ישראל Vs בלגיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ice Cream, ‏18/8/11.

1. Ice Cream חסה

מי ששם את הכסף הוא גל חצור, וגם מאיר שמיר כפי שחשף גידי ליפקין, תומר סיני, דני לוי ויש האומרים גם אפי צפריר הם מנהלים גרועים, לא משקיעים. הלוואי שנמנע מכאלה מנהלים, אבל באותה מידה גם נציג האוהדים יכול להיות טיפש, שכונתי או כל דבר דומה.

אטו- לא, אוהדי הפועל פתח תקווה בקושי גייסו מיליון וחצי שקל, אם נכריח את הנהלת הפועל פתח תקווה להכניס את האוהדים לשיתוף בהנהלה, המשקיעים כגון גל חצור ילך וייקח איתו את הכסף שהוא נותן, ואז אני בספק אם פתח תקווה תמצא מימון במקומו.

יש לי רעיון יצירתי! אמרנו מודל גרמני? אז נאמץ את המודל הדתי בגרמניה- כל אזרח מחויב לשלם חלק ממיסו למוסדות הדת במדינה, ולכל אחד יש את האפשרות לבחור לאיזה דת הוא מקצה את כספו (יהדות, נצרות, איסלאם ולא נראה לי שיש עוד, מה שכן הוא חייב להקצות כסף לדת), גם בישראל כל אזרח משלם מיסים יקבל בחירה באיזו קבוצת כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורעף, כדורמים חופים וכו' הוא רוצה להשקיע, הכניסה למגרשים תהפוך לחינמית כמו הכניסה למקומות דתיים, כל אוהד משלם מיסים יוכל להיות שותף הן בהתאחדות והן בניהול הקבוצה שלו, ולא דרך נציג, אלא כל אוהד יוכל להצביע בנוגע להחלטה ולהעלות הצעות הן בהתאחדות (שתכלול כ-5 מיליון חברי הנהלה) והן בקבוצתו (שיכולה לכלול עד 100 אלף חברי הנהלה).

נו איך? הספורט יהפוך לחינמי ובר השגה עבור כל אזרח ומחירי הכרטיסים לא יהיו יותר רלוונטיים, האוהדים ינהלו את קבוצתם כרצונם והספורט יהיה בניהולו של העם בלבד.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.hapoeluta.com/category/haamuta

http://www.youtube.com/watch?v=2sjlUkDBpUo&feature=related

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Ice Cream חסה

אין לי בעיה שיקימו קבוצות מאפס, נראה אבל לאן הן יגיעו. הפועל תל אביב בכדורסל הדרעק שלנו עדיין לא הגיעה לליגת העל להזכירך, כשהקבוצה הזאת מצד אחד התחילה את הניהול מאפס, אבל מצד אחר קיבלה איתה את כל אוהדי והישגי העבר של הפועל תל אביב וכל מה שהקבוצה ההיא רשמה לזכותה. בכדורסל הישראלי גם תקציב המינימום עומד על 3.5 מיליון שקל, כסף שבקושי 11 קבוצות הצליחו להשיג, ועם תקציב כזה אפשר להיות קבוצה מספיק חזקה. לך תנסה בליגת העל בכדורגל להקים קבוצה בפי 3 מהכסף שתהייה ברמה נורמלית....

4. אלי מתחן Member

רמת השרון?

5. אלי מתחן Member

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איך זה הגיע הנה? אבל אם כבר זה הגיע הנה אז ראוי לציין שבנושא שדיברתם עליו ראסינג הוא לא הדוגמא היחידה למועדון בארגנטינה בו חברי המועדון בוחרים את הנשיא וההנהלה (הרשימה אליה מצביעים), הוא גם לא במיעוט אלא להפך. גם לא מדובר בדיוק במועדון שבידי האוהדים במובן שאתם מדברים עליו אני חושב. בנוסף, יש הרבה הבדלים בקונטקסט, בין ארגנטינה לישראל, שהופכים את ההשוואה לבעייתית מבחינת הסקת מסקנות פרקטיות.

ובלי קשר, פרון לא היה רודן וגם לא היה אוהד ראסינג. כמו כן, פרט חשוב שראוי היה שהכתב יזכיר (אם הזכיר ופספסתי, סליחה), הוא שהגידול הוא לא רק תוצאה של פעילותה המבורכת של ההנהלה, אלא גם פשוט של סיום מאבק המחאה נגד החברה שניהלה את המועדון בעשור האחרון (סוג של כונס נכסים).

7. אלי מתחן Member

הבאתי את הכתבה יותר בגלל הפסקה הזאת מאשר מה שציינת.
    זה רק מדגיש כמה המועדונים בארץ לא מנצלים את הכלי הכי חשוב שיש כדי למשוך אוהדים.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

איזה שטויות אתה מדבר.

1. אוהדי הפועל פ"ת גייסו 4 מליון שקל.
    2. גל חצור בעד האוהדים
    3. אם האוהדים לוקחים את הקבוצה גל חצור התחייב למליון שקל בעונה ( העונה הוא שם 500 אלף )
    4. במידה והקבוצה עוברת לאוהדים העירייה התחייבה לתת 2 מליון שקל.

מליון וחצי בקושי? הצחקת אותי....

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. אלי מתחן Member

משה אין ספק שהאנשים שכתבו את המסמך הזה תורמים להתאחדות, חסר להם נייר טואלט בשירותים. קשה לי להאמין שמישהו מההתאחדות הזאת ישים על האוהדים באיזושהי צורה, הרי מדובר פה באנשים שכבר שנים מנהלים את הכדורגל הישראלי ומובילים אותו להצלחות.

אם הייתי יכול להציע משהו למסמך הזה, זה שמשחק שמשודר בטלוויזיה חייב לשים את עמדת השידור מול היציע המרכזי שבו מרוכזים מרבית האוהדים. הרבה יותר נחמד לראות משחק כשמולך היציע מלא ולא ריק במקרה הטוב או אין בכלל יציע כמו באשדוד או בנתניה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Telkiyski Member

אני חושב שאחרי 4 מחזורים ביגה האירופית ובליגת האלופות ניתן לפסוק סופית שהליגה הבלגית פשוט לא רואה את הליגה הישראלית.

המאזן של 3 הבלגיות (אנדרלכט, ליאז' וברוז') ב-12 משחקיהן עד כה בליגה האירופית הוא 1-3-8
    המאזן של 3 הישראליות (חיפה הפועל ומכבי) ב-12 משחקיהן עד כה בליגה האירופית הוא 8-2-2

סה"כ הקבוצות הבלגיות באירופית צברו 27 נק'
    סה"כ הקבוצות הישראליות באירופית צברו 8 נק'

הבלגיות ספגו סה"כ 7 שערים בליגה האירופית
    הישראליות ספגו סה"כ 26 שערים בליגה האירופית

זה בלי גנק, שמשתתפת בליגת האלופות וכבר הספיקה להוציא פעמיים תיקו בבית מול ולנסיה ולצ'לסי.

בקיצור, ההשוואה הזו מעליבה את הבלגים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/11
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציוץ של אליניב ברדה בטוויטר הזכיר לי את הנושא ולימד אותנו שוב את ההבדל בין הליגה הבלגית לליגה הישראלית:
    "
    ElyanivBarda elyanivbarda
    נקודה למחשבה: 3 הקבוצות הבלגיות בליגה האירופית עלו מהמקום ראשון. הישראליות שלנו לא הצליחו. המסקנה שלי: אסור לזלזל באף אחד, תמיד לנסות להתקדם
    16 Dec
    "

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

צודק ב100%

15. Telkiyski Member

זה בדיוק מה שכתבתי פה
    3 הבלגיות סיימו ראשונות בבית שלהן
    3 הישראליות אפילו לא עלו

וזה בלי גנק שעשתה 3 תוצאות תיקו בבית, מעניין מה חיפה הייתה עושה בבית עם ולנסיה צ'לסי ולברקוזן