יוסי, ילד שלי מוצלח:: מה דעתכם על יוסי בניון?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/12/17.

1. yedidel Member

זה לא משום מה, אלא משום כמה
    זה "הרתעה" בשווי מאות אלפי דולרים גם לספסל

2. Yakir Member

* האם בניון צודק שהוא דורש יותר כבוד? גם מהקהל שלא תמיד הכי אינטיליגנט, גם מהתקשורת, גם מהמאמנים?
    יוסי נמצא בסביבה (כולנו לדעתי) שפחות מפרגנת לאנשים מצליחים ומיד בוחנת בזכוכית מגדלת ומצפה להצלחה מיד עם האימון או הבעיטה הראשונה בכדור וזה מאוד חרה לו (למי לא בעצם).
    * האם אתה תעמוד ותמחא כפיים לבניון ביום בו יפרוש מכדורגל(תיאורטית?)
    כמובן, גדול שחקני ישראל לדעתי
    * מבחינה מקצועית גרידא האם יש לו מקום בהרכב של בית"ר ירושלים והאם הוא לא ראוי לפחות ליותר דקות משחק?
    יש מקום ועוד איך, בטח ובטח במשחק הגביע מול מרמורק כשאור ועקנין הועדף על פניו, לצערו פוליטיקות פנימיות גרמו למצב שלו בבית"ר.
    * עד כמה בניון אשם בכך שהוא מושך אש. האם הוא עד כדי כך ילד מפונק?
    לא אשם לדעתי, כל אדם מצליח סופג ומושך אש.

* וסתם אוף-טופיק: האם אף שחקן כדורגל גדול לא יוכל לפרוש בכבוד בארץ? האם אותו דבר יקרה גם לערן זהבי נניח, או שהבחירות שלהם פשוט לא טובות - רביבו חשב שיביא רבבת אוהדים לאשדוד| ברקוביץ' לא ידע שתיהיה קבוצת 'עגלאקטיקוס' - הוא הראשון שהוחתם במכבי..

לצערי לא, שחקני כדורגל בכירים/גדולים בארץ לא יכולים לפרוש בכבוד וזה מצער, אין תרבות פרישה כמו שצריך בארץ.
    הייתי רוצה לראות שמארגנים משחק ידידות עם קבוצת האם נגד כוכבי הליגה או נגיד ה-11 הכי טובים ששיחקו נגדם כל הכרטיסים שימכרו יהיו תרומה לארגון כלשהוא, זו מחווה יפה לשחקן וגם תרומה לקהילה.

3. Raulito Madridista

מישהו העלה כאן את בני-יהודה, מניח שהיא לא באמת הייתה בתמונה, אבוקסיס פחד שיוסי יקלקל את חדר ההלבשה, גם מדובר בקבוצה רצה, אין שם כדורגל גדול אבל סגנון מאוד-מאוד ברור של להמתין מאחור ואז לטוס קדימה, בניון מוסר מצוין אבל הוא לא מתאים. אמנם חבל שבניון בתוך תקופה קצרה כבר שיחק בארבע קבוצות שונות(כולל עכשיו) והוא לא ציפה שזה יקרה, אבל אפשר להבין שהוא לא רוצה לפרוש בטעם כל-כך מהר וכל שחקן צריך להחליט מתי הפרק נגמר לדעתי, והוא יקח בחשבון את ההשלכות.

ברקוביץ' אמנם שיחק רק עונה אחת אבל היא הייתה ביזיון מתמשך, ואני זוכר בעל-פה את הסרט פליימקר מרוב כל הפעמים ששידרו אותו בגולד, כולל בערוץ 22 גם, והפעמים שזה היה דלוק אצלי בעיקר בלי ששמתי לב. כישלון עצום של מכבי מתחילת הדרך ועד סופה, ברקו יורד לספסל ופתאום נוסע לים המלח על דעת עצמו, הניסיון העלוב לסגור חשבון עם מכבי חיפה, הבלאגנים אחרי שסופסל, הקללות לשופט שם, נדמה לי אסף קינן, והעונש שהורחק להרבה משחקים. ברקוביץ' לא התעמת עם הקהל שלו, זה נכון, אבל ללא ספק עונה שהיה מעדיף לשכוח ומבחינת כדורגל - נאדה.

4. Yakir Member

העונה של ברקו במכבי הייתה ביזיון מתמשך, משו שיעקב שחר היה כל כך חכם לא להכניס לבית שלו.
    השופט אגב היה מאיר לוי, אני אפילו זוכר שברקו אמר שמרגיש לו מסריח העונש שכאילו יענקל'ה סידר את זה שהוא יהיה מורחק במשחק מול חיפה

5. rex_grossman Member

יש כבר מספיק חומר כדי לעשות 'פלימייקר' 2 ו-3 ליוסי,מההיתבזות בחיפה בגמר גביע,החטאת הפנדל מול בני יהודה והבכי בבית''ר.
    האגו שלהם באותו גובה ,הרגישות של יוסי מקבילה לחוצפה והבהמיות של ברקוביץ וגם כמות הכישרון שלהם במגרש.

אין מקום להשוות את זה לברדה,זהבי ורפאלוב . עם כל הכבוד לבלגיה הם אף פעם לא הגיעו לרמה רצינית.