ימי בניטז באנפילד: הדיון הרשמי של ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏6/7/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן מצויין. ליברפול רק תרוויח מלהחתים אותו.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה ישחק פחות במינכן עקב הרכישות שלה, אני מניח שהמחיר שלו יהיה בין 2.5 ל4 מיליון פאונד.

3. KirkH Member

בשביל אליפות צריך הגנה, לליברפול חסר אחת כזו. ככה שכל עוד שחקני ההגנה של נבחרת ספרד נשארים בבית, וכל עוד ג'יימי קארגר ממשיך לקבל קרדיט - ליברפול יוכלו רק להתקרב לצלחת אבל לא ממש לגעת בה.

מצד שני, גביע זה דווקא כן יכול להביא.

אם היה כאן אוהד ליברפול לרפואה הייתי שואל אם בתור עונה ראשונה לסיים נניח במקום הרביעי עם גביע אנגלי בארון נחשבת הצלחה או לא... נו, היות ואין כאן סקאוזרים נסתפק באוהדי יתר הקבוצות.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, גם עונה בלי תואר תעשה את העבודה בשביל אוהדי ליברפול (אם הקבוצה תראה טוב), אם זאת, גביע לא יחשב הישג יוצא מן הכלל.
    במילים אחרות, אוהדי ליברפול אחרי תקופת הויה, יודעים שהם כרגע בבנייה מחדש, ככה שגם עונה בלי תואר, ואפילו מחוץ לשלוש הראשונות, לא יגרמו לאיזשהו הפגנת זעם כלפי בניטז.
    ולאור התמיכה העצומה שנתנו למאמנים של ליברפול בעבר, גם לא צפוי רעידה בקרב ההנהלה.
    אם זאת, אני צופה שאוהדי ליברפול גם לא ישמחו יתר על המידה בזכייה בגביע.
    אז נכון, זה יסמל שליברפול באמת נכנסים לתקופה אחרת, אבל גם בתקופת הויה הם לקחו גביע, וחוץ מזה, למרות השנים האחרונות, ליברפול היא אימפריה, ואצל קבוצות שנחשבות לאימפריה, אליפות היא התואר היחיד שיגרום לשמחה אדירה.
    אני לא אוהד ליברפול, ואפילו שונא אותה , אבל אני מנחש שגביע יביא סיפוק מסוים, אבל רק אליפות תהיה זאת שתרצה באמת את אוהדי ליברפול, ותהיה זאת שתגרום לאוהדי ליברפול להאמין שהם חוזרים לשנים שהם היו אימפריה גם מבחינת זכייה בתארים...

נ.ב
    מסכים איתך בקשר לסיכוי האליפות של ליברפול.
    אכן יש להם בעייה חדה בהגנה (האם אי יציבות בשער זה מורשת שעוברת משוער לשוער בליברפול?), ואכן הקישור וההתקפה שלהם נותנים להם תקווה לעתיד.
    ואם זאת, אני גם לא רואה אותם זוכים בגביע (אולי בגביע הליגה).
    ארסנל ירצו לנקום ביוניטד על השנה שעברה, היוניטד ירצו לשמור על התואר, וצ'לסי? צ'לסי ירצו תואר ראשון בעידן אברמוביץ' את מורייניו.
    אם זאת, העתיד עם בניטז אכן נראה מפחיד...

5. d king Member

על מה אתה מדבר, אני אזכיר לך: ארסנל לקחה אליפות ויונייטד סיימו מקום שלישי

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מדבר על הגביע.
    שמעתי לא אחד ולא שתיים מאוהדי ארסנל אומרים שהם מפללים שארסנל והיוניטד יפגשו שוב בחצי הגמר רק כדי שארסנל יוכיחו שהיוניטד עברה בשנה שעברה את ארסנל במקרה בחצי הגמר.
    כמה פעמים שמעת בפורום אוהדי ארסנל(אולי אפילו אתה) מייחסים את הניצחון של היוניטד בגביע שנה שעברה למזל ולדברים אחרים?
    ולא לדבר על העובדה שהרסנו לארסנל דאבל בעונה שעברה.
    מבטיח לך שהמטרה השנה של ארסנל בגביע תהיה כמובן זכייה, אבל יותר מכל, זכייה תוך כדי העפה של מנצ'סטר בדרך.
    הלא כך?

7. d king Member

מה שנכון נכון, לזכות בגביע יהיה נהדר, אבל לדרוס ת'יונייטד בדרך עוד יותר טוב

8. Rudess Member

להעיף את היונייטד מהגביע ועוד לעשות את זה באולד טראפורד כמו לפני שנתיים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. תונל Member

(אפילו למנצ'סטר סיטי יש מספיק אוהדים כדי להשאיר את הדיון של הקבוצה שלהם חי, אז איך אין לליברפול? מוזר)

חייב לציין שמילאן בארוש מתחיל להזכיר לי את ואן ניסטלרוי בעיקר של תקופת סוף עונת 2002/03 כשהביא ליונייטד אליפות בפוטו פיניש על חשבון ארסנל.
    סוחב אחריו את ליברפול, מבקיע גולים, סוחט פנדלים, לוקח אחריות ובועט אותם- והכי חשוב- פנימה, מביא נקודות כמעט לבד.
    אני לא בא להגיד שהוא עדיף על ואן ניסטלרוי, אבל אצל בארוש זה גם מלווה ביכולת טכנית גבוהה מאוד ודריבל מעולה.
    מעצם העובדה שהוא אחד הנדירים שעשה את כל זה קודם ברמת הנבחרות ביורו האחרון זה לא מפתיע שהוא עושה את זה גם בליגה, אבל זה בהחלט מרשים.
    ולחשוב שרק לפני שנה הוא עוד היה המחליף של אמיל הסקי.

במחזור הקרוב ג'רארד חוזר, במידה ובינואר יביאו איזה מוריינטס\מיסטה(\דוד וייה?) יהיה מעניין לראות אם הם יצליחו להתברג בצמרת הגבוהה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/04
  10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום מצב לדעתי שמר בארוש היה נשאר בליברפול אם לא היורו המצויין שלו. לקח לו זמן להתאקלם, לאוהדים קצת נשבר ממנו, ובהיעדרו של סיסה הוא עושה עבודה פשוט פנטסטית.
    הבעיה של ליברפול העונה היא חוסר יציבות משמעותי, שמתאפיין בשמיטת נקודות מאסיבית במשחקים שהיא צריכה לקחת שלוש נקודות. כל זה נובע מהרבה חורים על המגרש, בעיקר בחוד כשלבארוש אין פרטנר, ובהגנה כשחוסמי לא נותן את הסחורה, טראורה אפס מאופס, קראגר כבד וגם הופייה לא מה שהיה פעם.

11. THE STRETFORD END Member

הנעלם הכי גדול שלי בליברפול זה הארי קיואל,מה לעזעזל קרה לשחקן שהיה אימת הליגה?אחרי עונה מאכזבת ראשונה בליברפול חשבתי,מילא עונה ראשונה,קבוצה חדשה,מנג'ר הגנתי אבל עונה חדשה,מאמן חדש,שונה ושום דבר לא השתנה אלא אפילו הולך מדחי לדחי(עונה שעברה עוד כבש פה ושם),
    העיקר שהוא החליט לעבור לליברפול הוא אמר שהוא בחר בה על פני יונייטד ואחרות כי הוא מרגיש שליברפול בדרך למעלה חזרה,בדרך לזכייה בתארים..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תעלומה!

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, קיואל בנסיגה, ונראה שהוא לא ממש משתלב בשיטת המשחק של בניטז. אני אהיה מאוד עצוב לראות שחקן ברמתו מאבד מכליו.

13. John Barnes Member

תשכחו ממיסטה, הוא לפני זמן קצר חתם על הארכת חוזה בולנסיה. ו-וייה כבר בודק את הדשא בויסנטה קלדרון.לכן האופציה הריאלית והטובה ביותר לדעתי היא מוריינטס , יותר זול ואף יותר טוב מהנ"ל.

14. תונל Member

אז אם ככה אני מבין שלא בזין שלהם ליגת האלופות, כי מוריינטס לא יוכל לשחק שם.

לא מאמין שהם יעשו טעות כזאת ויביאו שחקן שעולה הרבה כסף ויכול לשחק רק בליגה האנגלית.
    האמת שזה פוסל גם את וייה שמשחק עם סראגוסה בגביע אופ"א.

כל הדרכים מובילות לאייגביני..

15. John Barnes Member

כרגע יש לנו צרות גדולות יותר, מילאן בארוש נפצע אתמול במשחק של נבחרת צ'כיה והוא בחוץ ל-6 שבועות!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx . כרגע אנחנו בחוד עם סינמה ומלור. אם ההנהלה לא תביא חלוץ בינואר זה יהיה פשוט ביזיון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/04