כדור הזהב 2023 -הזוכה הכי פחות מוכשר אי פעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י MaxAaRons, ‏12/6/23.

1. MaxAaRons Member

האם העובדה שנגר שרק דוחק יזכה בכדור הזהב ,היא הוכחה שהכדורגל בפשיטת רגל?
    שוט.
    *תעברו על רשימת הזוכים אי פעם ,אני מניאק אם יש שחקן שהאלנד עדיף עליו.

2. Ever Banega Member

האלאנד לא עדיף על בנזמה?
    טכניקה זה לא הכל בכדורגל. מוכשר זה אחד עם פוטנציאל להיות טוב במשחק, לכן האלאנד כישרון יוצא דופן.
    אני כן מסכים שהעונה הזו שלו ממש אוברייטד, לדעתי בדורטמונד הוא היה משמעותית יותר טוב. מקווה שהוא לא יזכה. לדעתי חלוצי טופ כמו אוסימן או קיין לא היו מבקיעים שער אחד פחות העונה אם היו בסיטי אבל את זה כבר אי אפשר לדעת.

3. Raulito Madridista

הדיון הזה נראה לי קצת מנותק. בכל מקרה, שחרר מקארים בנזמה, תצחק עליו העונה, תיכנס ל"כרית בנזמה", הכל טוב, את עונת 2021/22 שהייתה עונה היסטורית על גבול העונת כריסטיאנו רונאלדו בתקופתו בריאל מדריד - תן לו, מה ששלו - שלו. המנהיגות, שיתוף הצעירים, המספרים, ההתעלות במאני-טיים - הוא לא רק טחן את האוססונות למיניהן אלא הבקיע שני שלושערים ברציפות בנוקאאוט בליגת האלופות, היה עושה גול מחצי מצב וכן הלאה. הייתה לו עונה לפנתיאון, אתה באמת מחפש בכוח. גם פרט לוויניסיוס ג'וניור לא ממש היה לו פרטנר התקפי. לא מרקו אסנסיו ולא רודריגו שנכנס לזון רק באפריל. הוא פתח את העונה עם גארת' בייל ואדן הזאר כשחקני הרכב לצידו ולמזלנו זה התנדף מהר.

לגבי המשפט שלך על ארלינג הולאנד - לא בטוח, יש גולים גדולים שלו שהוא הקדים את הבלם שהיה כבר הרבה יותר לפניו. בין אם זה בזריזות ובמהירות. הוא לא דחק את כל 50 השערים שלו..תראה את המשחק נגד ארסנל בסיבוב השני כדוגמא. בסיום העונה חלה נסיגה אצלו וזה די טבעי.

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

מסי יזכה בכדור הזהב, אתה יכול להיות רגוע.

עומר אוהב/ת את זה.
  5. Ever Banega Member

הכוונה שלי היא ברמת הכישרון, לא נכנס עכשיו לכל הדיון על 2022 כי זה לא הנושא. זה היה החלק הכי שולי בהודעה שלי והעיר אצלך משהו.
    פותח האשכול התלונן בכותרת על חוסר הכישרון אצל האלאנד לעומת זוכים קודמים אז לפחות מבחינתי השם של בנזמה ישר קופץ לכאן.

לגבי האלאנד, ברור שלא כל השערים שלו מדחיקות, לא אמרתי את זה (האמת אחוז גבוהה מאוד יחסית). אבל האחד על אחד שלו העונה היה מתחת לכל ביקורת הכניס אולי 4 מתוך עשרות שהוא הגיע אלייהם העונה. גם בעיטות על סף הרחבה העונה זה לא היה זה. וכן גם פעולות אישיות עם הכדור היו חסרות לי ביחס למה שהוא הרגיל אותי מדורטמונד אבל ברור שפה גם נכנס העיניין של סגנון משחק.

במאקרו, מבחינתי עשו מהעונה שלו הרבה יותר ממה שהיא באמת. בין אם שחקן אחר היה מבקיע יותר או פחות.