

פי איזה צירוף מקרים שנגמר 2-2, ועוד שער בדקה ה-90.
    מאוד מוזר, מאוד מאוד מוזר

15. Deutschland Member

בכלל לא מוזר, אני לא ראיתי שום סממנים להכרעת תוצאה ספציפית...

FORZA SCANDINAVIA!

תרשו לי לומר את זה חחחחחחחחחח...