ילדי(!) העתיד של הכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לילך, ‏10/9/02.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוקס קידס זה חובבני, התארגנו קבוצות של כמה ילדים מהבית ספר.

2. ג'רי בית הלוי Member

אתה שם לב למה שאתה אומר?
    פוקס קידס! זה סתם חובבני

3. juva Member

זה היה בצחוק אתם יודעים...

4. יוגב אסולין Guest

תיראה ברור שיש עוד הרבה כישרונות ועם הוא לא היה עובר לשחק בארסנל אף אחד לא היה שם עליו ולא היינו שומעים.. אבל עצם זה שהוא עבר זה דבר חריג.. ועם כל אחד מאלה שכרע בארץ יהיה טוב אנחנו עוד נשמע עליו בעתיד על השחקן הזה שעזב והגיע למקום שלא הרבה יגיעו כדאי לדעת...

בכל מיקרה המקרה שלו הוא כמו של יוסי בניון רק שהוא עובר בגיל יותר צעיר ולקבוהצ יותר גדולה מאייקס..אז אולי מצפה גם לו עתיד די מבטיח.

סה"כ יש הרבה מאוד כשורונות בגילאים האלה הרבה פעמים הבעיות הם בהצבות של מאמנים שלא נותנים לשחק חופש ביטוי פציעות וכו'..

5. ג'רי בית הלוי Member

הגיל בהחלט מהווה נקודה לזכותו..
    כי הוא כבר לא ממש ילד, אבל עוד אין לו את השיגעונות והקריזות של מתבגר(שמתחילות בגיל 13-14, ודפקו את בניון), שיכולות להרוס לו את הקריירה, ואם הוא ישאר שם לאורך זמן הוא לא יצטרך לעשות צבא.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את זה הבוקר בעיתון.....
    אני באופן אישי מתעצבן שהוא לא עבר לניוקאסל. אני כמה וכמה פעמים חשבתי לעצמי מה יהיה אם אני אהיה שחקן על וכאלה ואני אקבל הצעות ממלא קבוצות באנגליה, אני אודיע דבר אחד: באנגליה, רק ניוקאסל! אם ניוקאסל לא תרצה אותי, אז אני אדחק בליגה אחרת. אין מצב אחר.... ככה זה....

האמת שגם במנג'ר, אני לא יכול לשחק עם קבוצה אחרת בליגה האנגלית.. פשוט אני לא יכול כשמגיע רגע המשחק נגד ניוקאסל........

7. omer Member

יאללה ריקלמה אתה בא איתי לעלות על אוטובוס למגרש האימונים של הילדים של ארסנל
    לחטוף אותו מחדר ההלבשה ולהביא אותו לראש העין!!
    שם הוא ילמד אהבת הארץ מה היא!!

יאללה מה הוא בכלל??
    סתם איזה ג'חנון בן 11
    הוא בטח כזה מקל שאתה מביא בו כאפה אתה מוריד לו את כל השיני חלב שלו...........
    סתם היו עוד הרבה כאלה

לא יצא מזה כלום רציני

* צפו לכתבת הצבע הבאה ב"שם המשחק" על 96 עמודים (4 עמודים פרסומות...) על כוכב הפלא של הכדורגל הישראלי, עומר מימון.
    קצת רקע:
    נולד בפרברי ראש העין בשכונה קשה שם למד להסתדר עם מה שהחיים מציעים לו ולשחק כדורגל גם עם כדור מקרטון
    בגיל 9 וחצי בעודו מלהטט ביום הולדתו בכדור הגיע סוכן השחקנים של יובנטוס (שב"מיקרה
    " איבד את השעון באותו מקום...) מר: "ג'יואנו ג'חנוני" ולקח אותו לחנות "נישנושים" לקנות לו "מסטיק פלוץ".
    עומר בשיא תמימותו הלך אחריו אך פתאום זיהה עומר שהשלט שהוא מכיר ("נישנושים הכי שווים") הפך פתאום לשלט:
    "Welcome to ITALY"
    עומר טיפה נבהל אבל לקח ביס מהג'חנון של יום שבת וחיפש את המרכזייה הקרובה ביותר שיוכל להתקשר להוריו, מר ג'חנוני תפס אותו בעודו מחייג וגרר אותו למגרש האימונים של יובנטוס (כל הדרך למגרש היה לעומר פיפי חריף) שם עומר צפה בכל אליליו הגדולים:
    דל פיירו, דוידס וכמובן החנות המוכרת:
    "Italy's Jahnun"
    עומר רץ בשארית נפשו לחנות וקנה לעצמו שני ג'חנונים של שבת, אחד אכל בשניות ספורות ובשני התחלק עם דוידס ודל פיירו שנגמר להם הכסף הקטן...

מאז עומר גר בביתו של דל פיירו עם ההסכם הבא:
    מר דל פיירו מלמד את עומר איך לעשות כמה שיותר כסף ולייבש את מאמן איטליה
    ומר מימון מלמד את דל פיירו את האמנות (!) שבהכנת ג'חנונים של שבת בבוקר...

זה רק "קטעים נבחרים" מסיפור פשוט מרגש..........

אני מחכה לתגובות

8. יוגב אסולין Guest

תיראו נכון עוד מוקדם והכל.. אבל עד היום הופיעו רק 2 ילדים בכתבה נפרדת בעיתון
    יוסי בניון בגיל 15 הופיע בפעם הראושנה ולמרות כל מה שאתם חושבים עליו. יש לו כישרון ענק..

שחקן נוסף שכתבו עליו בגיל 10 היה אייל ברקוביץ...

אז כניראה שבאמת רק כשרונות גדולים מקבלים פירסום? ניראה מה יהיה

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בן 11 זה קטן מדי לדעת מיהו.

נקווה שיצא ממנו משהו....

10. יוגב אסולין Guest

ברור שזה קטן... אבל ברגע שהוא בארסנל כבר זה התחלה טובה של קריירה לעומת בארץ... עם אתה מתחיל בעמדת זינוק גבוה. ואם היה עליו קצת ויכוחים קצת עניין בגיל כזה אז ישימו עליו הרבה עיניים כבר מעכשיו.. ומכל צעד שלו התלהבו גם עם זה לא יהיה צעד יפה...

ככה זה.. לרעש תקשורתי ויחסי ציבור יש הפשעה ענקית על קריירה של שחקן

11. juva Member

יאללה ריקלמה אתה בא איתי לעלות על אוטובוס למגרש האימונים של הילדים של ארסנל
    לחטוף אותו מחדר ההלבשה ולהביא אותו לראש העין!!
    שם הוא ילמד אהבת הארץ מה היא!!

עזוב, מסכן הילד, הוא אשכזני, להביא אותו לראש העין להרביץ בו תורת ארץ זה גובל בפשעים נגד האנושות, תאמינו לי אני גר שמה 8)

בכל מקרה, אפילו שמוקדם לדבר, לילד אין אבא פסיכי כמו עם ברקוביץ' ובניון שיפריע לו, זהבי מקצוען שעובד עם השחקנים הטובים באנגליה, ככה שעם זאטוט בן 11 הוא ידע איך להסתדר...

12. Ilan Member

אני לא מאמין שאתם לוקחים את הטמבל הזה ברצינות...
    אני גם קראתי את זה בעיתון... שמעו- גיל 11 זה עוד תינוק- מה זה 11? אי- אפשר לדעת איך הוא יהיה... להפך לדעתי סתם עושים ממנו משהו מיוחד... הוא בן 11 לעזעזל אף אחד עוד לא יכול לדעת מה הוא שווה

13. יוגב אסולין Guest

אם הוא לא היה מיוחד ארסנל לא היו לוקחים אותו. והוא לא היה מקבל תפירסום.. אולי אפשר ליראות עליו תוכנות מיוחדות מבנה טוב.. ראית משחק טובה כבר בגיל כזה.. לא כל יום עושים מילד סיפור... והזכרתי את 2 המיקרים היחידים שהיו ובשתיהם צדקו ובגדול

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איפה שמעתם עליו?

15. Uli Uli Member

מי שקרא היום ידיעות אחרונות ראה כתבה על עילד בין 11, אלכס זהבי.
    הילד הזה הוא חיפאי בעבר שהיה בבית ספר שלי, אני אומר לכם הילד הזה פשוט ענק!!!
    הדור הבא, אף אחד לא יכול עליו!!
    שיחקתי איתו בהפועל חיפה, הוא תוצר של הפועל חיפה והוא יגיע רחוק.
    הוא התחיל בהפועל חיפה, לפני שנתיים עבר לשחק בספורטינג ליסבון וכיום הוא שחקן ארסנל לאחר שדחה הצעה ממנצ'סטר יונייטד.