יום 11: ה-2:2 אכן קרה, שבדיה ודנמרק ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏21/6/04.

1. Max Member

נו באמת, זה כל כך מעורר רחמים, סעמק, ראיתם אוהד ספרדי אחד שהאשים את רוסיה בזה שהיא ספגה את השער שהשאיר אותה בחוץ? (אם היא הייתה מנצחת 2-0 וספרד מפסידה 1-0 ספרד הייתה עולה), חלאס כבר עם כל תיאוריות הקונספירציה, כמעט בלתי אפשרי למכור משחק של 2-2, זה לא 0-0 או 1-0 שאתה פשוט יכול לעצור את המשחק ל 90 דקות וזהו, זה לכבוש 4 שערים במשחק! ועוד לעשות אותם מציאותיים, שלא יראו כמו הצגה (אם היה נכנס שער כמו שאנקלמן או אוואט ספג הייתי מבין אותכם, אבל השמטת כדור, קורה).
    ואתם יודעים מה? גם אם הם מכרו את המשחק לאיטליה פשוט לא הגיע לעלות, אם הם היו מתפוצצים על בולגריה מילא היה לכם זכות דיבור אבל איך שהם נראו מול בולגריה הם פשוט מביישים את המעמד.

2. Max Member

לשבה, איזה אינטרס לעזעזל היה לסורנסן להשמיט את הכדור הזה? הקבוצה שלו מובילה 2-1 בדקה ה 90, איטליה ב 1-1, גם ככה לא עולה, דנרק יעלו מהמקום הראשון, לא יהיו דיבורים על מכירת משחק, הוא ייצא בתדמית יותר טובה ועוד מלא דברים אחרים, למה לעזעזל לדפוק את כל זה?
    ובבתי ספר לשוערים לא מלמדים אותם לתפוס כדור כמו שצריך (אני פשוט נזכר בגול שקסיאס ספג מול לאציו מקרספו כאשר הגבהה פשוט עברה לו בין הידיים)? לא מלמדים לעצור כדור ברגל כדי שהכדור לא ייכנס בפנים אחרי כדור חוץ של שחקן שלך? אתה אומר שמלמדים את השוערים להדוף לא לאמצע הרחבה, אני לא חושב שסורנסן התכוון להדוף את הכדור אלא רצה לקחת אותו, פשוט הוא השמיט אותו, קורה.

3. AC SHEVA Member

מציאותיים?
    שוודיה כבשו מפנדל והשמטה של סורנסן.

בקשר לאיטליה אתה צודק!!!
    לנבחרת שנחשבת לפייבוריטית ומראה כדורגל כל כך מגעיל, לא מגיע לעלות!

4. רפאל Member

דנמרק ושבדיה לא יכלו לדעת מה התוצאה מהמשחק המקביל.
    ברגע שדנמרק הובילו 2-1 אז לא היה להם שום בעיה לתת לשבדים גול מתנה אם גם ב2-2 הם עולים שלב, הרי מה זה משנה להם את מי הם יפגשו בשלב הבא כאשר צ'כיה, הולנד וגרמניה הם בדיוק באותה רמה אז אם הםהיו יכולים לפגוש נבחרת חלשה כמו יוון הן לא היו מוותרות על הנצחון.

5. Barcik Member

אתה טועה, אם זכרוני אינו מטעה אותי. לברקוזן ניצחה 3-1 בריאזור, כאשר דפורטיבו לא השקיעה כלום ולמעשה נתנה לה את המשחק.

איטלקים, אתם פתטיים.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכללה מכוערת, טיפשית וילדותית. אולי תפסיקו להכליל את כולם?.

עכשיו אנשים תפסיקו כבר לחפש תירוצים ואיזה שטיקים של שוער דני בשביל לתרץ את הנבחרת האיטלקית שמה לעשות כבר כמה שני טורנירים גדולים לא מגיעה למלוא הפוטנציאל שלה וגם במשחקי המוקדמות עושה הרבה דברים שליליים.

בכל זאת אני יוצא מחוזק מהטורניר הזה ומן הסתם הגיע הזמן שתשלימו עם רוע הגזרה, בימים הקרובים נוכל לדעת שאנחנו יוצאים לשיקום עם מאמן חדש שאני מקווה שהוא יצליח בדיוק כפי שהצליח עם הקבוצה שלו ושבשנת 2006 נוכל להרים ראש שוב.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות, לא ממש זוכר, אולי התבלבלתי עם דוגמא אחרת.

רבאק, אתה צוחק או מה?!

השנה טים האווארד הדף את הכדור במשחק בין יונייטד לפורטו לאמצע הרחבה, בדקה ה-90 והעיף את יונייטד. הוא מכר את המשחק לדעתך? קאן שספג שער שטותי בגמר המונדיאל מכר את המשחק? מה הבעיה שלך להבין שהבנאדם עשה טעות?!

אוליבר קאן, שוער טוב מסורנסן, במעמד יותר מכריע (גמר המונדיאל) ספג שני שערים מוזרים. אם השטויות שאתה אומר נכונות, אז הוא מכר גם את המשחק. תסביר לי בדיוק מה ההבדל.

מדוע אתה לא מציין איך נכבשו השערים של דנמרק? מה, כי זה לא מסתדר עם הבולשיט שאתה כותב כאן?

8. Barcik Member

צודק. אני מצטער. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx לא כולם כאלה. אפילו התקשורת האיטלקית ידעה לחפש את האשמים איפה שהם נמצאים באמת, בנבחרת שלהם.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שבה, רפאל וכל השאר מי כמוני יכול להבין את גודל הכאב והאכזבה ששוב חוויתם אבל תפסימו לחפש את האשמים אצל אחרים ותסתכלו לעבר טראפטוני, לעבר ההתאחדות שעשתה טעות בהמשך העבודה של המאמן הגדול שכשל לחלוטין במונדיאל 2002( שאם תשימו לב כל המאמנים שביישו את הנבחרת שאותם אימנו עזבו את הנבחרת אבל לא טראפ).

תאשימו את טוטי שמקום להצעיד את הנבחרת האיטלקית קדימה בחר לירוק בפרצוף שלי, שלכם ושל מיליוני איטלקים ושאר אוהדי האזורי בכל העולם(ויש תאמינו לי), את חשבון הנפש צריכים לעשות בין עצמנו, לבדוק מה הטעויות שנעשו וברור לכולם שנעשו אבל אסור ואני מבקש ממכם להפסיק להאשים גורמים אחרים.

פורצה איטליה !

10. AC SHEVA Member

דבר ראשון:
    הוורד הדף בעיטה חופשית חזקה לעומת הגבהה חלשה של דנמרק.

דבר שני:
    השער הראשון היה שער יפה ונגרם בעיקר בגלל מיקום גרוע של יסאקסון שיצא יותר מדי מהשער.
    הבאתי לך 3 שערים שנגרמו מטעויות.

אם ראית את המשחק עד הסוף אז בטח שמת לב שאחרי השער הרביעי השוודים התמסרו ביניהם ליד הרחבה שלהם בלי ששחקני דנמרק ילחצו אותם או ינסו לקחת להם את הכדור.
    ראית איפהשהו מקרה דומה?

למה כל כך קשה לך להאמין שהמשחק היה מכור?

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

השבדים והדנים היו בסיום המשחק במצב ששניהם עולים. שבדיה היתה יכולה, כמובן, לתקוף ולהסתכן באיבוד כדור, מתפרצת דנית והדחה - אבל הם לא עשו זאת. מלוכלך, אבל אין שום קשר לסידור המשחק.

מה הקשר? הבאתי לך דוגמא לשוער שהדף כדור (לא משנה מה העוצמה שלו) לאמצע למרות ש"בילדים כבר מלמדים שאסור לעשות דבר כזה". יש מאות דוגמאות לשוערים שהדפו כדורים חלשים למרכז הרחבה כמו למשל יינס להמן נגד צ'לסי בצ'מפיונז - הוא מכר את המשחק?

כל הכבוד, הבעיה היא שאם אף קבוצה לא תעשה טעות, לא יכבשו שערים... כלומר, ברור שכל השערים נגרמו מטעויות, נדרשת טעות על מנת ששער יכבש. חבל שאני צריך להסביר לך את זה.

לדנמרק לא היתה סיבה לתת לשבדיה לכבוש, אם היית רואה את המשחק היית שם לב שהוא לא מכור, אי אפשר לסדר תיקו 2:2. לא ענית בינתיים על בערך חצי ממה שאמרתי - למה שסורנסן יוותר על המקום הראשון בבית ומפגש נגד הולנד\לטביה\גרמניה האומללות? למה שהוא יוותר על ניצחון לארצו, ויפשל במעמד כל כך מכריע כמו ביורו?

12. AC SHEVA Member

נכון שבלי טעויות לא יהיו שערים אבל דווקא במשחק הזה שני ההגנות עשו 4 טעויות?
    המשחק יכל להיגמר בכל תוצאה אחרת אבל הוא נגמר דווקא ב2-2.

בדרך כלל כשיש משחק מכור מישהו מרוויח מזה הרבה כסף.

מה הבעיה?

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שבה המשחק לא היה מכור, אל תחפש אשמים בשדות זרים, אף נבחרת לא רוצה לקבל את צ'כיה שהיא נבחרת חזקה מאוד.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו אתכם מכור או לא, זו איטליה.

לא דנמרק ולא שוודיה אכזבו אותנו, האזורה הם המאכזבים.
    נסטה צודק (אני לא הרבה זמן בפורום, מה השם שלך?), טוטי ורוב השחקנים האיטלקים (חוץ מקסאנו ואולי בופון) פשוט זלזלו באליפות, זלזלו ביריבות והכי גרוע - זלזלו באוהדים.
    ויירי, שחקן שכל ההתקפה האיטלקית נשענת עליו, מתעסק יום לפני המשחק הקובע בסגירת חשבונות עם עיתונאים והוכחה שהוא גבר, טוטי עסוק בלירוק על דנים, קמוראנסי דואג כל המשחק שלא נהרס לו הקוקו.
    זה פשוט לא היה זה.
    מכל האליפות הזו הדברים היחידים שאני אקח איתי בקשר לאיטליה זו המחצית הנפלאה מול שוודיה, ותקווה לעתיד טוב יותר (בדמות קסאנו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/6/04
  15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי, אם שתי הנבחרות זקוקות לאותה התוצאה כדי לעלות, למה דווקא ששבדיה תשלם ולא דנמרק? למה ששבדיה, שנמצאת במצב טוב יותר מדנמרק, תשלם לסורנסן? אני לא מבין מדוע במצב ששתי נבחרות צריכות תיקו, אם אכן נמכר המשחק, קבוצה אחת תשלם לשניה כאשר שתיהן למעשה זקוקות לאותה התוצאה. קצת תמוה, לא? בהתחלה התוצאה "סודרה" ואח"כ שבדיה שילמה לדנמרק. אגב, אם שבדיה שילמה לדנמרק, אז למה בשביל תיקו בלבד? למה לא לשלם בשביל ניצחון? ולמה סורנסן עשה לשבדיה כל כך הרבה בעיות במשחק אם הוא שוחד?

אגב, אתה סותר את עצמך עוד פעם :

למה ששבדיה תפתח רגליים אם היא זו ששיחדה את סורנסן? היא שילמה, היא הרי לא צריכה לפתוח רגליים, לא?

נכון. אז מה? קרה ששתי הנבחרות הצליחו לכבוש פעמיים כ"א, הצירוף מקרים הזה אומר שהמשחק בהכרח סודר?

ותיקו 2:2 אי אפשר לסדר, כלומר לזייף. אפשר לראות טוב מאד שההגנות התאמצו למנוע את השערים, אפשר היה לראות שהיה משחק עם הרבה הזדמנויות, שדנמרק כמעט עלתה ל-3:1. אם זה היה 0:0 בו הנבחרות רק מתמסרות ביניהן הייתי מבין, אבל זה לא כך. נכבשו שערים, אחד מהם בדקה ה-90. כן, הם נגרמו מטעויות, אבל אין שער שלא נגרם מטעות. בקיצור, תלמד להפסיד בכבוד.