יוסי אבוקסיס: עד מתי ראש לשועלים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/1/19.

1. עידן444 Member

כל העונה היינו מעל בני יהודה.
    ושוב, היה להם סגל הרבה יותר טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הרבה יותר טוב" זה משהו שאתה אומר בדיעבד. מי ידע שיונתן כהן, מוויס צ'יבוטה ומתן חוזז ילכו לקראת עונה כזו? הם היו סימן שאלה כמו דן גלזר.
    לא הייתה שום סיבה להאמין שהם יסיימו בפלייאוף העליון, בדיוק כפי שרבים לא העריכו שלמכבי נתניה יש סיכוי להתברג בפלייאוף העליון.

3. עידן444 Member

שניים מהשלושה היו בכלל שחקני ספסל, כן?

אצלנו כל הקבוצה היתה סימן שאלה.
    והשחקן שאתה מחזיק ממנו by far הכי טוב בקבוצה גם נפצע בסוף הסיבוב הראשון ולא חזר לעצמו עד הסוף...

עזוב, הדיון הזה מוצה.

בארץ מחזיקים יותר ממאמני הגנה מאשר ממאמני התקפה... בזה דיון הזה מסתכם בערך...
    בזה שאבוקסיס חטף רק 3 ממכבי ת״א ואנחנו 4...

Sent from my iPhone using Tapatalk

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אוהב את סלובו, אבל טביב ידע טוב מאוד מי אלו רוקאביצה וקלטינס. לטעמי המהלך ששינה את בית"ר של סלובו הייתה בכלל ההבאה של איינבינדר, ועל זה הוא צריך לקחת ולקבל קרדיט.

אני חושב שאבוקסיס ראוי לקבל שדרוג מקצועי מבני יהודה, כלומר קבוצה עם שאיפות ותקציב גדולים יותר, אבל זה וואחד הימור. שיטת המשחק שלו מבני יהודה לא תקבל סבלנות ארוכה מאוהדי קבוצה גדולה שרוצים קבוצה דומיננטית ששוטפת את המגרש, ומנגד, הצלחה בבני יהודה או בני סכנין היא לעיתים כישלון במכבי חיפה או בית"ר ירושלים. אני חושב שיש הרבה מה לזקוף לזכותו, בעיקר את העובדה שהוא יודע להוציא את המיטב מחומר הגלם שיש לו, כגון חזיזה, שועה, אשכנזי, בלטסקה וקונסטנטין, אבל זה עדיין יהיה הימור שאני לא אתפלא אם ייכשל בקבוצה גדולה. מנטלית לדעתי הוא לגמריי נמצא שם וזה גם משהו שניתן לזקוף לזכותו.