כדורגלן העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏15/4/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, החלקים שציטטי הם בדיוק הדעה שלי, באמת שהיה כיף לקרוא את ההודעה שלך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    בקשר להווארד, מה אתם רוצים מהאיש?
    הוא פרק את הכתף במשחק מול אברטון בחוץ, ומאז מילדסבורו הוא לא עומד בשער.

בקשר לרוד, לא יודע למה לסאהה לדעתכם הגיע להיות בהרכב לפני רוד.
    רוד כבש יותר שערים מהצרפתי, והסיבה היחידה שסאהה עכשיו עקף אותו זה שרוד פצוע בחודש וחצי האחרון, אחרת הוא היה כובש עוד כמות שערים לא קטנה.

בקשר לג'אררד, כפי שקירק אמר, לדאף בהחלט היה סיכוי להיות שם, אבל ראניירי התעלל בו יותר מידי השנה(את זה באמת אני לא מבין) ולכן הוא לא נכנס לשם.
    מי שהיה צריך להיכנס הוא גיגס, 11 בישולים, 8 שערים, היה האיש הבולט ביחד עם סקולס העונה ביוניטד, לא מבין למה הוא לא שם.

מסכים עם קירק לחלוטיין לגבי אשלי קול שנתן עונה מאוד בינונית.
    כל כך בינונית שהיו רגעים שדגליש הצעיר שיחק ואף אחד לא שם לב שקול חסר.

גם לגבי לאורן אני מסכין לחלוטיין עם קירק.
    הכניסה של לאורן להרכב המצטינים מאוד מאוד מוזרה, היה חלש מאוד, אולי החוליה החלשה בהגנה של ארסנל, הצבה שלו בקבוצה אחרת בפריימר לייג הייתה כאמור משקפת את הרמה האמיתית שלו.
    אין סיכוי שהוא היה מגיע מבורו או צ'רלטון לנבחרת השנה.

גם לדעתי היה מקום להכניס את סאות'גייט לנבחרת, נתן עונה מעולה בבורו, חבל שהעונה המעולה שלו נגמרה בפציעה.

מאמן השנה שלי הוא דווקא קרשבילי.
    צ'רלטון הייתה הפתעה נעימה בשבילי, והאמת, לא ציפתי שאחרי מכירת פארקר הם ישארו בתמונת הכרטיס לליגת האלופות.

ושוב, לגבי פארקר, לדעתי הזכייה הייתה אמורה לשקף עונה שלמה.
    פארקר היה מעולה בחצי שנה הראשונה בצ'רלטון, אבל בצ'לסי לדעתי הוא לא ממצא את מלוא הפונטציאל שלו.
    השחקן הצעיר של השנה, שלי לפחות, הוא טורה.

2. ArsenalFan Member

למה סאהה ולא ואן ניסטלרוי...? לדעתי זה די ברור:

1. סאהה הביא את פולהאם לאן שהיא, אם הוא לא היה מביא לה את הנקודות האלו היום היא הייתה מתמודדת נגד הירידה... הוא היה פשוט ענק בפולהאם, לא סתם יונייטד שילמה עליו כ"כ הרבה כסף.
    2. סאהה התאקלם טוב מאוד ביונייטד, הוא נראה כמו סיפור הצלחה של פרגוסון ובעונה הבאה הוא באמת צפוי להשתפר. הייתה לו עונה מוצלחת, ועצם המעבר שלו לקבוצה גדולה והופעת הבכורה שלו בנבחרת צרפת כבר מסמנת התקדמות עצומה שלו העונה.
    3. ואן ניסטלרוי עצמו, עוד לפני שהוא נפצע כמה ימים לפני חצי גמר הגביע, היה חלש. בהייבורי הוא היה לגמרי אאוט, בפולהאם פרגוסון השאיר אותו על הספסל, נגד לידס הוא החטיא כמו מטורף וההגנה של מנצ'סטר סיטי (!) עשתה לו בית ספר. עד פברואר הייתה לו עונה "כרגיל"- הוא כבש כמו שהוא יודע, בקצב מצוין ובחצי הראשון של העונה הגיע לו להיות בנבחרת העונה. אבל כשיונייטד נכנסה למשבר הוא נעלם, ונגרר אחרי הקבוצה למטה ולהפסד האליפות. יציבות, זה שם המשחק, ולסאהה שעבר קבוצה הייתה יותר יציבות ממנו, וגם למיקאל פורסל.

גיגס לא שם רק בגלל חוסר יציבות ונטייה להיעלם כשצריך אותו, אני מסכים שהוא האיש הבולט של יונייטד העונה במרחק די גדול מהשאר והוא היה בהמון משחקים נהדר, אבל היו לו יותר מדי משחקי Off, ופירס פשוט נתן עונה טובה בהרבה ממנו. לגבי האוורד, אני לא יודע על איזו פציעה רצינית אתה מדבר, האוורד לפי כל הדיווחים ירד לספסל בגלל החלטה מקצועית של פרגוסון, הוא ספג שערים של טירון נגד בורו, אברטון ובעיקר מנ' סיטי ולפחות כרגע נראה שכל הסופרלטיבים שקשרו לו מוגזמים. פרגוסון בעצמו אומר שההחלטה (המוצדקת) להעדיף את קארול היא בגלל לחץ מנטלי על האוורד, אבל הוא לא עשה את זה מתוך הכרח. אנטי ניימי הוא בחירה ראויה, אם כי לא הייתי פוסל את המועמדות של תומאס סורנסן או אדווין ואן דר סאר...

קירק, נדמה לי שקצת הגזמת, ברידג' נתן עונה טובה יותר מקול אבל גם לאשלי היו השנה כמה משחקים טובים, לא צריך להפוך את העונה שלו לקטסטרופה. בסטנדרטים שלו הייתה ירידה די ברורה מול השנתיים הקודמות, אבל דבר אחד ברור- אשלי קול עדיין המגן השמאלי המוביל של אנגליה.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתם עושים שערוריה מהבחירה של לאורן? הוא אומנם היה בינוני מאד בלשון המעטה, אבל תכלס מי הציג יכולת טובה ממנו? קאר? ג. נוויל? מילס? מלכיוט?

אני מסכים שלברידג' יש מקום על חשבון קול בהרכב נבחרת העונה. אני גם חושב שאדו היה צריך להיבחר לפני סטיבן ג'רארד, ולא מבין מה החלאה עושה בנבחרת העונה אחרי עונה כל כך גרועה. גיגס? פירס היה הרבה יותר טוב.