יורו 2008: צרפת ואיטליה בבית מוות במוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏24/1/06.

1. SeRgInHo Member

למי אכפת מישראל בפורום העולמי?
    מדברים פה על הגרלת היורו ואוקראינה במקרה הוגרלה לאחד הבתים.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח למה לא. היה כבר מצב שצפון קוריאה ודרום קוריאה שיחקו אחת מול השנייה..

אוי צרפת ואיטליה יהיה משחק נחמד לראות, גם ספרד קיבלה בית לא הכי קל. מה שמעצבן זה שפורטוגל כבר קמפיין שני ברציפות מקבלת בית שהיא תעבור בזחילה עם עיניים עצומות ויד קשורה מאחורי הגב.

3. SeRgInHo Member

והכי מעצבן שפעם שניה ברציפות אוקראינה בבית המוות..
    חח דווקא בפורום הספרדי מדברים שהבית הספרדי הוא קל .. :aaarofl: איך עכשיו אני רוצה לראות את שבדיה ודנמרק מזיינים להם ת'צורה..

4. Mourinho Member

ממתי מותר לקלל בפורום הזה, כי אם אתה שונא את ספרד זה לא אומר שאתה צריך להראות את השינאה הזאת, ולקלל.

מה מצחיק אותך?
    בית קל מאוד, שספרד עוברת בלי בעיות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/1/06
  5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרגיי, תפנים כבר, לא עליתם מבית המוות למונדיאל. זה היה הבית הכי צמוד אולי. אבל בית המוות זה כשנבחרות ג-ד-ו-ל-ו-ת נפגשות.

6. SeRgInHo Member

מוריניו,פחות פסולת ביורו ?יש רק דבר אחד להגיד על זה..נפגש ב-14 ביוני..
    מיכאל,זה גם היה בית המוות וגם הבית הכי צמוד(הפכנו אותו לפחות צמוד),יוון אלופת אירופה,טורקיה מקום שלישי בעולם,דנמרק גם נבחרת ברמה מאד גבוהה.אל תשכח שהגענו מדרג איכות הרביעי.
    קצת פירגון לא יזיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Mourinho Member

נכון, אוקראינה נבחרת טובה יותר מספרד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגרלה בגדול שהיא מעניינת ותיתן לנו כמה מפגשים מעניינים. השיטה החדשה ש-2 קבוצות עולות אוטומטית בלי פלייאוף היא טובה יותר לקבוצות הבכירות מאשר לקטנות.

בבית 1 פורטוגל היא פייבוריטית ברורה שאחרי זה סרביה היא הנבחרת הכי חזקה אבל פולין תיתן לה פייט על המקום השני וגם אי אפשר לפסול את פינלנד ובלגיה. אבל על הנייר זה נראה פורטוגל וסרביה.

בית 2 הוא ללא ספק הבית הכי מעניין. עזבו את סקוטלנד, גרוזיה וליטא. הן לא מעניינות אף אחד ולא יהיו מסוגלות להפריע יותר מדי. אוקראינה היא נבחרת חזקה מאוד שתעשה לצרפת ואיטליה חיים מאוד מאוד קשים ובהחלט תהיה מסוגלת להשאיר את הצרפתים או האיטלקים בבית. כל מפגש בין 3 הגדולות יהיה מרתק ומכריע מאוד. יהיה מעניין. קשה להמר אני משאיר בהימור שלי את הצרפתים בבית.

אף אחד עדיין לא דיבר על המפגש הסופר מעניין שאנחנו שוב מקבלים בבית 3, יוון נגד טורקיה. אלופת אירופה לא תהיה במונדיאל הקרוב אבל במוקדמות היא קיבלה בבית שממנו היא בהחלט תהיה מסוגלת לעלות. יוון וטורקיה יילחמו יחד עם נורבגיה ואולי אולי בוסניה על 2 הקומות ליורו.

בבית 4 גם לא הייתי שם באנקר על אחת הקבוצות. צ'כיה וגרמניה הכי חזקות אבל אירלנד מסוגלת לתפוס את אחת מהמקומות הראשונים אם תצליח להוציא את הכישרון שלה החוצה, מה שלא קרה במוקדמות המונדיאל בבית של ישראל. סלובקיה אומנם הייתה בדרג השלישי אבל היא לטעמי פחות טובה מהאירים שתהיה הצלע השלישית בבית הזה.

בית 6, הוא ממש ממש לא בית קל עבור ספרד. חוצמזה הספרדים הם לא כזאת נבחרת שיכולה להקל ראש בכל נבחרת אחרת במיוחד לא בדנמרק ובשבדיה שהן ללא ספק נבחרות שיכולות לנצח את ספרד. זה בית מאוד מעניין שגם פה אני צופה מירוץ משולש, שבדיה תהיה ראשונה לדעתי ספרד שנייה אבל הדנים יכולים להפתיע.

הולנד קיבלה בבית 7 הגרלה נוחה אני מאוד מקווה שלא יהיו פאשלות, לא יהיה קל ברומניה לא יהיה קל בבולגריה וגם לא בסלובניה אבל ההולנדים פייבוריטים ברורים. על המקום השני יהיה קרב בין רומניה לבולגריה.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמי, אם אין לך משהו בונה להגיד..

סרגיי, שוב חזרנו לזה שיוון היא אלופת אירופה? אתה באמת קונה את זה עדיין? תעשה לי טובה. טורקיה מקום שלישי בעולם או מקום שלישי במונדיאל? כי אני יכול לחשוב לפחות על שלוש נבחרות טובות מטורקיה.

תזכור את ההתערבות שלנו - תוניסיה יקחו לכם תצורה.

אף אחד לא מדבר בין השאר כי המפגש הזה אם אני לא טועה הוליד שתי 0-0 במוקדמות המונדיאל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/06
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא משנה, את היריבות החמה והשנאה האדירה לא יקח שום 0-0.

11. SeRgInHo Member

שים לב.לא אמרתי שהיא יותר טובה.לפחות לא,אם מסתכלים על חומר השחקנים.כי אם שופטים לפי זה,אז הנבחרת שלך כבר הייתה צריכה לקחת איזשהו טורניר חשוב(אני כבר לא מדבר על לעבור את רבע הגמר).
    מה לעשות,כדורגל משחקים על הדשא ולא על הנייר.
    יש לאוקראינה את הכלים לנצח את ספרד וזה לא רק שבצ'נקו.

12. cazzo Il Capocuoco

מבאס לחשוב שאנגליה תגיע לארץ.עוד הגרלה בינונית ומעצבנת שלא שירתה את הצרכים ולא תספק הרבה משחקים טובים {כמו הבית של יוון וטורקיה,העיקר מכות}....

לגבי איטליה,אני מרוצה שעוד פעם היא נמצאת בבית המוות,תהיה הזדמנות לנקום בצרפתים,רק מה חבל ששבצ'נקו דווקא נגד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

13. SeRgInHo Member

כן מיכאל,אני קונה את זה..יוון היא אלופת אירופה
    את אותה יוון לא ניצחו לא ספרד,לא צרפת ,לא צ'כיה ולא פורטוגל.אז למה היא לא אלופת אירופה,היא עברה את היריבות הראויות ביותר לתואר.?
    אתה יודע מצוין,שהתכוונתי לזה שטורקיה מקום שלישי במונדיאל,אז אל תתחכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אני אגב לא שכחתי על ההתערבות,ההיפך,אני מחכה בקוצר רוח למשחק הזה.רק אני תוהה מה יהיה אם אנחנו ננצח,תשעה אותי מהפורום,או תעשה את מה שסיכמנו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Mourinho Member

לפחות שאתה רוצה לטעון משהו, תדע שהוא נכון ועל תפלוט סתם שטויות.
    ספרד לא לקחה טעוניר חשוב? ספרד לקחה את אליפות אירופה, והגיע לחצי גמר המונדיאל, אז אתה אומר לי שספרד לעולם לא עברה את הרבע גמר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

תפסיק להתווכח אם דניאל, טורקיה מקום 3 במונדיאל, אתה יודע, מאז עברו 3 וחצי שנים, טורקיה כיום נבחרת הרבה יותר בינונית, כ''נל יוון שזכתה ביורו, בית המוות? תעשה לי טובה ותפסיק להביך את עצמך, בסך הכל זה היה בית סביר, אפילו שוויץ עברה את טורקיה.

אוקראינה היא בסך הכל נבחרת בינונית, שלעיתיים רחוקות נמצאת ביורו או במונדיאל, הרי ביורו 2004 היא לא הית בכלל, ובמונדיאל גם לא. אתה מדבר פה על אוקראינה כאילו היא איזה נבחרת.
    סך הכל נבחרת בינונית, נקודה סוף.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/06
  15. SeRgInHo Member

חח יוון במוקדמות של 2006 הייתה אותה נבחרת של מוקדמות 2004 והיורו.והנבחרת הזאת העיפה את הספרדים לכל הרוחות..אז אם יוון בינונית אז מה ספרד?טורקיה נבחרת בינונית?עובדה שהיא יכולה לעמוד מול כל נבחרת בעולם שווה בשווה.אפילו שוויץ עברה אותם?כל העולם ראה שבמשחק השני זה היה אמור להיגמר בתבוסה קשה לשוויץ אבל לטורקים היה חוסר מזל גדול.עזוב אותך טורקיה,יוון...מתי היה ההישג האחרון של ספרד?
    וואו!טוב שלא הלכת אחורה למאה ה-18 או משהו כזה..מתי ספרד לקחה,ב-64?כל הכבוד להם על כך.להגיד לך את ההישגים של בריה"מ?הרי היא ואוקראינה זה אותו דבר.במשך כל השנים 8-9 מתוך ה-11הפותחים באו מדינמו קייב והיו מן הסתם אוקראינים.גם בריה"מ זכתה ביורו,והגיעה פעם אחת לגמר.במונדיאל לא כ"כ התעמקתי אל אני חושב שפעם או פעמיים היא הגיעה רחוק גם במונדיאל.
    לא אשמתה של אוקראינה שהיא לא הייתה מדינה עצמאית דאז.כי אם כן,היום היא הייתה נחשבת לנבחרת הרבה יותר מפוארת מהספרד שלך.

נפגש ב-14 ביוני.