יום 6: אנגליה מפרקת את שוויץ, צרפת מסיימת רק בתיקו

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/6/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוטו באריץ הולך להפתיע וג'ובאני רוסו יפתח במדי נבחרת קרואטיה ויתעמת אם זיזו במרכז המגרש.
    אצל הכחולים,מקללה ופירס יורדים לספסל , דקורט ווילטורד יתפסו את מקומם.

קרואטיה
    בוטינה
    סימוניץ-טודור-ר.קובאץ-סימיץ
    ראפיץ-רוסו-נ.קובאץ-בליקה
    סוקאטה-פרשו

צרפת
    בארטז
    סילבסטרה-דסאיי-טוראם-גאלאס
    ----דקורט ויירה ------------
    זידאן----------------וילטורד
    הנרי טרזגה

2. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי מהדקה ה20 בערך.. קצתץ לפני השער הראשון אנגליה התחילה לשחק כמו שצריך ושלטה ברוב המשחק. בחצי השעה האחרונה היא חגגה ועשתה מה שהיא רצתה ויכלה לתת עוד אחד או 2... אחלה של מחצית שניה והרבה שיחרור לחצים בנבחרת האנגלית. עכשיו הכל בידיים שלהם ליקראת המשחק האחרון

באשר למחשב של צרפת קוראטיה. הצרפתים מצפים לחיים יחסית קלים מול קוראטיה ואני מאמין שזה לא התוכניות של קוראטיה שלפי ההרכב שלה באה לתקוף ולשחק על ניצחון למה היא יודעת שזה בעצם הסיכוי היחיד שלה אולי להפתיע ולגנוב את אחד הכרטיסים לרבע הגמר. יהיה משחק מאוד קשה לצרפתים ולא דווקא מול ההגנה הקוראטית אלה גם במרכז וגם מול התקפות שלהם ככה התחושה שלי בכל אופן

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גם אם קרואטיה מפסידה היום, אם היא מנצחת את אנגליה היא עולה

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי זה כלל לא מפתיע, ואני חושב שזה לא מפתיע אף אחד ממי שראה את המשחק של קרואטיה מול שוויץ.

5. Barcik Member

אנגליה שיחקה לאורך מרבית המשחק היום פחות או יותר ברמה של שוויץ. על לשער הראשון, שנבע מההתקפה הטובה הראשונה של אנגליה במחשק (בכלל התקפה מצויינת), האדומים אף היו טובים יותר, ועד לשער השני שיחקו פחות או יותר באותה רמה. עם קצת יותר דיוק הם עוד היו גונבים שער. ואני לא יודע למה מצפים באנגליה עם יכולת כזאת. אואן עופף כהרגלו, מרבית שחקני הקישור, פרט לג'רארד, שיחקו לא טוב ובקהאם היה פשוט בינוני. רוני הראה שגם יש לו קצת כדורגל, עם תנועה יפה ונחישות רבה. וסול קמבפל היה נהדר, אבל החלוצים של שוויץ זה לא האתגר הכי גדול בעולם. טעון שיפור, ארקיסון.

6. ArsenalFan Member

לגבי אנגליה, שוויץ הייתה חלשה מאוד- אבל היו כמה מהלכים טובים ובסך הכל הייתי יחסית מרוצה. היה פער בין דקות איומות לבין דקות טובות עם מהלכי כדורגל שלא מביישים גם את הנבחרות הפייבוריטיות של הטורניר, השער של ג'רארד היה מהלך כדורגל מצוין שמאוד התלהבתי ממנו. גם לרוני אין חלילה תלונות, מה אפשר לבקש יותר משני שערים? אואן לא חד אבל הבישול שלו היה מעולה. לגבי ההגנה היום היו קצת בעיות בכדורים הנייחים (ככה זה כשאין שוער נורמלי בשער), אבל בכל הקשור למשחק שוטף זו בכלל לא הייתה בעייה. העיקר הניצחון וההתאוששות מההפסד הטראגי לצרפת, נקווה שתגיע גם עוד קפיצת מדרגה מסוימת ביכולת. COME ON ENGLAND!

-----------------------------

לגבי צרפת- סאנטיני ממשיך להיות אידיוט! הוא ראה היטב שפירס בא לידי ביטוי כשהוא מתחיל את ההתקפות שלו משמאל. כשבובי עבר שמאלה במהלך המחצית השנייה מול אנגליה והוא שיחק טוב כמה דקות ועורר את צרפת, הוא הוציא אותו ושוב נתקע בהתקפה עד סוף המשחק. מה זה אמור להיות? העיקר שזידאן יהיה מרוצה ושצרפת תמשיך להיות תלויה בו, כאילו אין לה שחקנים אחרים?

עדיף לתת לפירס לשחק כמו שהוא יודע, לתת לזידאן את המקום במרכז השדה ליד ויירה שיתפקד כקשר אחורי בודד, וששחקן כלשהו (שיהיה וילטורד, שיהיה פדרטי, שיהיה סידני גובו) ישחק בימין. ויירה מסוגל להתמודד, לפחות נגד קרואטיה ושוויץ, לבדו עם הקישור של היריבה. אבל האמת, עם הקרדיט הכל כך מוגבל שהוא נותן לו, וכמו שסאנטיני נותן לו לשחק, באגף הימני במקום בשמאלי כשבדרך הוא עושה סמטוחה מכל המערך של הצרפתים, עדיף באמת שפירס יירד לספסל.

פחחח... דסאיי בהרכב. ממש בדיחה! סילבסטרה מחזיק את מרכז ההגנה כמו שצריך נגד אנגליה, והוא נותן לישישא הזה את המקום בהרכב! טוב, ברור שצריך להסיט את סילבסטרה שמאלה, אחרת נתקעים עוד פעם עם האפס המאופס ליזראזו באגף, אבל למה דסאיי?? תכניס את סאניול לאגף הימני, ותן לגאלאס וטוראם לשחק במרכז, זה בטח עדיף על פני דסאיי. ומה חוץ מזה? זידאן לא טוב (כן, הוא שחקן גדול שכובש שני שערים בתוספת הזמן, אבל הוא היה חלש 90 דקות נגד אנגליה), הנרי לא התעורר מהרגע שזכינו באליפות והוא בכושר מחריד, טרזגה נעלם ואפילו לא מנסה, ויירה מחזיק את צרפת במו רגליו מול נבחרת אנגלית מתגוננת, והוא עוד מוציא את פירס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

מה אני אגיד לכם, מאמן שמצליח להרוס את הנבחרת הטובה בעולם במו ידיו, הלוואי שככה יהיה גם בטוטנהאם. צרפת את המשחק הזה לא מנצחים. הלוואי שאתבדה, ו-Allez les Bleus.

7. NewcastleFan Member

just got out from the pub here in London to the Internet cafe......
    We achived our mission today against the swiss team......hope to continue like that against Croatia.
    Gerard was great today.magnificent midfilder----come 2 newcastle!!!
    Off to see the frogs against croatia everybody here wants just one thing=that croatia will beat them

By for now and GO ENGLAND

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת חושבת על רבע הגמר,שומרת על הרגליים,שומרת על הכוח,לא ממהרת לצאת להתקפות,נתנו את הגול שלהם וזהו.

רוסו חושב שהוא במכבי חיפה,כל פעם הוא הולך לאגף ומגביה כדור,כאן זה לא הליגה הישראלית זנדברג לא יבוא לנגוח את הכדור הזה פנימה יש לך את פרשו שם. אגב פרשו כל כך חלש לא מצדיק בכלל את המקום בהרכב הוא צריך להתחלף.
    ומילאן רפאיץ,איפה הימים הגדולים שהיו לו בפנר , רפאיץ נחלש בצורה משמעותית מאז הפעם האחרונה שראיתי אותו.

קצת ביקורת על הצרפתיים,הנרי וטרזגה 135 דקות של שניהם יחד ולא עשו שום דבר מיוחד (אולי מלבד הפנדל של הנרי מול אנגליה) במשחקים האלו,כל כך חלשים,לא הגיעו למצבים לשער,עכשיו הם לא יכולים לתרץ ולהגיד שזה הבונקר כמו מול האנגלים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ובכלל צרפת לא מרשימה אותי בכלל. אין מה לפחד מהם לפחות ע"פ מה שראינו עד עכשיו מהם.
    2 משחקים וחצי בלי אף שער מתוכנן ממהלך כדורגל. שלושת השערים באו מכדורים נייחים.
    נגד אנגליה הצרפתים לא היו קיימים והיום לא רואים מהם משהו מיוחד חוץ מעקב יפהפה של זידאן שהגיע לגאלאס שנגח החוצה (שד"א הגיע ממצב נייח, קרן של הנרי)

10. ArsenalFan Member

כבר אין לי מה להגיד, אם הנבחרת הכי אטרקטיבית בעולם משחקת ככה...

אין לי מושג מה הולך שם על כר הדשא, אבל תחזירו לנו את צרפת! איזה שיעמום, גועל נפש של כדורגל. שיא השבלוניות, שום מהלך התקפי מתוכנן וקבוצתי, כל השערים של צרפת עד עכשיו ממצבים נייחים. ואנחנו מדברים על צרפת! מזלה של צרפת שמולה משחקת הנבחרת המשעממת ביותר באירופה. וילטורד מנסה אבל מה לעשות- הוא לא ממש בפוקוס, וזה די צפוי- הוא לא נמצא בדיוק בכושר משחק אחרי העונה הזו בארסנל. לגבי צמד החלוצים- הנרי נראה כמו הצל של עצמו, אבל זה לא מפתיע- הוא לא כבש שער שדה כבר חודשיים, הוא לא בכושר. טרזגה נעלם לחלוטין, אבל זה כבר הופך ממש לשגרה. וזה לא רק בזכות השחקנים, גם המאמן האידיוט של צרפת לא פחות אשם.

זו לא צרפת- מי שנמצא שם זה ויירה (השחקן הטוב ביותר של צרפת בטורניר, מה היא הייתה עושה בלעדיו?), זידאן עם קצת הברקות, ועוד תשעה גמדים שהתחפשו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/04
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול אנגליה,אי אפשר היה להאשים אותם,שיחקו מול חבורת פחדנים שהסתגרו בהגנה.

היום,בהחלט לא מובן למה,מול יריבה נוחה וחלשה , לא מסכנת אותה , למה לא לשחק כדורגל .
    פירס לדעתי יכול לעשות הרבה היום אם יכנס במחצית.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין כזה דבר אי אפשר להאשים אותם. אם הם רוצים להצדיק את התואר "אלופי אירופה" הם צריכים להתמודד ולפרוץ כל מערך שיעלה מולם.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שאנגליה שיחקה ביום ראשון אף קבוצה לא הייתה מצליחה לנצח אותה,זה היה פשוט כדורגל זוועתי ומגעיל,הלוואי והם יעופו הבייתה כבר בשלב הבתים,כדורגל כזה מסריח,נבחרת גדולה לא צריכה לשחק בונקר בשום מצב !
    איך שמחתי שצרפת ניצחה את אותו משחק,למרות שאני לא אוהד של הצרפתים,אבל פשוט הגיע לאנגלים,ברמות האלה ,בטורניר כזה גדול אל תשחקו בונקר בחיים שלכם !

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאמאק אני רואה יצפאן,איך שיצפאן נגמר אני מחזיר פתאום אני רואה 1-1 . מתי התחילה המחצית ?!?!

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי זה כל כך מגיע לצרפת.... 2-1 לקרואטיה.
    בראבו.