יונייטד 99 או ליברפול 05?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏23/12/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי לא הגיע להם בעולם... סלע כבר אמרתי לך שבכיתי אחרי המשחק הזה לא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Claret&Blue Member

ליברפול. רק בגלל שהכל היה גמור שם. כן, להבקיע שני שערים בתוספת הזמן זה ענק, מטורף, אבל הרוח שנחתה על שחקני ליברפול באיסטנבול הייתה מדהימה. ג'רארד ועוד עשרה קיבלו את הקול שלי.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אוליבר קאן, סמי קופור, תומאס לינקה, לותר מתיאוס, ליזראזו, מריו באסלר, ממט שול, שטפן המלך אפנברג, ג'באני אלבר, קארסטן יאנקר, אלכסנדר ציקלר וכמובן אוטמאר היצפלד אני אוהב אתכם יותר מהכל!

ארור האיש שהזכיר ת'יום הבלתי ספורטיבי הזה!

4. קינג לדלי Member

שתי קבוצות אנגליות שלא נשברו עד הסוף.

מישהו חשב שקבוצה צרפתית סטייל פרנסנל הייתה חוזרת ל2-2 מול בארסה ?

5. George Best Member

קרן של בקהאם.אני רוצה להזכיר לכם, שהעונה יונייטד פיגרה 1-0 מול ליברפול בגביע, וחזרה משני שערים בתוספת הזמן..שרינגהאם...ששששששששעעעעעעעררררררררר שעעעעעעררררררררר מי כבש את השער הזה?"אני חושב שזה סולשיאר" "כן זה סולשיאר".."השחקנים של באיירן אפילו לא קמים לחדש את המשחק.."

אחח איזה יום!

6. AW forever Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ורובי קין, בתור מי שאוהד קבוצה שהשחקנים שלה מילאו את התחתונים בשלשול במשחק המכריע של העונה שעברה, הייתי נזהר קצת בדיבוריי על "אופי".

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/06
  7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא נשברו.. ליברפול הכניסו ת'גרמני במחצית.

מנצ'סטר הגיעו בפוקס עד הגמר, היו חלשים בגמר, ובפוקס ניצחו. באיירן כל עונה הוכיחו שהם שווים חצי גמר או גמר, לכן חזרו לקחת ת'גביע.

די לצחוק על ארסנל, לפחות הם משחקים ת'כדורגל הכי יפה.

8. Deducted Member

יונייטד 99 ללא ספק ..

9. Raulito Madridista

הייתי קטן וכדורגל לא עניין אותי בזמן של הגמר ההוא, אבל כמובן שהתעניינתי יותר לעומק שמעתי גם על הגמר הזה וראיתי אותו בספורט 5 כמה פעמים שהיו שידורים חוזרים. התמונה הכי זכורה לי לפחות מהאינטרנט שם, זה את סמואל קופור בלם באיירן מינכן, בוכה בסיום המשחק(אני לא אביא תמונה כדי לא לזעזע את סלע, יש גבול). אם יש רגעים בכדורגל חוץ מזכיות בתארים ופרישות של שחקנים שהם מרגשים אותי, זה לראות שחקן לוקח ללב את ההפסד, וזה יפה לראות דברים כאלה בכדורגל, שהשחקן קשור למועדון ואוהב את המשחק.
    מנצ'סטר יונייטד של אותה עונה היו לה 9 נשמות, פשוט ככה, אף קבוצה לא תחזור על ההישג המדהים הזה של הטרבל. באיירן בהחלט היו טובים יותר בגמר, היו להם החמצות של חוסר מזל, אבל הנקמה שלהם באה שנתיים אחרי זה שהדיחו את יונייטד ברבע הגמר האלופות.
    אני בהחלט חושב ששני הקאמבקים הם לא אותו סוג, לא יודע מה לבחור, שני גמרים אדירים מבחינת הסיום שלהם.
    הקאמבק ב2005 של ליברפול היה מדהים גם הוא, זה הגיע מלמעלה, פשוט מדהים איך השחקנים המשיכו לשחק,
    כאילו לה קרה כלום והאמינו בעצמם שהם יימחקו פיגור של 3-0, נגד אחת הקבוצות הטובות בעולם, בגמר ליגת האלופות, ב45 דקות! אבל כדורגל זה משחק של מומנטום. ליברפול כבשו ממצב נייח, מילאן נרגעו, הגיע עוד שער ומילאן נלחצה כבר. אויי איזה הצגות דודק הביא...

10. Rudess Member

אני שם כסף שלא היית אוהד יונייטד אז. וכן, המשחק הזה היה השוד הגדול ביותר שבוצע במאה ה-20, שוד לאור היום, לאור התנהלות האירועים במגרש. באיירן לא הפסיקה להחמיץ ושלטה בצורה מוחלטת במשחק, אלמלא אחת הטעויות של היצפלד, שנתן לדביל כמו קופור לשחק, המשחק היה מסתיים בצורה אחרת.
    אפרופו היצפלד, הזכרתי לעצמי ולאוהדי באיירן שאנחנו מתגעגעים אליו, אחד מהמאמנים הענקיים בתולדות הכדורגל, אפילו מנצ'סטר רצתה בזמנו שהוא יאמן אותה אבל הוא סירב.

11. George Best Member

א' - מה זה קשור?
    ב' - הייתי אוהד, לא כמו היום אבל עדיין..
    ג' - ד"ש מהנריק לארסון.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לרגע אחד לא אזלזל בהישג של ליברפול, אבל אין שום דבר שמשתווה להפיכה של תוצאה בגמר החשוב ביותר באותה השנה וכל זה רק תוך 2 דקות בלבד. מנצ'סטר יונייטד הפכה פיגור לנצחון, בזמן שליברפול הפכה פיגור לשוויון וניצחה רק בפנדלים. שוב, לא מזלזל, אבל מנצ'סטר יונייטד הכריעה את המשחק עוד ה-90 הדקות וזה מה שעושה את ההבדל, מבחינתי.

13. Rudess Member

הקיצר ,היית אוהד של מכבי שעריים.

14. George Best Member

בחיים שלי לא שמעתי על בן אדם עם כאלו יציאות לא קשורות.
    תגיד, מה אתה רוצה?שקל?מה קשור פתאום שלפני 7 שנים, לא אהדתי את יונייטד ברמה שאני אוהב אותה כיום?
    כמו שתגיד לי שהנרי שחקן נפלא, ואני אגיד לך שהג'חנון של הסבתא של החבר התימני שלי מעולה..
    מה אתה רוצה?היציאות שלך בהחלט לא היו מביישות את אלו של אלון מזרחי.

ועדיין, ד"ש מבארסה.

15. לא מצאתי כינוי Member

יונייטד 99 לדעתי. לדעתי, הניצחון ב90 דקות היה פשוט הרבה יותר "יפה לעין" מאשר ניצחון שבשורה התחתונה, למרות הקאמבק עם 3 שערים, הגיע בפנדלים. אולי זה קצת לא קשור, אבל ליונייטד באותה עונה באמת הגיע לזכות בצ'מפיונס, לעומת ליברפול שלא הגיעה לה.