יום 11: ה-2:2 אכן קרה, שבדיה ודנמרק ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏21/6/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מושיקו לא ראית בחיים משחק שנגמר ב 2-2? אני מתאר לעצמי שראית את המשחק של איטליה,אז אני ראיתי את המשחק השני ואני יכול להגיד לך שקונספירציה לא הייתה שם, כאוהד נייטרלי של ספרד בכלל.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה-88 באיצטדיון באסה נשבר לי הלב.

כשהדנים עלו ל- 2:1 לא ידעתי אם לצחוק כי איטליה מתקרבת לרבע הגמר, או לבכות כי זה עוד צעד בדרך ל- 2:2.

כל הערב היתה לי הרגשה שזה ייגמר 2:2, פשוט הרגשה פנימית כזאת, כמו לפני הגול זידאן מול אנגליה בבעיטה חופשית.

ולחשוב שקסאנו עשה מה שצריך, שהגנה טיפה יותר טובה של דנמרק (אני לא מתייחס כרגע ל"סידורים" בין הנבחרות) היתה מעלה את האזורי.

פשוט חבל.

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

חבל

כל כך חבל לי על קסאנו המסכן, כבש 2 שערים ביורו וכל כך שמח לאחר שער "הניצחון"...ואז סיפרו לו שבמשחק המכור השני יש 2-2...

4. ArsenalFan Member

עלייך. סתם, על אף אחד, אבל סידור תוצאה לא היה כאן, וכל מי שצפה במשחק יכול להבחין בכך.

5. official Member

מכור מראש האמא של המכור מראש..כל הדיבורים על 2 - 2 בין שבדיה לדנמרק היו נכונים אבל אני חייב לציין שאני שמח שאיטליה עפה ועוד בשברון לב אחרי הניצחון על הבולגרים המעצבנים.
    דנמרק ב 2 - 1 פשוט לא רצו לכבוש את השלישי וזה היה ברור, וגם ההדיפה בסוף של השוער שלהם לא נראת לי כאחת שבאה מכל הלב..
    לסיכום צ'או צ'או בנבינו
    קיבלנו בשלב הבא 2 קבוצות שנהנה לראות אותן-דנמרק ושבדיה !

6. toon-UPON-tyne Member

איזה קונספריציה נו באמת?!?!
    אין לאיטליה שום זכות לטעון לקונספירציה כי הם מצידם לא עשו תעבודה שלהם וגם אם היה נגמר 1-1 הם לא היו עולים!! כי במקרה של 1-1 הם היו צריכים לנצח את בולגריה בהפרש של 2 שערים לפחות בכדי לעבור את דנמרק... ככה שלאיטליה יש להאשים רק את עצמה קודם כל.
    תמיד אנשים מחפשים מישהו להאשים בכשלון שלהם.....

ואני אומר זאת כאוהד מהצד, כאוהד אנגליה, שממש לא אכפת לו אם איטליה הייתה בשלב הבא או לא.... והאמת מגיע לשוודיה ודנמרק הרבה יותר מלאיטליה.. לא שאני מאמין במגיע בכדורגל... מי שמגיע תמיד איפה שמגיע לו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/04
  7. Kiko Member

לא... מה פתאום מתוכנן מראש?
    במקרה איסאקסון עמד רחוק מהקו, ובמקרה סורנסון עדף היישר לידיים של יונסון, וגם זה שזה קרה בדקה התשעים זה מקרה.
    וזה שאחרי השער אף נבחרת לא ממש התאמצה לקחת את הכדור? אהה, זה בגלל שהם היו עייפות מאוד, אתם יודעים, 90 דקות הם רצו, טבעי שאח"כ מתעייפים

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל ב- 2:1 האזורה כן היו עולים.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה- מישהו מאוהדי איטליה שחושבים שהמשחק היה מכור ראה את המשחק בכלל?
    מה הדנים חיבים לשבדים? מה השבדים חייבים לדנים? היה משחק מצוין, בעיקר של הדנים, תיקו היה מספיק לשבדים בכל מקרה ולכן הם היו מרוצים ממנו אבל הדנים היו חייבים לנצח כדי לא להיות תלויים באחרים והם כמעט עשו זאת... כל אחד עשה הכל כדי לעלות וזה התקזז, יצא תיקו. בכלל, הרבה משחקים נגמרים בתיקו ביורו הזה.

10. toon-UPON-tyne Member

טוב זמברוטה די להתבכיין... אתם לא עליתם כי לא עשיתם מה שצריך כדי לעלות. גם יכל להגמר 1-1 ולא הייתם עולים! המשחק בין שוודיה לדנמרק היה ספורטיבי ביותר...

11. toon-UPON-tyne Member

חחח אתה מצחיק אותי.... אז בוא נסדר שיהיה 2-1.. הרי לפי מה שאתה אומר אם שוודיה עלתה זה קונספירציה...
    לפי מה שאתה אומר אם איטליה ניצחה ולא עלתה - ישר זה תוצאה של קונספירציה!!

12. טוטי מלך רומא Member

זה המשחק היחיד ביורו הנוכחי שנגמר באורח פלא בתוצאה 2-2.ובמקרה זו בדיוק התוצאה שמעלה את שתי הנבחרות.
    כלומר יש כאן צירוף מקרים כפול.
    גם הפעם הראשונה של תוצאת 2-2 נופלת דווקא במשחק הזה.
    גם התוצאה הכי נוחה לשתי הקבוצות נופלת במשחק הזה.

מה ההסתברות המתמטית לזה.אנני יודע.אבל גם בוני גינזבורג שם לב להורדת הילוך .עם הטעיה אופטית של משחק שוטף.

האם זה בדוק שאם התוצאה בין הסקנדינביות היתה נגמרת 1-1 אז איטליה לא היתה עולה בתוצאת 2-1?

13. official Member

מעניין לחשוב מה היינו אומרים אם ישראל הייתה בנעליים של איטליה והדיל הזה היה קורה ...
    .. סמייליי ""שיעול"" אנטישמים.. :aaa021:

14. toon-UPON-tyne Member

בדוק בדוק!! במקרה של 1-1 יש יתרון של שוודיה בטבלה הפנימית על פני איטליה ודנמרק בגלל ששבדיה עשתה פעמיים 1-1 ודנמרק ואיטליה עשו פעם אחת ביניהן 0-0. בין דנמרק ואיטליה יש שוויון בטבלה הפנימית ולכן מסתכלים על הפרש השערים הכללי בו דנמרק מובילה בגלל שהיא נצחה 2-0 את בולגריה ואיטליה ניצחה 2-1...

אני ראיתי תמשחק ולא הייתה שום קונספרציה, התוצאה מקרית ביותר ומתאימה פרפקט לחוקי מרפי האמת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. רפאל Member

למה ערוץ 1 לא שידר את השערים של דנמרק שבדיה? אני מת לראות איך נכבש שער השיווין של שבדיה