יצחק רבין ז"ל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י shikaka15, ‏2/11/06.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דווקא נקודה שולית. אתם סתם מקנאים.
    וספר שהכל בו אמת לא קריא.

2. ראול Member

מי אמר שהיא צריכה לתרום למרכז רבין?

ארתור, זאת צביעות.

3. shikaka15 Member

למה שלא תרוויח כסף על זה ?
    ואם אפשר להתפרנס ממשהו עושים את זה

4. בית"רי מלידה Member

הנכד שלו היה מלצר בדיקסי, עד הרצח.

אחרי הרצח, מינו אותו למנכ"ל של אתר אינטרנט. המוצלח הזה הביא לקריסתו.

הבת שלו, היתה עורכת דין אנונימית, שאפילו בתחום עיסוקה ( דיני עבודה ) לא התבלטה. אחרי הרצח, היא מונתה במיידי לעורכת הדין הראשית של ההסתדרות , על ידי עמיר פרץ.

ואחר כך מינו אותה לסגנית משרד הביטחון, כשהתפקיד היחיד שהיא עשתה בו זה לנגב את האבק מהשולחן של אבא שלה...

וזוהי מורשת רבין: פרנסה בשפע למקורביו , כל אלו ש"ניגמרה להם המדינה".

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד, מישהו פה נכנס ליותר מדי אתרי אינטרנט וקורא יותר מדי ספרים קיקיוניים. חלק מהדברים שהועלו כאן אכן "מחשידים". יש רק בעיה אחת. אני מפקפק באמינותם והייתי שמח מאוד לראות הוכחה. מישהו נמצא עם 17 כדורים בראש וקבעו שזה התאבדות? ארר, כן, בטח.

יגאל עמיר ניסה לרצוח את רבין. למה אני אומר ניסה ולא רצח (למרות שאין לי ספק שהוא רצח)? כי גם אם כל מה שהוא עשה זה לכוון אקדח (כשהוא מניח שהוא טעון) ולירות בגבו, מקומו מאחורי סורג ובריח לכל החיים. ועד שמישהו ייתן אלטרנטיבה אמיתית, מגובה היטב, שמישהו אחר ירה ברבין, עמיר הוא הרוצח. וגם בן אדם די אכזרי אם הוא חושב שלילדים שלו יהיו חיים נורמליים.

6. בית"רי מלידה Member

ישנו דו"ח פתולוגי שנכתב על ידי צוות בית החולים, ולא על ידי פרופסור היס, שמדבר על פצע כניסה בחזה ( כניסה, לא יציאה ), זה כבר מספיק לעורר ספק "סביר".

ומה עם שני דוחות של מז"פ משטרתי שמעידים שלא נמצאו כלל שרידי ירי על ידיו של הרוצח?

יש עוד לא מעט עובדות שמטילות ספק.

לקונספירציות אני לא מתייחס.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ההוכחות? הדו"חות הרשמיים, שאושרו שהם הדו"חות האמיתיים? לא כל מני דברים שעולים באתרי אינטרנט כאלו ואחרים בטענה שהנה הדו"חות.

8. Spanish Weapon Member

טיוח אמיר, טיוח.
    מישהו ניקה/מנסה/ינסה לטאטא את ההוכחות והתחקירים והוועדות שלא נראות לו אל מתחת לשולחן.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שכל מני אנשים ממציאים קונספירציות ו"עובדות" שיחזקו את תיאוריית הקונספירציות. אדם עם 17 כדורים בראש הוגדר כמתאבד? באמת...

צר לי. יצא לי לראות דיעות שכאלו, מגובות ב"עובדות" שכאלו. לומר שלא השתכנעתי יהיה אנדרסטייטמנט. אם רוצים מספיק, אפשר לעשות ספין לכל אירוע בהיסטוריה. מישהו החליט לרצוח את ראש הממשלה, האבטחה היתה פאתטית והוא הצליח. אני יודע שכל כך כואב שזה היה כל כך קל, אבל זה מה יש.

10. בית"רי מלידה Member

אמיר ידידי:

לך לפורום מסמכים ברוטר, יש שם את כל המסמכים שאני מדבר עליהם,כולל צילום רנטגן של רבין, בו רואים בבירור כדור שנתקע בעמוד השידרה, אבל רבין היה כנראה ספיידר מאן כי הוא הצליח עם שוק ספינאלי לקפוץ לקאדילאק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיך אדע שזה אורגינל?

12. בית"רי מלידה Member

מדובר בשני מסמכים משטרתיים, וצילום רנטגן.

ושוב, אני לא מתייחס לקונספירציות סטייל בארי חמיש על שימון פרס, אני מתייחס רק לעובדות בתחום הזיהוי הפלילי והפתולוגיה. הייתר, גם לדעתי, הוא זבל.

התיאוריה שלי היא, ירי בשוגג של אחד המאבטחים ברבין. בשוגג!

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי את הגרסא הזאת כבר לא פעם, לזה אני עוד מוכן להאמין לפחות. מה שכן, תקנו אותי אם אני טועה, אבל בכל הצילומים של האירוע שלושת היריות נשמעות באותה העוצמה, זה לא היה אמור להיות שונה אם אחד המאבטחים שנמצא הרבה יותר רחוק מהמצלמות והרבה יותר קרוב לרבין, מה שמן הסתם גם היה מחליש את הקול, באמת ירה בו?

14. בית"רי מלידה Member

הזכרת לי עוד נקודה:

הרי אומרים שהחרא ירה בו ממרחק של מטר, אז איך מצאו סיבי בד מהז'קט של רבין על האקדח של עמיר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx