כדורגל הנוער בישראל 2008/09: מכבי חיפה אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אוליבר קאן, ‏29/7/08.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצת הנוער של בית"ר י-ם הביסה היום 2-7(!) אחרי שכבר הובילה 0-7 על מוליכת הטבלה והאלופה שבדרך מכבי חיפה.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אכן תוצאה מפתיעה מאוד, באתי לכתוב אך הקדמת אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx
    שאר תוצאות:
    הפועל ב"ש 3:3 בני סכנין
    בני יהודה 5:0 מ.ס אשדוד
    הפועל חיפה 3:5 הפועל כפ"ס
    קריית שמונה 0:1 הפועל פ"ת
    מכבי נתניה 1:2 ראשון לציון
    מכבי ת"א 0:1 נס טוברוק

בעקבות ההפסד של חיפה והניצחון של מכבי ת"א, הפער מצטמצם ל4 נקודות בלבד,
    כאשר נותרו עוד 4 מחזורים בלבד, האליפות היתה בידיים שלנו ואנחנו עושים הכל בכדי לא לזכות בה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האליפות עדיין בי'דיים של חיפה והיא תזכה בה כי יש לה 2 משחקי בית.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תוצאות משחקי מחזור 27:
    בני סכנין 1:1 מכבי נתניה
    מ.ס אשדוד 1:3 הפועל תל אביב
    הפועל פתח תקווה 0:2 בני יהודה
    בית"ר נס טוברוק 3:5 הפועל חיפה
    הפועל כפ"ס 2:4 הפועל באר שבע
    הפועל ראשל"צ 1:4 קריית שמונה
    מכבי פתח תקווה 5:1 מכבי חיפה
    מכבי תל אביב 0:1 בית"ר ירושלים
    ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
    הפער בפיסגה בין מכבי חיפה המוליכה, לבין מכבי ת"א במקום השני, עדיין 4 נקודות כשנותרו שלושה מחזורים לסיום העונה.
    לגבי התחתית, בני יהודה והפועל באר שבע יורדות וודאיות לליגה הארצית, שהיא למעשה כמו הליגה הלאומית בבוגרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/09
  5. wanted Member

מכבי חיפה דורסת ללא קושי את מכבי פתח תקווה 5:1 כל הפרטים כמובן בדאבל פס.
    www.doublepass.co.il

http://img243.imageshack.us/img243/5015/0034.Xxx
    ישראל זגורי אמש בפתח תקווה.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין ספק שישראל זגורי נמצא בהתקדמות מרשימה, לא פוסל אפשרות שיעלה לקבוצה הבוגרת החל מהעונה הבאה,
    הוא קשר אחורי אם אינני טועה וזה לא שהשניים שנמצאים בקבוצה הבוגרת באותו תפקיד עד כדי כך טובים ... ואני עוד עושה עימם חסד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/09
  7. wanted Member

לפחות לפי המשחק אתמול הוא שיחק מעט קדימה יותר מקשר אחורי,הוא בילה המון בהתקפה,יש שם כמה שחקנים שבשקט יכולים לשחק בבוגרת בתור מחליפים לפחות,גדיר שכבר היה,זגורי,אזולאי,סלליוק ואלמליח בשקט יכולים והם גם יהיו בבוגרת,כמה הזדמנויות הם יקבלו?זה כבר תלוי באלישע..

8. Number 8 Member

קבוצות הנוער של מכבי ת"א והפועל ת"א יתמודדו הערב (רביעי) ב-20:00 בראשל"צ (כניסה חופשית) בגמר גביע המדינה וינסו לזכות בתואר הראשון העונה(שידור ישיר בספורט 5+ לייב). הצהובים העפילו לפני שבועיים לגמר הגביע לאחר שמחצו את מכבי פ"ת 0:5 במשחק חצי הגמר, בעוד שהפועל ניצחו 1:2 את הפועל ירושלים מהארצית בהארכה.

מכבי ת"א: מייק חן(חבר קרוב שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ), עומר ורד, ניסו קפילוטו, עודד עמיתי, יובל פוגלמן, מושיקו לוגסי, רועי קהת, ציון צמח, עמנואל מאיוקה, צחי סלוק ומתן לוטטי (בן בן יאיר).
    משום מה אין את ההרכב של הפועל...

צפויים להגיע מעל ל2000 אוהדים. בדרבי בגביע הטוטו בו מכבי ניצחה, דיברנו על כך שכל דרבי חשוב לשני מחנות האוהדים וכמות האוהדים הצפוייה להגיע, רק מחזקת את העובדה הזו. אני אהיה שם, יש לי שם חבר שלי ועוד כמה שאני מכיר וכמובן זו מכבי ת"א וזה דרבי. בעזרת ה' הנוער יכפר על הבושות שהבוגרת עשתה ותביא גביע הביתה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המשחק היה בבלומפילד היו באים הרבה יותר משהו בסביבות ה-4, 5.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל ת"א זכתה בגביע המדינה לשנת 2008/09

http://img188.imageshack.us/img188/5906/88090720.Xxx

שחקניו של תומר קשטן ניצחו את מכבי ת"א בדרבי התל אביבי, במסגרת גמר גביע המדימנה לנוער, וזכו בתואר, לראשונה מאז הזכייה האחרונה ב1992.
    מאמן האדומים בתגובה: "עשינו היסטוריה. לא באנו יהירים, באנו צנועים והראינו מי הקבוצה הכי טובה בתל אביב. השחקנים הוכיחו שהם גברים ואני גאה להיות המאמן שלהם"

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/5/09
  11. Emil Member

הייתה אווירה טובה, האיצטדיון היה כמעט מלא (ארגון מטומטם - במחצית הראשונה אנשים נדחסו ליציע אחד, אבל במחצית הרבה אנשים עברו לצד השני וראו שהאיצטדיון בעצם מלא).

אבל הרמה באמת הייתה נמוכה יותר גם ממה שציפיתי, שלושה שערים ואחד המשחקים המשעממים שיצא לי לראות בחיים.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היום ב14:00 מכבי חיפה תתארח אצל הפועל פ"ת (http://img41.imageshack.us/img41/2434/nohdttneitl0.Xxx ב-5+LIVE)
    ניצחון של חיפה יבטיח לה את האליפות באופן סופי. המאמן מרדכי בתגובה: "שכולם ייתנו כל מה שיש להם, כולכם רוצים להיות אלופים, אז בואו נעשה את זה כבר ולא נמשוך את זה עד המחזור האחרון".

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/5/Black354X281/128265.Xxx
    שחקני מכבי חיפה. יחגגו אליפות בסיום המשחק?

עוד במחזור, סגנית המוליכה מכבי תל אביב, שנוצחה השבוע בדרבי בגמר הגביע, תצא למשחק חוץ נגד הפועל באר שבע שכבר סיימה את העונה.
    המשחק הוא גורלי עבור הצהובים שחייבים ניצחון על מנת לשמור על סיכוי מסויים לזכות באליפות. איבוד נקודות, והחבורה של איציק עובדיה יכולה לשכוח מחגיגות.

שאר המשחקים: בני סכנין-בני יהודה, בית"ר נס טוברוק-מכבי נתניה, הפועל חיפה-בית"ר ירושלים, הפועל ראשל"צ-הפועל תל אביב, מ.ס. אשדוד-מכבי פתח תקווה, הפועל כפ"ס כפ"ס-הפועל קריית שמונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/09
  13. מקסים לנגו Member

אחרי מחצית ראשונה עם משחק בינוני בין הפועל פ"ת למכבי חיפה, מובילה מכבי חיפה בתוצאה 1-0 משערו של סולליך בדקה ה-35. המשחק דמה מאוד, עד כה, לכדורגל שכונתי.

14. מקסים לנגו Member

מחצית שניה טובה יותר של מכבי חיפה והיא בדרך לזכייה באליפות המדינה כבר היום לאחר שהיא מובילה 3-0 כשכעת הדקה ה-70 של המשחק

15. Don Joan Roman Member

השנה ליגת הנוער באמת על הפנים אבל אין ספק שהקבוצה היותר מרשימה לאורך העונה בדרך לזכיה.