ישראל באליפות אירופה 2007: כישלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏10/6/07.

1. M_T_A Member

קיווינו שגיא לוי לא ישלם על הטעויות שלו של הצבת עומר פרץ ושי מימון בהרכב הפותח אבל הבלתי נמנע קרה.
    יופי, זה מה שקיבלת מההרכב שהביא אותך לאליפות אירופה, מרוצה עכשיו?
    אם טוטו תמוז פותח במקום עומר פרץ ורמי דואני במקום שי מימון זה 1-0 לישראל ולא להולנד. קודם ההחמצה של האפס בהתקפה ואז הפאול המטומטם של העגלה בהגנה. בסה"כ הולנד לא נבחרת מסוכנת כ"כ אבל אנחנו מזמינים את השליטה שלהם בזה שאנחנו נותנים להם להתקדם עד הרחבה שלנו ורק אז נזכרים לעשות הגנה. חייבים להתחיל ללחוץ על כל המגרש ולהגיע ליותר התקפות, כי זה בהחלט אפשרי לחזור למשחק.
    וכמובן חילוף כפול כבר במחצית חייב להגיע, אתם יודעים של מי

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אומנם הולנד מובילה 1:0 אבל בהחלט אפשר להיות אופטימיים מהמחצית הראשונה. מלבד עומר פרץ שעליו אין טעם להרחיב במילים, כל יתר השחקנים בהחלט מראים שיש להם יכולת גבוהה מאוד. חייבים להיות יותר מרוכזים במסירה האחרונה, אך בהחלט ניתן לראות שאנחנו לא נופלים מההולנדים.
    בקשר לשער שספגנו, לדעתי טעות של אלמדון שלא יצא לכדור שהיה על קו החמש, ואין ספק שבאופן כללי יש לו בעיות עם ההרמות ברחבה, בנס לא ספגנו עוד שער כזה.

אני מצפה מלוי להוציא את פרץ ולהכניס את רפאלוב/ ארבייטמן/ תמוז.

3. Football God Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Don Joan Roman Member

בחיי עומר פרץ הרס לנבחרת שניים-שלושה שערים עם האיטיות שלו בתגובה ועם החוסר יכולת שלו לבעוט מהאוויר.
    דנין רמשים מאוד ואם הוא ימשיך ככה דווקא הוא שלא מקבל הזדמנויות בבית"ר ירושלים יהיה הראשון לצאת לאירופה מבין החבורה הנ"ל(כמובן מלבד סהר).

5. King Kenny Member

דבר ראשון, דקל קינן לא כל כך איטי.
    דבר שני, למען האמת דואני טיפה איטי אבל הוא מחפה על זה ביכולת הגנתית מצוינת.

6. Dimitar Berbatov Member

מזה חסון, חזק, מתאים מול אירופאים. שי מימון הוא פשוט דגנרט. מתחילת המשחק הוא מכסח כל שחקן כתום שהוא רואה, על העבירה הראשונה הוא קיבל צהוב אבל עדיין מימון בשלו ממשיך לכסח כל מה שזז. העבירה על באבל היתה כל-כך סתמית, באבל היה על הק, המקסימום שהוא יכל להוציא מהמצב זה קרן. רגע לפני הגול אני אומר לאבא שלי, בסוף נחטוף מהמצבים הנייחים האלה ובום מאודרו שם את הראשון. ההונלדים דווקא לא משהו בכלל, חוץ מבאבל, אייאסטי שלמזלנו נפצע וההוא שדומה לדווידס אין שם אף שחקן שיותר טוב מהאחרים. ואיך כמעט שכחתי את פרץ שאם הוא היה יותר מהיר הוא היה שם את הראשון והמשחק היה נראה לגמרי אחרת.
    אני במקום גיא לוי מכניס את רפאלוב במקום פרץ ואולי אפילו מוציא את ז'אן כי אחרי הפציעה של אסייאטי אפשר לשחק עם קשר אחורי אחד מה גם שאין לנו מה להפסיד, ומכניס את טוטו שיוסיף הרבה מחץ בהתקפה.

7. Don Joan Roman Member

הוא בנוי לתלפיות אי אפשר להתכחש לזה, אבל כנראה שהוא דיי מוגבל בחשיבה שלו.

8. HBK Member

לא יאומן איך פגעתי בחיזוי הטראגי והצפוי שלי
    הטעות היחדיה שלי היתה שחשבתי שמאיר משדר ולא ארבל האבק
    סעמק איזה עצבים!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. Andrea21 Member

ברוכיאן היחיד שמראה יכולת טובה בפרקים מן המשחק,לא שזה מספיק.
    יצחקי גם פה ושם עושה פעולות יפות,נקווה שבמחצית השנייה עוד שחקנים יראו מה הם יודעים.

10. -=Messi=- Member

אלירן דנין דווקא לדעתי לא במשחק כזה טוב, פשוט הוא היחיד בישראל שנוגע הרבה בכדור ביחד עם ברוכיאן. דנין מרחיק הרבה ונלחם, לא ראיתי ממנו משהו חוץ מהכנסת הכדור בדקות הראשונות לסהר. בן סהר רעב מאוד ואפשר להשים לב אבל הוא חייב לשחק כחלוץ מטרה. ברוכיאן במשחק לא רע בכלל חוץ מזה שהוא צריך להפסיק עם הקרקס כי פה זה אליפות אירופה, אבל בסה"כ הוא הכניס כמה כדורים יפים מאוד והוא היחיד שמארגן לנבחרת את המשחק. ייני, פרץ, ז'אן, החוצה. לא יודע מי להכניס אבל כל דבר יהיה יותר טוב. גם לרמי דואני (הוא בכלל בסגל?) לא הייתי מתנגד במקום שי מימון. שכטר חייב להיכנס ולהכניס מחץ במקום עומר פרץ שלא עושה כלום חוץ מלאבד.
    הולנד נבחרת בינונית מאוד שחוץ מהשחקן שיצא לםני המחצית (שכחתי את שמו) ובאבל אין להם הרבה מה להציע, זו ממש לא הפתעה לנצח אותם וישראל צריכה יותר לתקוף.
    ודקל קינן כן איטי, הוא כבד מאוד אבל הוא מנהיג ושחקן הגנה מצוין וזה קצת מחפה, אני אישית לא חושב שיצא ממנו משהו אני לא מתלהב ממנו.
    תגידו, רפאלוב בספסל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx כי אם כן איך לעזאזל הוא לא משחק ?!

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/07
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אף שחקן לא הצליח לעבור אותו בהגנה ותמך תמיד בהתקפה בניגוד לשפונגין שבקושי עבר את קו האמצע.
    התחילה המחצית השנייה ונחשו מה? שוב שינוי מצד לוי.

12. Football God Member

פרץ אתה פשוט אפס!!! אפס תראו איזה החמצה !!זהו אני לא שותק,בושה,בדיחה,שחקן ילדים יותר טוב ממנו!

13. -=Messi=- Member

אני לא ראיתי ממנו משהו מיוחד למרות זאת, מי שניסה לעבור אותו הוא ינר, אני מכיר אותו טוב והוא פשוט שחקן בינוני מאוד (משחק באלקאמר אם אני לא טועה), תמיד מנסה לעבור אבל לא מצליח. לא חוכמה. בכל מקרה דנין צריך לתמוך הרבה יותר בהתקפה

14. M_T_A Member

די די אי אפשר עם האפס הזה... כמה זמן יכול לקחת לשחקן להשתלט על כדור לגמרי לבד ולשחרר דרדלה לידיים של השוער?! כל שחקן אחר במגרש היה עושה מזה גול אבל לא עומר פרץ..
    איפה החילופים לעזאזל?

15. Engonga Member

מסכים.תמוז חייב להיכנס וגיא לוי צריך לעבור ל4-4-2 ולעשות לחץ על ההגנה האיטית של ההולנדים.
    ועכשיו זה רשמי-עומר פרץ הוא אחד השחקנים הגרועים ששיחקו בנבחרת צעירה אי פעם.