כבר לא רק בירה: הקורונה משגעת את הכדורגל העולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/3/20.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

* הדיבורים על לחזור לשחק אפילו במאי באיטליה ובספרד נראים לי מאוד-מאוד-מאוד אופטימיים. אני מדבר אפילו בלי לקחת בחשבון שהשחקנים צריכים להגביר אימונים איכשהו עם כל הכבוד לציוד הביתי. ובהמשך לזה:
    * עשויה להיות מגמה מאוד משונה של כוכבי על שמגיעים לפיניש של העונה בכושר משחק לא משהו ובחלודה גדולה, בלי קשר אליהם כמובן.
    * למען הבטיחות לדעתי צריך להמשיך את ליגת האלופות כסוג של פיינל פור, ובשנה הבאה כשהכדורגל יחזור לקדמותו אנחנו נוכל להעריך מחדש עד כמה הפורמט גאוני עם משחקי גומלין וכמובן שערי חוץ.
    * מרתק אותי כיצד המשבר הזה ישפיע, כוכבים יקצצו בשכר, הבנתי שליון כבר בחל"ת, ומרתק האם תם עידן הכוכבים במאה מיליון יורו או לפחות לקיץ אחד, טוב שהמחירים יירדו קצת והכדורגל יחזור לפרופורציות.
    * שאלה שלא ברור מה יקרה לגביה - השחקנים שמסיימים חוזה בתום העונה, נניח אדינסון קבאני בראש הרשימה, דריס מרטנס ויש עוד כמה שברח לי מהראש מה איתם (זלאטן כמובן).
    * דחיית היורו הייתה מובנת מאליה, יש הרבה כוכבים שיכולים ליהנות מכך, הראשונים שעולים לי לראש הם אדן הזאר והארי קיין, אולי זה לטובה.

2. alexshw

alexshw Member

מספיק להתאמן בצורה סדירה שבועיים לפני. חוץ מזה לכולם ניתנו תוכניות אימון אישיות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!