כוחות על טבעיים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏25/1/06.

1. משוגע בירוק Member

אתמול האיש בא גם אלינו חחח... ניפץ כוס, קיפל מזלגות הוא ידע שמות של אנשים חח.. בלי שהוא הכיר אותם והוא הביא בובת וודו שכשההוא דקר אותה אז זה דקר לילד שהחזיק אותה...

זה לא יאומן.. ואני עדיין לא יודע אם להאמין או לא..

2. SeRgInHo Member

גם לנו הוא עשה את הקטע עם הבובה..זה היה מדהים..

3. אבי פיטוסי אלוהים Member

באיזה ערים אתם גרים?

4. SeRgInHo Member

אני בבת ים.

5. Engel Del Madrid Member

תגידו לי אתם רצינים בזה שהאמנתם לזה? עוד מעט תגידו לי שהוא בעצם המכשף מהמומינים..
    יאלה מילא הוא היה בא להופעה בילדים בכיתה ב' מילא, אבל אתם 15+ וכל כך קל לעבוד עליכם?
    אין דבר כזה טלפתיה,קסמים וחרטות. יש רק אבל רק אחיזת עיניים.

6. שבצ'נקו Member

ראיתי את זה שיש בן אדם שיכול לקרוא מחשבות באיזו תוכנית בערוצים של דיסקאברי(עד שלא יעשו עלי אני לא אאמין), ועוד איזו תוכנית על רוחות רפאים -יש אנשים שטענו שראו כאלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx .
    אבל אם כבר קסמים,מישהו אולי ראה שטיח מעופף?...

ארטיום,סטאריק חאטאביץ' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/06
  7. אבי פיטוסי אלוהים Member

יאללה שיבוא אליי אני מת לראות תחרא הזה

8. משוגע בירוק Member

בול מה שאמרתי לפני שראיתי... הוא הרים פרח באוויר הפרח היה באוויר בלי חוטים כי היינו מטר ממנו.. בלי מאווררים בלי כלום... חייבים לראות כדי להאמין...

9. SeRgInHo Member

אוקיי,אם אתם אומרים שזה שטויות,תסבירו לי איך בעזרת ה"שטויות" האלה אפשר לנפץ נורה,לראות את מה שיש מאחורי הגב,להרים פרח באוויר,ועוד?

10. Makaay#10 Member

אומרים לך אנחנו ראינו את זה, ישבתי שורה שניה זה היה מול הפנים שלי שום אחיזת עיניים, הוא לקח תלמידים באקראיות ,ועשה דברים מדהימים.

11. Igi Member

איך המקרה עם הבובת וודו יכול להיות חרטה ?
    זה לא שהוא מכיר את הילד.

12. Kiko Member

עוד לא החלטתי אם זה מצחיק או עצוב, אתם נשמעים כמו ילדים בני שבע, "וואי, ראיתי ביומולדת של נדב קוסם ממש אמיתי, הוא הוציא יונה מהכובע שלו"...
    זה לא עובד ככה, לא מחליטים שאדם הוא מכשף לפי הופעה, שהוא מכין מראש. כדי להגיע למסקנה כ"כ מהפכנית צריך הרבה יותר מזה.

אגב, נשיא אגודת הספקנים, לא זוכר את שמו, מציע מיליון דולר למי שיוכיח שיש לו כוחות על טיבעיים, שלחו אליו את הבחור שלכם.

13. Engel Del Madrid Member

אלוהים ישמור... נו בטח שהוא יעשה את זה מולכם מה חשבת שהוא יעשה את זה מאחורי וילון..

עכשיו אני לא מספיק מבין בחרטות האלה בשביל להסביר לך איך ולמה הוא עושה את זה כי הייתי עושה את בעצמי יש מבין?!
    ואתם באמת ובתמים מאמינים שיש אדם עם יכולות על טבעיות ומה שהוא עושה ביכולות האלו זה להופיע בבתי ספר שמגיעים מקסימום ל1000 איש?!?!?
    די נו חברה, אתם הרבה יותר בוגרים מזה..
    אנחנו מתעדים את עצמנו כבר בערך, 5000 שנה, אתם לא חושבים שאדם בעל כוחות טבעיים היה מיידית נהפך לאלוהים? אם היו לך כוחות על טבעיים, לא היית עושה משו יותר טוב עם עצמך מאשר להופיע מול ילדים? כי בתכלס, אם ללכת בראש שלכם אם לאדם היו כוחות על טבעיים מיד היו מצרפים אותו למוסד או לKJB או לFBI או מה שלא יהיה... יש מבין?

14. cazzo Il Capocuoco

מכירים את בעלי האנרגיה האלה?מעבירים עליך יידים וזהו.בעיקרון אין לזה הוכחה ולא תורה,אבל אני בהחלט יכול להגיד שהרגשתי מגנטיות על האף,הסבירות הכי גדולה בגלל שזה האיבר הכי רגיש אצלי.בגדול אני אומר שהמסתורין והמיסטיקה יישארו כמו שהם וזהו.תמיד יבואו האנשים שיגידו שהם ראו חוצנים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/06