כדורסל - מוקדמות אליפות אירופה - משחקי יום ד' !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏3/9/08.

1. shlomydavid מנהלים

http://img525.imageshack.us/img525/839/bbewg9.Xxx

* נבחרת הכדורסל של ישראל תחל הערב את דרכה לאליפות אירופה בפולין 2009, כשתפגוש בנוקיה את נבחרת בריטניה. בשורות בריטניה ישחק כוכב הנ.ב.א. והשיקגו בולס, לואל דנג.
    אתם כמובן מוזמנים לתת דיעה גם על שאר המשחקים הערב במוקדמות.

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. כחול לנצח! Member

ישראל - בריטניה (11+): החניכים של צביקה שרף פותחים במסע לעבר יורו 2009 בפולין, עם משחק ביתי שעל הנייר אמור להיות קליל מול בריטניה, אבל ישראל בהחלט עלולה להסתבך במשחק הזה. לישראל יש יתרון עצום בקו האחורי עם הלפרין, טפירו ומתן נאור מאידך היתרון של הבריטים הוא בקו הקידמי עם מונסו המצויין מבדאלונה וכמובן עם לואל דנג, השחקן הכי טוב של שיקגו בולס בשנתיים האחרונות וזה אומר המון. בשני משחקי ההכנה שלה בטורקיה בשבוע האחרון בריטניה היא ניצחה ללא דנג. קשה לדעת איך דנג ישתלב ברוטציה של כריס פינץ', האם הוא ייקח את המשחק על עצמו או ישתלב במרקם הקבוצתי. המשחק הזה יכול להתפתח לשני כיוונים. או שישראל תוביל מהפתיחה ותתפוצץ ותביס את בריטניה. או שהבריטים ישמור ויחגגו על ישראל מתחת לסלים ואז צפוי משחק מותח ומורט עצבים, בהחלט אופציה סבירה. אני הולך פה עם הליין. ההימור: 2

סרביה - בולגריה (12+): בית א', בניגוד לבתים האחרים שעוד לא התחילו נמצא בעיצומו ובאופן מדהים החניכים של פיני גרשון מוליכים את הבית עם מאזן מושלם בשלושה משחקים, כולל הניצחון הביתי האחרון המדהים על איטליה של רקאלקטי 80:81! אין ספק שהסרבים מוכשרים יותר מהבולגרים, אבל אני חושב שהליין נדיב מאוד לטובת הבולגרים, שהוכיחו כבר שהם לא פראיירים. ההימור: 2

סימונים מומלצים נוספים: בוסניה (2+), טורקיה (17-), בלגיה (19+).

שיהיה בהצלחה!

3. shlomydavid מנהלים

לדעתי אם הנבחרת שלנו תסגור את דנג, אני לא חושב שיש לבריטים עוד כלים להתמודד איתנו. אני הייתי לוקח את ישראל מעל הליין. גם אני מאמין שבולגריה תוכל לעמוד בליין שנתנו לה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/08