יורוליג 2011/12 - פאו גוברת על מכבי אחרי דרמה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏20/10/11.

1. Telkiyski Member

תגיד, יהיו הרבה יוונים בפיינל פור?
    סך הכל ברצלונה וצסקא הן לא קבוצות שמביאות כמויות של אוהדים לפיינל פורים, ודווקא פאו ואולימפיאקוס הן אלה שמביאות

תכלס לטורקים תהיה שם בעיה, הפעם המפגש בין אוהדי אולימפיאקוס ופאו יהיה בלתי נמנע.

כמה יוונים מתכוונים להגיע לטורקיה?

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שחקן שיכול לעזור לנו להגיע לרמה הבאה, אבל אין לי מושג אם הוא בכלל רוצה להגיע. מה גם, הוא שחקן עם שם ומרוויח לדעתי משכורת שמכבי לא תוכל לעמוד בו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/12
  3. VAR Member

בסדר בכל מקום שהוא לא אירופה שמים זין על היורוליג, אז מן הסתם שבNBA יגחכו.
    סדרה שמגיעה לFINAL MATCH ומוכרעת בנקודה, עם שני מהפכים במהלך הסדרה וכדורסל ברמה גבוהה בכל אחד מהמשחקים (חוץ ממה שהציגה מכבי במשחק הראשון) - לי אישית לא יצא לראות, וראיתי כבר סדרות גדולות ב-NBA.

ברור שבלאט משוחד אבל הוא לא יותר מידי מגזים.

4. Chelsea1905 Member

זו הייתה סידרה גדולה!
    דיאמנידיס שחקן גדול.
    אוחיון עשה התקדמות גדולה.
    הקבוצה היותר טובה עלתה.
    :aaa025:

5. U&U Member

הסגל שלדעתי מכבי צריכה להחזיק עונה הבאה (בהנחה שאין אדריאטית) :

להעיף :
    מאלט - למה הגיע מלכתחילה?
    פאפאלוקאס - אם בלאט מייבש אותו ככה אז עדיף שיפרוש.
    לנגפורד - בסכומים שידרוש יש טובים יותר.
    סופו - היה גרוע העונה וגם בעונה שעברה כשהיה טוב יחסית, נעלם ברגע האמת.
    מצ'באן - בעלות שלו כדאי לשמור את הנדריקס.

(בהנחה שכספי ופרמאר נשארים בNBA)

דורון פרקינס (1.88) - אחד משחקני ההגנה הגדולים שנחתו בארץ. לוחם. אם בריא חייבם להחזיר.
    יוגב אוחיון (1.88) - עונת פריצה. תענוג היה לראות אותו בסדרה מול פנא ובכמה משחקים אחרים.
    בו מק'אלב (1.83) - שחקן ענק, כל כך הרבה יותר טוב מלנגפורד.
    טל בורשטיין (1.98) - אחד השחקנים הישראלים הטובים בשוק. מכבי חייבת להשאיר אותו למרות שמאז שחזר מהפציעה הוא נחלש בהרבה.
    הנרי דומראנקט (1.93) - גארד וקלע אדיר ל-3 שיפתור למכבי את הבעיה.
    דווין סמית' (1.98) - הוכיח שתרומה לא נמדדת תמיד בסטטיסטיקה. ברגע האמת היה ענק.
    גיא פניני (2.01) - הוכיח שהוא בא למשחקים הגדולים באמת. עדיין נחשב לישראלי בכיר מאוד.
    ליאור אליהו (2.07) - הישראלי הבכיר באירופה. כל מילה אחרת מיותרת).
    דייויד בלו (2.01) - אחד הקלעים הגדולים שיש באירופה ל-3. ווינר ובעיקר בשביל מכבי, ישראלי.
    שון ג'יימס (2.06) - ברגע שקיבל הזדמנות הוכיח את עצמו.
    ריצ'ארד הנדריקס (2.03) - השחקן הכי טוב של מכבי השנה.
    ד'אור פישר (2.11) - גם זכאי לאזרחות ישראלית, גם מכיר את מכבי וגם גבוה מצוין שיתרום לריבאונדים. מופתע שלא זוכרים שהוא ישראלי.
    עידן זלמנסון (2.07) - שיתנו לילד צ'אנס בליגה הישראלית.

6. Ricky van Wolfswinkel Member

אני חושב שמכבי צריכה לשקול החזרה של כספי, אני באמת לא מוצא עוד קבוצה בנ.ב.א שתהיה מפסיק פרייארית בשביל לקלוט אותו אבל כל זה כרוך בשחרור של סמית'.

מקאלב נשאר בסיינה בגלל שהבטיחו לו קבוצה תחרותית ואז הביאה את אנדרסן, היום הם הודחו ואני לא רואה סיבה שהוא לא יילך לנ.ב.א, בעיקר בהתחשב בזה שכנארה שהרבה שחקנים מבוגרים ישוחררו והם יצטרכו לבנות את הקבוצה מחדש.

למה דווקא פישר? אם תצליחו להביא את שארמינדיני או את הטשמייר או כל סנטר אחר יהיה יותר טוב מהפרווה הזה.

גם איזה הבדל אתה מוצא בין דומרקאנט למאלט? הדמיון ביניהם תאומי.

7. LIVERPOOL87 Member

בו מקאלב שחקן ענק אבל מדובר בסכומים שמכבי לא נוהגת לשלם.
    חוץ מזה שלפי מה שאני זוכר יש לו חוזה גם לעונה הבאה ככה שצריך לשלם עליו ביי אווט מטורף.
    הוא לא ישחק במכבי בשנה הבאה, אפשר לשכוח מזה.

אבל ארון ג'קסון שמוזכר שוב ושוב מבילבאו המצוינת הוא אופציה טובה מאוד בהתחשב בכך שרוב הקבוצות העשירות לא צריכות להתחזק ברכז פותח, מה שמשאיר סיכויים גבוהים שהוא ישחק אצלנו בסופו של דבר.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מדויק. קרלוס ארוויו הרוויח במכבי יותר מבו מקאלב כיום. גם בזמנו הוצאנו את שאראס מברצלונה בסכום שיא. לא שזה אותו זמן ולא שמכבי עושה את זה כל הזמן, אבל יש את היכולות בשביל שחקן אחד להתגמש.

9. LIVERPOOL87 Member

זאת הייתה תקופה אחרת לגמרי, הרי הזרים של מכבי חוץ מארויו היו די בראון,מגי,גיינס ומרכוס בראון והפיליפינית שלו(לא יודע מה היה השכר של הפיליפינית משער שלא גבוה במיוחד).
    זרים שלא עלו מיליון יורו ביחד, היה המון מקום לארויו בתקציב.

היום עם החידוש חוזה של הנדריקס,השארת לנגפורד ושאר החיזוקים שצריך(שארמנדיני,פרקינס) אני לא מאמין שמכבי תלך על צעד כזה.
    אני חושב שהם יילכו על ג'קסון שפשוט מחכה שקבוצה כמו מכבי תיקח אותו.

אני אתכם בדעה על מקאלב, אני חושב שהדבר הטוב ביותר למכבי הוא להתבסס על שלושה שחקנים מהרמה הכי גבוהה באירופה (רכז-מקאלב+באטיסט+הנדריקס) ואפשר למצוא מציאות טובות בליגה (יוטר,רוט,לנסברג) כדי להשלים את הסגל.
    אבל זה לא יקרה לדעתי..

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/12
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הסדרה עם פאו השאירה לי ספק גדול מאוד לגבי האם צריך להשאיר את קית'. מלכתחילה לא אהבתי/התחברתי למשחק שלו, שמפעם לפעם רק הזכיר לי את אנקראם, אבל כשהוא נכנס לקצב לאט לאט, היה אפשר לראות שיש לו את זה. אין ויכוח שהוא שחקן טוב, אבל אני לא חושב שמכבי צריכה את השחקנים האלו שיותר מתאימים לקבוצות קטנות כמו חימקי או ירושלים. ואז באה הסדרה מול פאו ואולי להוציא את המשחק השני ביוון, הבחור פשוט לא הופיע לסדרה. אני בעיקרון נגד בניה מחדש כל פעם וקית' כבר הסתגל, אבל להגיד לכם שאני סומך עליו או על בקליעה שלו במאני טיים? הלוואי שיצליחו להביא את בו, אבל גם אם לא בכל מקרה חייבים עוד רכז זר ברמה גבוהה ויהיה המנהיג של הקבוצה (אני לא יודע מה קורה עם פרקינס, למרות שלדעתי זה לא אמור לסתור). לגבי הנדריקס מסתמן שזה לא הולך להיות קל, לפחות לא לפי ראיון שנותן בלאט. עוד דילמה היא בגזרת סופו (אני אישית מאוד אוהב אותו וחושב שצריך להשאיר, אבל גם כאן ההיעלמות שלו במאני טיים והפאולים הטיפשיים מאוד מדאיגים). אגב, אני כבר בכלל לא בטוח שצריך לשחרר את ג'יימס, סה"כ הבחור הראה ניצוצות מול פאו ואולי אם היה מקבל יותר צ'אנסים במהלך העונה, היינו רואים ממנו דברים אחרים. מצד שני, שרמדיני ו/או באטיסט יותר ממוזמנים להגיע וכל אחד מהם עדיף על ג'יימס. מילאן יחזור אני מקווה וצריך לראות מה קורה עם בלו כשגם אני בדעה שאפשר לשחרר את אליהו. הבחור נחמד התקפית אבל פשוט לא קיים בהגנה, זה לא מתאים. בכל מקרה נמתין עם הספקולציות, יש עוד ליגה ואדריאטית לקחת, ולעודד את צסק"א מהבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx.

הראיון עם בלאט

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2523602

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/12
  11. Luis Suárez Member

לפי דעתי חייבים לממש את האופציה על מצ'באן ולמכור את סופו.
    והלוואי שבלו לא יפרוש.

12. Ricky van Wolfswinkel Member

אפילו שלא מדובר על זה כרגע, יש סיכוי מסויים שקליבלנד שאין לה יותר מידי גבוהים טובים יכולה להחתים אותו.
    בעצם זו הבעיה בכל שחקן סלבי צעיר שמכבי תחתים, מסיבה שאני לא יודע, וויצ'יץ' שמכבי עשו איתו תהליך דומה למה שהם עושים. מסיבה שאני לא יודע, וויצ'יץ' לא נרשם לדראפט אבל הוא אחד למליו.
    מאז שהאירופאים החלו להשתלב בנ.ב.א שחקנים אירופאים צעירים בורחים לקבוצות קטנות שמשחקות ביורוליג בהן הם יוכלו להיות הכוכבים, כך גם היה עם אודריך בתקופתו.

אם הייתי הנהלת מכבי הייתי מפסיק לחפש וויצ'יץ' חדש, הם יכולים לקנות שחקן מוכח במקום.

13. U&U Member

ההבדל בין דומראקנט למאלט או שאחד משחק וקולע מצוין והשני לא.

לגבי פישר, אזרוח שלו.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

גם השני קלע מצויין עד שהגיע למכבי.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2524485
    זה פשוט מדהים, אפשר לחשוב כבר שנים שהיוונים מדליקים חזיזים ומסנוורים בלייזרים ורק עכשיו הנהלת היורוליג קונסת אותם.
    כנארה שהם הפסידו הרבה כסף בגלל שהטורקיות לא השכילו להעפיל לפיינל פור.

15. LIVERPOOL87 Member

מאלט שחקן של קבוצות קטנות, אין לו את זה ולא יהיה לו.
    גם אני קולע במגרש ליד הבית 4 מ-10 לשלוש.
    תשים אותי בנוקיה אני קולע אולי 1 מ-20.
    יש כאלו שמתעלים על עצמם דווקא במעמדים גדולים(אוחיוו) ויש כאלה שמשתינים במכנסיים כמו ונטיגו קאמינגס.

בקשר לפאו, כל עוד זה יגמר בקנסות זה שווה להם.
    מכבי קיבלה קנס כל משחק על נלהבות יתר של רפי גינת וזה היה שווה כל לירה.