כדורגל אנגלי בכריסמס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eldadl, ‏29/11/05.

1. NewcastleFan Member

The Weather here now is awful! snow in most of the country(even parts in the south)its the worst weather in November since long time.and the forecast is that it will be worst in December and we will have severe snow and cold.so it won't be so pleasure to be here is Xmas.
    Of couse that London in Xmas is very nice and joyfull but it will cost u a lot of money(in a point of view of Israeli) id rather go to a Ski vacation than to London but maybe its because i live here.
    anyway,maybe i will see if i can arrange u a ticket for a Tottenham match in WHL for free.if u will come of course.

2. קינג לדלי Member

במשחקי הכריסמס תמיד הקהל מפוהק ועייף אחרי המסיבות בלילה. גם יש הרבה תיירים במגרשים.
    אם אתה רוצה לתפוס משחק רציני של ניוקאסל עם אוירה וכו.. תחכה לאיזה משחק גביע או משהו כזהבתאריך אחר.
    בכל מקרה זה יהיה נחמד בשבילך להיות בווייט הארט ליין(המגרש הכי מדליק באנגליה)עם אוהדי ניוקאסל.
    יש גם את מסיבות הכריסמס בלסטר סקוור ותוכל לעשות אורגיות כמה שתרצה.

3. NewcastleFan Member

where are u coming to London my dear chicken?
    i will send u to an Orgie in Brixton.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/05
  4. קינג לדלי Member

לא אמרתי שאני מגיע ללונדון(כנראה הפחם דופק את העיניים).

בריקסטון ? אני בן בית שם כי אני תימני !

5. NewcastleFan Member

Sorry i ment when and not where.its quite hard to write with this Laptop.

For the guy who went to Ukraine(??!!)to see a Football match(!!!)what did u think for yourself??? what is next? go to Azerbaijan and see FC Baku?

6. שונא בית"ר Member

אהלן חברה,
    אני נוסע ללונדון ב29.12 עד ה4.1 שזה על מחזורי חג מולד כמו שאתם יודעים.

השאלה שלי היא איך אני יכול להשיג כרטיסים למשחקים? איפה ניתן לקנות?
    מישהו מכיר אתר או טלפון או משהו שמוכר כרטיסים במחירים סבירים?

בעקרון, ארסנל ווסטהאם בעדיפות אבל כל משחק יתקבל בברכה ואם יש לכם המלצות על משחקים מיוחדים גם אני אודה לכם אם תרשמו.

תודה מראש.

7. THE STRETFORD END Member

כל מי שנוסע,יודע על כאלה שנוסעים ורוצים כרטיסים ליונייטד באולד-טרפאורד בחג המולד שיצור איתי קשר,
    לחבר שלי יש שלושה מנויים פנויים בחג,כרטיס אחד בודד ליציע הדרומי,על קו ה 16 קרוב למנהרה של השחקנים,
    ו 2 מקומות צמודים ביציע הצפוני(מול הטלוויזיה)המקומות הטובים ביותר באצטדיון מבחינת ראייה,על קו האמצע בשורה האחרונה של הקומה הראשונה(מול פרגי ממש),
    כל כרטיס 100 פאונד.

8. Rudess Member

יש לי חבר טוב מאד שהוא אוהד יונייטד, אני אברר איתו אם הוא נוסע, ואם כן, אני אגיד לו שייצור קשר איתך.