"יש תחושה של מהפיכה"

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏26/4/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גזר דין? תבדוק כמה עולה ללמוד באוניברסיטה בארה"ב ובאנגליה. ואני לא מדבר על קומיוניטי קולג', אלא בי"ס לכל דבר.
    עדיף זול יותר, אבל הפכו את זה כאן להגזמה מטורפת, כאילו צריך למכור את אימא שלך לבדואים כדי שיתאפשר לך ללמוד במוסד להשכלה גבוהה.

ואני אומר - אל תלמד, תהיה נגד (אני כבר לא נגד).

2. AW forever Member

הבאתי לך את הלינק על הכתבה ב"הארץ"- שכ"ל+התמיכה בסטודנטים בישראל-מהגרועים בעולם.
    שמע, אני פשוט לא מבין את הגישה של אנשים כמוך. הרי ברור שגם אם לימודים אקדמיים היו עולים 30,000 בשנה הייתי הולך ללמוד. אז מה שזה אומר בעצם שהממשלה החליטה להטיל מס חדש על הסטודנטים (או יותר נכון, להכביד את נטל המס שכבר מוטל עליהם) והסטודנטים, שזה לא בדיוק מזגר עשיר וחזק צריך לספוג את זה. למה?

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה וחרפה. בשביל זה שבתנו? בשביל כזה הסכם עלוב? אם כבר שובתים אז לפחות לצאת מזה עם הישגים משמעותיים...

4. AW forever Member

הו, הטמטום! הו, האדישות!

לכולם פשוט נמאס מהשביתה, בב"ש כבר עשינו את כל הארוחות נושא/היינו בכל המסיבות/שתינו בכל הבארים/שרצנו בבריכה עד שזה נמאס (חבל, אולי עוד כמה ימים היינו מגיעים לשלב של האורגיות) ופה בב"ש עוד היו לוחמניים יחסית לגביי השביתה. בשורה התחתונה- כמעט 40 יום של שביתה, בשביל הזכות לשבות שוב שנה הבאה+מיליארד ש"ח שהוחזרו מהקיצוץ (אני חשבתי שזה תפקיד שר החינוך להשיג תקציבים שקוצצו, פשוט עלוב). תודה רבה אגודת הסטודנטים- מי צריך הרי קיץ בכל מקרה? זה הרי לגמריי אוברייטד כל הנושא הזה של חופש ועבודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    עכשיו למאבק האמיתי, הקשה והבלתי מתפשר- מה יהיה עם הסמסטר שנשאר? ברור שהוא יוארך, השאלה בכמה, כמה חומר המרצים יקצצו (אם בכלל) ומי ישלם את המחיר האקדמי של השביתה הזו, שהיא רשמית מהמטומטמות שאי פעם נשבתו.

5. Alan Smith Member

במילה אחת "ביזיון". היה עדיף להפסיק את השביתה בלי לחתום על שום הסכם!!
    אין עתיד להשכלה הגבוהה.