ישראלי העונה - אתם בחרתם! ערן זהבי שחקן העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏29/5/16.

?

מי הישראלי המצטיין לעונת 2015-2016?

1. אליניב ברדה

6 הצבעות
    14.0%
  2. ערן זהבי

30 הצבעות
    69.8%
  3. מאור מליקסון

3 הצבעות
    7.0%
  4. גל אלברמן

2 הצבעות
    4.7%
  5. עומר אצילי

1 הצבעות
    2.3%
  6. אחר

1 הצבעות
    2.3%
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליניב ברדה לא היה מספיק טוב בשביל ב''ש בסוף העונה אבל הוא היה מועיל למכבי יותר משחקן של 35 ו-10. Because fuck logic.

orimor2212 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. קשר שמאלי Member

ברדה בפלייאוף הבקיע שער אחד

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בן בסט לא יתן יותר גם אם יהיה לבד על המגרש והשער יהיה בגדול של 50x30.

amn אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

לא הבנתי למה אתה קורא ליובל אבידור בן בסט? שם משפחה של אמא או משהו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בן בסט זה שחקן שהיה בתוך הרחבה, עם הפנים לשער, מול שוער, ואז החליט להסתובב, לעשות טיול על קו הרחבה ולמסור אחורה.
    הוא יותר גרוע מאבידור. אבידור לפחות יודע מה לעשות, הבעיה שלו היא ב"איך". בן בסט מסתבך ב"מה".

6. עידן444 Member

למסור אחורה לזהבי? [emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אנשים פה נורא נתפסו על דקויות במה שאמרתי (להשוות את זהבי ליניב אברג'יל ? נו באמת), וחבל.
    לאורך כל הדיון על זהבי, וגם לפני (מוזמנים לבדוק בעצמיכם), לא טענתי שזהבי יכול להצליח באירופה כמו רוזנטל, רביבו וכו', בטח שלא בקבוצות גדולות באירופה.
    רק ההשוואה של זהבי בפאלרמו לעומת זהבי של היום הייתה לא במקום לדעתי.
    וכן, עם כל זה אני חושב שאם הוא נורא רוצה (למרות שהוא אומר שלא אז אולי זה די מיותר), הוא יכול להתברג בקבוצה בינונית באירופה, כמובן שזה לא יהיה אותו זהבי שרגילים לראות בארץ, באירופה הדרישות הם קצת שונות, לא בטוח שמתאים, אבל מצד שני לא נדרש לדברים כאלו עד כה בארץ, כך ש.. מי יודע.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי זהבי מעל לליגה. הוא פשוט טוב מדי להמשיך בה. לדעתי ללא איש ה'פיו פיו' מכבי ת"א אפילו לא היתה מסיימת במקום השני. אם האליפות של ב"ש היא בעיקר מאמץ קבוצתי נהדר אז המקום השני של הקבוצה מקרית חיים הוא בעיקר בגלל איש אחד. אין לו שום מתחרה, ערן זהבי, ה-MVP של הליגה.

מבחינתי במקום השני מגיע מליקסון. שלישי אני שם את ניקיטה רוקאביצה.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהבי אמנם חלאה, אבל זה לא פייר להמציא תירוצים למה לא מגיע לו להיות שחקן העונה, בהתחשב במספרים שהוא הציג. לטוב ולרע, הוא סחב את מכבי ת"א על כתפיו וכבש 35 שערים. עם כל ההערכה שלי כלפי ברדה באיש (בעיקר) והשחקן, היכולת והמספרים שהוא הציג מאוד רחוקים מאלה של זהבי.

10. Love Is Red Member

כמה שאני לא סובל את זהבי ככה אני מעריך אותו מבחינה מקצועית.
    הוא אומנם לא גדול השחקנים כמו שעושים ממנו, לדעתי הוא ב20 הגדולים אבל הוא שחקן נהדר, ווינר וגולר.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדור של היום שהכדורגל שלנו הולך אחורה , זהבי נשאר קדימה והוא ענק ומעל כמה רמות מעל הכדורגל הזה.
    אבל זה לא אומר שהוא יצליח באירופה , אני חושב שרק בלגיה תתאים לו להצלחה מסחררת אבל קשה לי להאמין שהשנים יעברו ומישהי תיקח אותו , הוא ישאר בארץ וישאר פה מס' 1 לעוד שנים .

12. South Boy Member

הדיון הכי מיותר וסתמי שיש באייסוקר.
    אתם יכולים לשנוא אותו ולתעב אותו ולחפש מתחת לשטיח כמה סיבות שתרצו למה לא מגיע לו, אבל את המספרים אי אפשר לשנות או למחוק והם לא נתונים לויכוח, ערן זהבי הוא שחקן העונה בפער שכמוהו אני לא זוכר ואני כבר רואה כמה שנים כדורגל.
    35 שערים ו-10 בישולים, שבירת שיא בן 60 שנים לכיבוש שערים בעונה, איך אפשר בכלל לערער על זה? בתחרות שחקן העונה צריך להסתכל על השחקן כאינדיבידואל ולא על הישיגו הקבוצתיים או התנהגותו מחוץ למגרש והנאמנות שלו לסמל, ערן זהבי הוא הכדורגלן האינדיבידואלי הכי דומיננטי שהיה בליגת העל מבחינת המספרים, ולמען האמת זה מחדל גדול שהוא לא נבחר ע"י המנהלת.
    אליניב ברדה הוא מושא להערצה ושחקן שכבר לא קיים בנוף הכדורגל הישראלי וכמובן שאני לא צריך להרחיב כמה אני מעריץ את השחקן והאדם הגדול הזה כמו שאני לא צריך להרחיב כמה אני שונא את ערן זהבי מכל בחינה אפשרית, אבל המספרים לא משקרים. אין בכלל מה להשוות בין העונה שהשניים עשו מבחינה אינדיבידואלית.

amn אוהב/ת את זה.