יוסי אבוקסיס פורש מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/6/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ברור לי איך מבחינת לא מעט אוהדים של הפועל אבוקסיס סמל, איך שחקן יכול להיות סמל בהפועל אחרי תקופה כל כך ארוכה בבית"ר שידוע את היריבות בין שני המועדונים?
    בניגוד לנמני לדוגמא, שבמשחק הוא הרבה פחות "נחמד" במחיים מחוץ למגרש, אי אפשר להגיד זאת על אבוקסיס. אחד השחקנים השנואים עלי ביותר, וגם הפרישה שלו לא תשנה את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/07
  2. Football God Member

ברוכיאן,אבוקסיס זה שחקן שמתאים בול לרמה של הליגה השיראלית.כל מה שציינת הוא נכון,אבל התכונה שחייבת להיות לך על מנת לשחק באירופה היא מהירות,ום יש כוח אז זה גם לא יזיק.אבוקסיס גם בימיו הטובים ביותר לא היה מהיר.שחקן שתפור על הליגה הישראלית,וזה רק מראה איך הליגה שלנו חלשה,אם שחקן בגיל שלו,שאפשר לספור את הקילומטרים שהוא רץ במשחק ביד אחת(אם בכלל),מוביל קבוצה ולפעמים אפילו המצטיין.

אני אישית שמח שהוא פרש,שחקן מלוכלך ומגעיל,שייקח דוגמה מאבי נמני איך להתנהג.

3. King Kenny Member

בוא אני אגיד לך משהו, הוא כבר לא היה המצטיין של הפועל במשחקים עונה ומשהו. הוא מוביל את הקבוצה רק מבחינה מנטלית, מבחינת כדורגל נטו הוא לא מוביל את הפועל.

נמני, מה אני אגיד, "מלאך", הוא חשף את הפרצוף שלו בדרבי האחרון, אחד תצוגות האנושיות הכי מגעילות שראיתי בשנים האחרונות בכדורגל העולמי, ועוד הקפטן של הקבוצה היריבה.

4. Number 8 Member

זוכרים איזה שיר אבוקסיס שר על מכבי כאשר הפועל זכתה בגביע? תחליפו את המילה "מכבי" במילה "אבוקסיס". מי שלא הבין, "אבוקסיס אוכל ת'לב". הכל חוזר אליו כמו בומרנג.

תבכה אבוקסיס תבכה, זה בריא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/07
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גילוי נאות: אני אוהד הפועל, ולעולם לא חיבבתי את אבוקסיס. אני לא יכול לחבב את האיש שדירבן את שחקני בית שאן לוותר על המשחק המפורסם, שהיה סמל בבית"ר, שהיה דמות אנטי-הפועל בעליל במשך לא מעט זמן. לכן, גם אחרי הכדור המדויק מ50 מטר לראש של קלצ'נקו מול צ'לסי וגם אחרי חגיגות הגביע האחרון, עדיין אני לא רואה בו סמל. לא יום עצוב לכדורגל הישראלי.

6. King Kenny Member

שלא תבין אותי לא נכון, גם אני לא רואה באבוקסיס סמל של הפועל, שחקן שהיה סמל של בית"ר אי אפשר לראות בו סמל, אבל אני חושב שהוא היה שחקן גדול ודי קשה להגיד שלא. אגב, בתקופה של עונת השרוכים (התקופה בה שיחק בבית"ר) הוא היה יותר מלוכלך ממלוכלך כמו שאמרתי, אבל מאז רמת המלוכלכות שלו ירדה.

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב אחרי שהוצאנו את כל השנאה שלנו לאבוקסיס החוצה, לחזור למטרת הדיון בבקשה:

8. King Kenny Member

האם אתם חושבים שהדרך שבה נפרדו מיוסי לא מכובדת?
    הדרך עצמה לא מכובדת. אבוקסיס לא רצה לפרוש, הוא רצה להמשיך לשחק, אבל מכיוון שהוא לא רוצה לשחק מאף קבוצה חוץ מהפועל והוא לא בתוכניות של לוזון לעונה הבאה. לפחות נותנים לו תפקיד במועדון, למרות שזה לא תפקיד משהו.

האם הוא באמת היה צריך לפרוש?
    עכשיו, אם שמים את כל הקלפים על השולחן, כן, הוא היה צריך לפרוש. הוא בקושי רץ, נפצע כל שני וחמישי, שמחברים את כל אלה יוצא.......... פרישה.

למה לדעתכם שחקן כמו אבוקסיס לא הצליח להגיל לחו"ל בצעירותו?
    לדעתי, האיטיות שלו עצרה ממנו התקדמות לכיוון אירופה, תוסיף לא את אלמנט המהירות והוא היה מגיע לאירופה בקלות. האיטיות שלו תוקעת לפעמים את המשחק של הקבוצה, וגם הוא לא מצליח להדביק שחקנים שיותר מהירים ממנו, מה שגורם לו לעשות הרבה פאולים.

9. uriazu Member

1. הדרך עצמה לא מכובדת, אבל זה עדיף על ההתנהגות כלפיי אלימלך, וזה לא שהתייחסו אליו כאל זבל.

2. היה צריך להמשיך מהספסל, יש לו הרבה דקות טובות לתת, יש לו את הכישרון ברגליים לעשות שינוים ולנצח את המשחק.

3. הוא לא הצליח להגיע לאירופה כי הוא לא שחקן שיתאמץ יותר מדי כדי להשיג משהו, הלך לו בקלות בארץ, הוא עשה כסף טוב ובגלל זה הוא לא חיפש להשתפר במה שחסר לו כדי להגיע לאירופה, יש לו כישרון שאין להמון שחקנים באירופה ואם היה משפר את מה שחסר לו (מהירות פיזיות), היה יכול להיות שחקן טוב מאוד בקבוצה באירופה

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר להגיד על אבוקסיס הרבה דברים, לא מתאמץ הוא לא אחד מהם.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד השחקנים הגדולים ששיחקו בכדורגל הישראלי. יש מעט מאוד שחקנים שגורמים למגרש שלם להידמם בכל פעם שהם עומדים להוציא כדור נייח ויוסי אבוקסיס הוא כזה. מין סוג של שחקן שאתה שונא לאהוב ואוהב לשנוא. יש לו תכונה שאני תמיד אעריץ, נחישות. יש לו תכונה שאני תמיד אבוז לה, זלזול בבריאות של שחקנים אחרים. תרצו או לא תרצו, את יוסי אבוקסיס לא ישכחו בזמן הקרוב וגם לא ברחוק.

12. royi_t32 Member

יום קשה לכדורגל הישראלי
    אחד מהסמלים היחידיים שעוד נשארו
    שחקן גדול
    אני מחזיק ממנו כאחד השחקנים הטובים ביותר שהיו בהפועל
    עצוב שהלך הדור של הסמלים בליגה שלנו..

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

את יוסי אבוקסיס אני שונא מזמן, דווקא אחרי מה שאמר בסוף גמר הגביע, אבל אין מה לעשות צריך לתת לו כבוד על הקריירה שהוא עשה.

14. Andrea21 Member

ברוך שפטרנו מעונשו של זה.

15. uriazu Member

הוא הכאיב לך בדרבי האחרון אה עדן?....
    שחקן ענק אישיות ענקית
    חבל שלא נשאר חבל
    כולי מבואס