יורו 2004 - המוקדמות

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏10/9/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

בואו לא ניכנס לדיון על שטראובר, יש על זה דיון משל עצמו

אבי נימני במצבו הנוכחי יכול רק להרוס לנבחרת, הוא לא בכושר טוב, ועדיף את יוסי בניון עליו בהרכב, שיכול לתרום עכשיו יותר מנימני.

בעמדת השוער(אני לא מדבר עכשיו ספציפית על שטראובר), לפי דעתי עדיף את לירן, כי הוא פשוט יותר טוב מדודו אוואט, והמשחק שלו בבואבישטה היה חד פעמי, אני מקווה, ודודו אוואט מפגין יכולת לא טובה בערך כל הקריירה שלו.

בעמדת החלוץ לפי דעתי צריך להציב את אודי ואפק, גם כי הם יותר טובים מבלילי, וגם בגלל שהתיאום ביניהם יותר טוב מאשר של כל אחד מהם עם בלילי.

2. שגיא Guest

הזימון של בלילי, וסלחו לי, הוא ביזיון!
    נכון, הוא שחקן מהיר, וזריז, אבל מה עוד? כלום, נאדה, אפס.
    באמת....אין לו סיומת, כלום. לא מגיע לו לשחק ברמות האלה.

אודי, שחקן בעל פונטציאל גדול, שלפי דעתי קשטן עושה טעות שהוא לא מרכיב אותו, עם חולצת ההרכב בהפועל ת"א הוא יכול לממש את כשרון שטמון בו.
    אפק, עוד אחד מהצעירים המבטיחים, גם כן מועמד להרכב, וטוב שכך.

לאחרונה נשמעו דילמות של גרנט בקשר למערך עם 4 מאחור, או עם 5 שחקנים מאחור.
    עכשיו, תגיד לי, אברם, אם אתה משחק מול מלטה (עם כל הכבוד) עם חמישה שחקני הגנה, אז מול איזה נבחרות תרשה לעצמך לוותר על בלם לטובת קשר במרכז השדה?
    מי יש? ממה אתה מפחד?
    פחות בלם משמע פלוס קשר במרכז, וכך יווצר מצב שבו ליריבה יהיה קשה בכלל לעבור את חוליית הקישור.
    רביבו צריך לשחק קשר, אם הוא משחק כחלוץ אנחנו מפסידים את היכולת שלו, בכך שהוא נעלם בין מגיני היריבה.

3. Kgt1 Member

כוכבה של לאנס, דניאל מוריירה, יערוך הופעה ראשונה במדי הנבחרת ככל הנראה כאשר סנטיני זימן אותו במקומו של טרזגה הפצוע.
    גאלאס האפס מצ'לסי צריך למצוא את עצמו במילואים ולתת למקסס לפתוח בהרכב.
    הכוכבים הצעירים של אוקזר מתחילים אט אט להשתלט על הסגלים של נבחרותיהם...
    כל נקודה שתוציא סלובניה מהסטאד דה פראנס תפתיע אותי.

4. ג'רי בית הלוי Member

אתה בטוח שאתה כותב בדיון הנכון?

5. קופירוק Member

השיטה על פי 4-5-1 כי אין לי כוח אחרת...

ההרכב לדעתי צריך להיות:
    שוער: דודו אוואט...למרות שלירן שטראובר בתקופה טובה יחסית, הרבה לא שמו לב ליכולת הנהדרת של אוואט במשחקי מכבי חיפה בליגת האלופות ובליגה.

בלמים: אריק בנאדו...אין לו מחליף בנבחרת, בלם מצוין בעל בטחון. אסי דומב...[/b]בהעדר אמיר שלח (שלדעתי לא צריך להיות בכלל בנבחרת) הוא המחליף המתאים.

מגנים: אדורם קייסי...מגן שמאלי חזק ומוכשר, קבוע בהרכב הנבחרת. אבישי ז'אנו...אין מגן ימני מתאים יותר ממנו בסגל הנבחרת, שחקן טכני בעל ראיית משחק מצוינת.

קשרים:אייל ברקוביץ'...עידן טל...חיים רביבו...יוסי אבוקסיס...שחקן מצוין בעל ראיית משחק ובעיטות חזקות. עמרי אפק...שחקן מהיר וטכני בכושר טוב בזמן האחרון (אופציה במקומו: וואליד באדיר)

חלוץ: כפיר אודי...מסכים עם כל מילה של קלייברט

6. Kgt1 Member

בסוף ההודעה המקורית יש התייחסות גם לצרפת אז הגבתי פה בגלל אי רצון לפתוח דיון קטן חדש.

7. יוגב אסולין Guest

כל הסגל בנוי מ3 הקבוצות הגדולות שלנו.. ואפילו שחקן אחד אין מחוץ לגדולות. היה את הניפוי של אילן בכר ושל אבי תקווה ושל עבד רבאח... מה שמראה שגרנט הזמין הרבה שחקנים אבל השאיר את השחקנים שניראו לו הכי בכושר... גם אם זה לא הכי נעים לנפות.

לפי דעתי ישראל במשחק הזה צריכה לבנות על הפרש שערים גבוה דבר שיכול להשפיע בהמשך... לכן הייתי שם בקישור את נימני ברקוביץ רביבו עידן טל ויוסי אבוקסיס. ובחוד הייתי שם עוד 2 חלוצים. עפק ובלילי שיודעים לעבוד טוב ביחד עוד מהפועל ת"א...

בחוליה האחרוית את קייסי בנאדו ואבישי ז'אנו שעלייה מתי שישראל נתקפת יצטרף יוסי אבוקסיס שיחק קצת מאחורי הקשרים... ויוכל לעזור בהגנה... ישראל לא אמורה להיות מאויימת יותר מידי

8. שגיא Guest

יוגב, אנחנו לא יכולים לשחק עם שני חלוצים......
    אולי נראה שיש כמה שחקנים בסגל שיכולים לשחק בחלוצים, אבל רק שניים מהם הם טבעיים...בלילי ואודי.
    על בלילי כבר דיברתי, לא מגיע לו הרמות האלה, אודי חייב לשחק.

יש שחקנים כמו אפק ורביבו, אבל הם לא חלוצים טבעיים, הם קשרים כשרוניים ואם אתה מציב אותם בחוד אתה מפסיד רת הכשרון שלהם במרכז השדה.
    אפק הרבה הרבה יותר טוב עם הכדור באגף, כחלוץ יהיה לו קשה להסתדר.
    רביבו בכלל לא בנוי להיות חלוץ, זה שחקן שמקבל את הכדור ונותן מסירה טובה, הוא צריך לבשל, לא להיות זה שמחכה לכדורים בחוד כי אז אנחנו נפסיד כשרון ויכולת במרכז, דבר שיהרוס את המשחק.

9. Reyes Member

ההרכב הצפוי שלנו:
    דודו אוואט, אבישי ז'אנו, אדורם קייסי, אסי דומב, אנטבי, טל בנין, וואליד באדיר, אייל ברקוביץ', חיים רביבו, עומרי אפק.

לדעתי זה לא ההרכב הכי טוב שאנחנו יכולים ליצור.

איפה בניון, איפה אבוקסיס, איפה נמני ואיפה עידן טל?
    אומנם אלה שחקנים התקפיים אך אפשר לשלב לפחות אחד מהם בהרכב.

ההרכב מורכב מארבעה חיפאים, שלושה שחקנים מהפועל ת"א, אחד ממכבי ת"א ושני "ליגיונרים".

10. שגיא Guest

פיגו...
    נימני? לא מגיעה לו דקה אפילו! השחקן בכלל לא בכושר!
    עידן טל? הוא רק החלים מפציעה ולא משחק בכלל, גם בראיו.

עכשיו, מה בדיוק טל בנין עושה בהרכב....השחקן הזה כבר שנתיים בדעיכה, במחזור האחרון סופסל במכבי ת"א, אבל גרנט מתעקש לפתוח איתו, במקום לפתוח עם אבוקסיס שהרבה יותר טוב ממנו.
    יהיה מעניין לראות את אנטבי בהופעת בכורה.
    אגב, שכחת שחקן, כנראה בנאדו, מה שאומר שאברם עושה טעות ומשחק עם 3 בלמים, כאשר אחד מהם, קייסי, בכלל לא בלם טבעי, אז הנה הטעות השניה, אחרי ההרכבה של בנין.
    ברקוביץ' ורביבו ינהיגו את הקישור בעוד אפק יצטרך להוכיח את עצמו לבד בחוד, לדעתי עוד טעות.

היה אפשר לוותר על בלם ובכך להוסיף למערך את אודי כחלוץ, ולהוריד את אפק לעמדת הקיצוני ימני.
    אבל אודי בקושי משחק בהפועל ת"א ,ככה שאפשר להבין את המהלך.....

עוד דבר שהיה יותר טוב לדעתי אם היו מוותרים אנטבי, להחזיר את קייסי לעמדה הטבעית שלו (הוא ללא ספק השחקן הכי יציב בנבחרת) ולהוסיף לקישור את בניון או עידן טל....

יש לי הרבה ספקות לגבי ההרכב הזה והרמה שלו, אבל כמובן שבכל הרכב נבחרת ישראל צריכה לנצח את מלטה, השאלה היא מה בדיוק מתכוון אברם לעשות במשחקים הבאים, כי ההרכב הזה הוא בטח לא הכי חזק של הנבחרת, לא המערך ולא הצבת השחקנים.
    אפק אולי יכול להתמודד מול שחקני מלטה, אבל מול הגנות פיזיות כמו של צפרת וסלובניה הוא לא יתפקד.
    לכן לדעתי צריך כבר להרכיב ולבנות מחדש את כפיר אודי, כדי שגם קשטן ישים לב איזה שחקן יש לו ויתחיל לתת לו את הדקות שמגיעות לו

---------------------------

אולימפית:

הנבחרת האולימפית שיחקה היום, מול הנבחרת המקבילה של מלטה.
    הנבחרת הישראלית ניצחה 1-0
    כובש השער הוא גיירמו ישראלביץ' שכבש את השער בדקה ה45.

11. ג'רי בית הלוי Member

נימני שחקן טוב מאוד, הוא פשוט לא בכושר

12. שגיא Guest

וזה בא בתור תגובה ל......?

13. ג'רי בית הלוי Member

לזה שאתם אומריםש הוא שחקן לא טוב ושהוא גם לא בכושר

14. bennym Member

הדעה שלי למשחק זה שיהיה משחק מאוד מעניין ולא משחק שישראל כל הזמן תתקוף
    אבל בסוץ ביא תנצח ככה 3:1 משהו כזה או שיותר אבל ישראל ינצחו זה בטוח
    אני מקווה שרביבו יחזור לעצמו כי הרבה זמן הוא לא פותח בהרכב של פנרבחצה והוא חייב לחזור לאצמו לפני שהוא יעבד את מקומו בהרכב של פנרבחצה.
    וכדי גם לאברהם גרנט שיפתח גם עם בניון גם עם ברקו וגם עם רביבו כי זאת שלישית המחץ של הנבחרת..........

15. שגיא Guest

פעם הבאה תכוון את ההודעה למישהו....
    כי כתבת את זה אחרי ההודעה שלי וזה תגובה לדברים שלי, שאגב, בהם לא רשום כזה דבר על נימני.
    כתבתי רק שהוא לא בכושר, ועם זה גם אתה הסמכת.....
    פעם תפנה את דבריך למישהו....ולא לזרוק סתם באוויר