כדור הזהב - כדורגל השנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Civil, ‏28/10/14.

1. Civil Anti Madridista

מדרידיסטה, הדיון בנינו יהיה ענייני ביום שתהיה מסוגל להיות אובייקטיבי.
    0 נציגים לאתלטיקו מדריד ואתה מנסה להצדיק למה לעוד שחקנים מריאל מדריד מגיע להיכנס לנבחרת.
    ואינייסטה שאתה רוקד לו על הדם נמצא עדיין בפוסט טראומה מהמונדיאל, רק מזה שייך לעונה שעברה?

אני סיימתי כאן להתווכח עם הקיר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/15
  2. Raulito Madridista

החבר של מסי, תקרא את ההודעה לפני שאתה יורה, כמו שאמרתי לך.
    כתבתי שזו בושה שלאתלטיקו לא היה אף נציג אפילו בערב הגאלה של הליגה הספרדית בלבד. היא עשתה עונה גדולה. דייגו גודין ראוי למקום בהרכב, מבחינתי אין עוררין על כך. גם פיליפה לואיס. לא הייתי ממהר לשבץ את דייגו קוסטה, אתה לא יכול להוציא את מסי או רונאלדו וגם רובן מועמד לגיטימי. עברתי את המבחן? פפה הציג בעונה שעברה את העונה הטובה ביותר בקריירה שלו והיה שחקן ההגנה הכי טוב של ריאל מדריד גם אם ראמוס נכנס לשוונג הבקעות בדיוק במאני-טיים והציג כדורגל מעולה בחודש האחרון. לא מבין מה אתה רוצה ממני בנוגע לאינייסטה. הוא היה חלש משמעותית משאר שחקני הקישור שהזכרנו כאן. אינייסטה היה גרוע גם לפני המונדיאל, או שאתה זוכר לו רק את המשחק הטוב בברנבאו והשער שם?

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא הבנתי איך חאמס קשור לקוסטה ולנבחרת העונה. אני לרגע לא טענתי שהוא אמור להיות שחקן העונה, אלא בנבחרת העונה. מה הקשר לקוסטה, זה רק אתה יודע.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פשוט אני נדפקתי יותר ממך. אף אחד מהקבוצה שלי לא זכה בכלום והנבחרת שלי מככבת בשער השנה.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה לא נדפקת יותר ממני כי לשנינו לא יוצא מזה בעצם כלום, אבל הבנתי אותך :)