יצא הדמו של פיפא 2007

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Reyes, ‏6/8/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

PES 3 ו-4 היו מצוינים. 5 לדעתי ממש לא היה כיף וכמעט שלא שיחקתי בו.
    לגבי פיפא, אני מקווה ש-2007 לא יהיה דומה ל-WC, כי זה היה משחק מגעיל, דווקא את פיפא 2006 אהבתי.

2. Wave Member

עד ש-EA לא תעשה שינוי גיימפליי רציני בפיפא, אין לה בכלל מה להתחרות עם קונאמי ו-PES שלה.

3. פול סקולס Member

PES 5 משחק יוצא מן הכלל, אולי למעט העובדה שאתה יכול למסור מסירה על 40 מטר מהאגף למצב של אחד על אחד. לומדים את הטיימינג וכל העסק נהיה נורא קל.

אגב, אני היחיד שמתקשה בכדורי גובה? הגבהות מילא, אבל כשהם מרימים קרן לפינה הקרובה השחקן שלהם מגיע 60 שנה לפני.

4. wolf89 Member

למי אכפת מפס5 ופיפא 2007?
    we10 שיצא כבר ביפאנית אוכל את שתיהם, ופס6 שייצא יהיה כמו we10 רק באנגלית וברוך השם.

(כי הפאטץ' של פרננדו מעצבן :O)

5. ManUtd Fan Member

בפיפ"א 2006 אני לא חושב שאפשר לבחור את הקבוצות הגדולות ישר (אלא אם כן זה משחקי ידידות). הדרך היחידה לעשות עונה שם זה לבחור קבוצה קטנה, ולעשות קריירה, ועם הזמן, אחרי כמה עונות, יכול להיות שתוכל לבחור קבוצות גדולות כמו ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי וכו'...

אני אישית בכלל לא אהבתי את הרעיון המטופש הזה. בהתחלה חשבתי אני צריך לעשות עונה שלמה ואז אני אוכל לבחור בקבוצה גדולה, זכיתי באליפות עם קבוצה קטנה, אבל לא יכלתי לבחור בקבוצות הגדולות עדיין, רק סלטיק יכלתי, אם היא בכלל נחשבת לזה. כל-כך התעצבנתי שהפסקתי לשחק. זה מעצבן. הם צריכים לתת לנו לעשות עונה עם איזו קבוצה שנרצה.

אני מקווה שאת הרעיון המטופש הזה בפיפ"א 2007 לא יהיה, כי זה ממש מעצבן אותי. אם זה יהיה אני כנראה אוותר על המשחק הזה, למרות שלפי הטריילר יש שם יותר תרגילים, בעיטות חופשיות יפות ובעיטות מחצי, ובקיצור זה נראה משחק יפה, אבל כל עוד אני לא אוכל לבחור בקבוצה גדולה (שזאת כמובן יונייטד) אני אוותר על המשחק הזה. אין לי כוח לעשות עונה עם ווטפורד או שפילד יונייטד.

6. ReL Member

כנראה שלא קראת את הראיון , הליגה האינטראקטיבית היא חדשה זה לא מצב מנג'ר רגיל , זאת ליגה ברשת

7. נדב מיכאלי Member

לא מתקרבים לרמה של קונאמי ופרו אבולושן.
    אני לא טורח אפילו השנה לבזבז זמן ומקום במחשב על פיפא 2007.
    מחכה בקוצר רוח לפרו אבולושן 6.

8. hai Member

אני משחק עם באנרסלי על וורלד קלאס וניצחתי את ארסנל 4-2 בגביע
    זה כיף לשחק עם קבוצות דפוקות

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/06
  9. Legolas Member

הבדלי הרמות בין פיפא לפרו הם בלתי ניתנים לתפיסה, שאני לא מבזבז את זמני כבר להוריד את פיפא. ואם כן המשחק נמחק אחרי כמה משחקים בודדים, שהבנתי תפואנטה של המשחק ואני רואה שאני לא אלמד משהו חדש או אוכל לבצע משהו חדש במשחק, כמו שאני אוכל לבצע בפרו, שכל פעם אני מתנסה בדברים חדשים ובטכניקות וטריקים חדשים ופשוט אפשריות בלתי מוגבלות ולכן אני מחכה בקוצר רוח לפרו שלפי הפירסומים אמור לצאת עוד חודש למחשב.

10. W.Rooney Member

אני לא מבין את הטענות של כולכם. מה כבר אפשר לשפר במשחק כדורגל ממוחשב ?

אנחנו נמצאים בשנות האלפיים, והטכנולוגיה כבר הראתה לנו נפלאות. סדרת משחקי פיפא היא אחת מהן. המשחק נראה ריאליסטי, הפרצופים של השחקנים דומים למציאות, הבעיטות המסובבות, התיקולים, התרגילים - הכל אמיתי, בצורה הטובה והדומה ביותר למציאות. PES, לעומת זאת, לא נותן לנו את הגרפיקה שאנחנו רואים בפיפא, לא נותן לנו את האפשרות לראות את שמות הקבוצות בתפריטים המבלבלים והלא נוחים שלו, ואפילו הספונסרים כמעט ולא מופיעים על החולצות. אח"כ עוד אומרים שפיפא לא ריאליסטי מספיק ..

11. John Barnes Member

שאומרים "ריאליסטי" לא מתכוונים רק לגרפיקה, שבה פיפ"א בכמה רמות מעל פרו, אלא למשחקיות. בפיפ"א למשל יש כמה מצבים בודדים שבהם אפשר לכבוש שערים, ושאתה קולט את הטריק זה נהיה משעמם ונדוש. בפרו יש כ"כ הרבה מצבים מהם ניתן להבקיע, ואין טריק מסויים להבקעת שערים. זה רק אחד ההבדלים.

12. W.Rooney Member

אני מאמין שיצא לך לשחק גם ב-FIFA 06 וגם ב-PES 5. בפיפא יש את אלמנט ה-First Touch הייחודי, שמוסיף גם את הריאליסטיות לצד של המשחקיות, ומעלה אותה בכמה רמות. האלמנט החשוב הזה לא קיים ב-PES 4 או 5, וזה לדעתי אחד הדברים שעושים את ההבדל בין שני המשחקים המתחרים האלו.

13. Sir Alex Las' Killa

בתור אחד שמשחק בסידרה של הפיפ''א משנת 97, ובתור אחד ששיחק עוד בתקופה שהPES היה להיט קטן יותר מISS בפלייסטיישן אחד. אני יכול לומר בבטחה שהPES היה וישאר בליגה אחרת, מהגרפיקה המציאותית {שימו לב שבפיפ''א הדמויות של השחקנים נכנסים אחד בשני} ועד לעמידה המציאותית של השחקנים על המגרש.

הבעיה עם פיפ''א בשנים האחרונות הייתה שהיוצרים של המשחק ניסו להעתיק אלמנטים מPES, במקום לייצר משחק שונה בפני עצמו. המשחקים האחרונים שEA הוציאו לא שרדו שבוע במחשב הממוצע, WC היה בלוף אחד גדול.

מהפרומיים והדברים שקראתי על פיפ''א 2007 המגמה נמשכת. להמשיך לייצר חיקוי גרוע לילדים בני 12, שימשיכו להתעלם מהעובדה שאפילו הנגיחות בפיפ''א לא מציאותיות. עצוב, אבל זו המציאות.

אני תמיד מכבד דעות של אנשים, אבל כל מי שחושב שFIFA טוב יותר מPES לדעתי מפגר ברמות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/06
  14. Reyes Member

נו, בטח בפרו שיחקו בונקר. גם בפיפא אפשר לשחק בונקר, ואם עושים את זה קשה מאוד להבקיע. זה לא אומר כלום בקיצור.

מה שכן, אני מסכים לגבי זה שבפיפא יש מצבים בודדים שמהם אפשר להבקיע, ורק צריך לקלוט את הטריק. ברגע ש-EA ישפרו את זה, לדעתי הם יקחו את PES בגדול.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/06
  15. John Barnes Member

לא רק זה. בפיפ"א כ"כ קשה לעבור שחקן, זה פשוט לא מציאותי שצריך לעשות מינימום סיבוב 360 מעלות עם הכדור כדי לעבור שחקן, אין הטעיות רגילות, ממש דפוק.