יצא הדמו של פיפא 2007

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Reyes, ‏6/8/06.

1. HEART BREAK KID RED DEVIL

בכלל משחק פיפא היחידי שנורמאלי זה אולי 2004 מאז החלה הירידה... אני משחק עד עכשיו ב פס 5 ותאמינו לי שזה לא רואה את פיפא 2007

2. The-Gunner Member

כנראה שהמחשב שלך איטי מדי בשביל המשחק. הוא דורש האצה גרפית.

3. Raulito Madridista

תודות לRel 17 הצלחתי להוריד את המשחק אתמול, שיחקתי הרבה מאוד משחקים ודיי נהנתי מהדמו.

אני לא בטוח שאני אקנה את המשחק, אני אחפש דרך להורדה, זה בטוח.

אהבתי במשחק הזה שאפשר לקחת כדור, לרוץ איתו, לעבור 4 בלי תרגילים, פשוט כמו בפרוו,
    לשנות את כיוון הריצה שלך, ולבעוט, כמו שצריך. ישנן בעיטות לא מובנות שהולכות החוצה, אבל,
    כבר הקפיץ מעליי שחקן, הבאתי גול מ30 מטר, משחק טוב מאוד. ההרמות בו כבר לא אפקטיביות,
    למשל בפיפה 2006 הדרך היחידה להבקיע תמיד היא בהגבהות.
    אהבתי את החילוצי כדור, את הגרפיקה, את הבעיטות חופשיות פחות, אבל המשחק טוב.
    השליחות שם יפות מאוד, בעיקר עם רונאלדיניו(מוזר שעשו אותו רק 90 בכללי ביכולת).
    זו העתקה מהפרוו אוולושין, חלק גדולים ממה שהלך שם. האם אפשר לעבור שוער?
    אני הצלחתי לעבור אותו פעמיים, אבל אחרי בעיטות נניח שהוא הדף. בעטתי, הגעתי לריבאונד, הלכתי לצד והבקעתי.
    חבל שבדמו אין את ריאל מדריד. לדעתי היה צריך לשים באיטליה את אינטר עם הרכש הנוצץ, ולא מילאן.
    באנגליה היה מקום לצ'לסי לפי דעתי בגלל הבאת סטארים.
    נהנתי לשחק עם כל הקבוצות. הכי עם ברצלונה המצויינת, ליון טובה מאוד שם.

שטיות במיץ... פיפה 2004 היה משחק עלוב. שום דרך לעבור שחקנים, או שוער. אולי הגרפיקה הייתה יפה, היה אפשר לקנות שחקנים, ויש סטט' לא רעות, אבל יש רק שני דרכים להבקיע:

1. לבעוט מכל מקום שזה ייכנס, וזו הגזמה שמ35 מטר השחקן מסובב לחיבורים, זה לא כיף.
    2. להרים ולקוות ששחקני ההגנה לא יישמרו.

לא אהבתי במשחק הזה אם השוערים בכלל, את זה שאי אפשר לעבור שחקנים, בקיצור משחק חלש מאוד.

אני הייתי חולה על פיפה 2002, משחק קל מאוד אבל ענק וממכר. לא ענק כמו פרווו אוולושין, אבל מעולה.

4. 'Kaka Member

פשוט בושה!
    פיפ"א העתיקו הכל מהפרו הכל!!!!! השליטה בכדור הקרנות הניגחות ההרמות הבעיטות איכססס איזה גועל נפש.. הלוואי יתבעו אותם על העתקת סגנון משחק.. בעע עכשיו אני ישחק פיפ"א רק בגלל שאפשר לשחק את זה ברשת

5. ReL Member

חחחחח אתם בושה . כל הזמן אמרתם שהפיפא לא הוא ריאליסטי אז עכשיו כשהוא כן ריאליסטי אתם אומרים שהוא העתיק הכל מפרו אבולושיין ? מה אתם רוצים בדיוק? הוא הפך להיות ריאלסטי ותתנו להם פידבק על זה

6. GAL260691 Member

פיפה מצוינת

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שלא שיחקתי בפיפא 2007 כי המחשב שלי אטי מאוד אני מאמין שהיא לא עולה על פרו 6 כי פשוט קונאמי משקיעים יותר באיכות המשחק ובסגנון שלו לעומת אי אה ספורט שמשקיעים אך ורק בגרפיקה ובפנים של השחקנים.

8. GUTE Member

הגרפיקה של קונאמי יותר גבוהה מהגראפיקה של פיפ"א. מה שיותר טוב בפיפ"א הוא ריבוי הליגות וריבוי האספקטים הרשמיים במשחק. כמו הסמלים והתלבושות המדויקות יותר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הדמ זה רק מחצית?

משחק חמוד, יש שיפור.

10. 'Kaka Member

אני לא אמרתי שיהיה ריאליסטי למה להעתיק אבל?! והגרפיקה והפנים של השחקנים בפרו יותר טובה מהפיפ"א

11. ReL Member

הגרפיקה של הפרו יותר טובה משל הפיפא ??! על מה אתם מדברים , בפרו זה נראה כאילו משחקים במגרש של עדר חזירים . שלא לדבר על המגרש שמסנוור את העיניים.

אני אומר את זה כאוהד פרו אבולושיין .

12. נדב מיכאלי Member

השחקנים ניראים אמיתיים,המגרשים ניראים אמיתיים,והקהל.
    בפיפא זה סרט מצוייר.

13. 'Kaka Member

מה פתאום הפנים בפרו נראים אמיתיים המגרש נראה אמיתי אבל טיפה כמו דיר חזירים כמו שאמרת.. והקהל טוב.. שלא נדבר על הפיפ"א שהפנים נראים כמו של ינשופים המגרש נראה יותר מדי כמו משחק לגו והקהל באמת סרט מצוייר

14. The-Gunner Member

יש מגרשים מפורסמים שנגיד את זה יפה, איכות הדשא לא הכי טובה. לכן זה מאוד ריאליסטי.

15. ReL Member

שטויות , חוץ מאמסטרדם ארנה שום מגרש לא נראה טוב בפרו , כל פעם לראות את המגרשים המעפנים האלו מוריד את כל החשק לשחק , לדוגמא הקאמפ נאו נראה על הפנים בפרו . אני מקווה שיתקנו את זה במשחק הבא.

חחחח באמת בפיפא זה נראה כמו סרט מצוייר , כל מגרש יותר ירוק מהשני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/06