כוכב נולד או בלוף גדול?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏9/12/04.

1. eastlands Member

וירה- פלאטצ'ר משחק מידי פעם בכדי לתת לכוכבים לנוח, סיר סקאמי מחזיק מספר שחקנים כאלו שאן להם שאיפות להיות שחקני הרכב , ומסתפקים להיות שיכים לסגל הרחב , כדוגמת פיל נוויל ובליון , לעומת שחקנים שכן אפשר לזהות אצלם רצון עז להיות שחקני הרכב כמו אושה,פורצ'ן דבל דג'מבה והצעירים ששיחקו נגד ארסנל בהתקפה,
    בקיצור סתם שחקן יש כמוהו בערימות בליגה השניה, חפש דעה על משהו יותר אטרקטיבי, אתה יודע מישהו עם שאיפות ולא שחקן פוסטר

2. h2z Member

I stand corrected.

3. john terry Member

לדעתי הכשרון הבא של אנגליה הוא המגן של ארסנל הויט
    באמת שחקן מוכשר

4. robson Member

eastlands, פלטשר הוא לא "שחקן פוסטר" ואני בטוח שיש לו שאיפות להיות בהרכב של היוניטד. הוא לא פחות טוב מכל אותם
    צעירים במחלקת הנוער שלכם שלא הראו כלום עד עכשיו אבל אתה לא מפסיק להלל אותם..הסיבה היחידה שהוא לא משחק בצורה קבועה
    היא שפשוט הוא לא שחקן כנף והוא יושב על המשבצת של פול סקולס ביוניטד. הוא אומנם לא השחקן המבריק ביותר מבחינה טכנית אבל בכל קבוצת פרמייר
    ליג ממוצעת הוא היה פותח בהרכב הראשון ללא היסוס, גם בשיטי!!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לפלטשר - האמת שלא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד שמצדיק את היותו שחקן רוטציה במנ. יונייטד למעט מוסר עבודה ונחישות של סקוטי אמיתי. אין מה להתלהב יותר מדי מכך שהוא הקפטן של סקוטלנד, מאחר וזו כיום נבחרת עלובה ומדולדלת כשרונות שלא מהווה ולו צל של מה שהיא היתה בשנות ה-70 וה-80, ואת האמת, אני כלל לא מצטער על כך :aaa12: . אני חוזה לו מעבר מבטיח לווטפורד בעוד עונה-שתיים, ובכך הוא יהפוך ללוק צ'דוויק 2. שוב, רק העתיד יספר מי דייק בתחזיותיו.

בקשר להויט - עושה רושם של שחקן טוב, אבל עוד לא ראיתי אותו משחק מספיק פעמים ברמות הגבוהות באמת כדי לגבש עליו דיעה מוצקה. נגד רוזנבורג לדוגמא הוא עשה את העבודה ההגנתית על הצד הטוב ביותר, אך בתרומה להתקפה הוא היה מהוסס מדי, ואני ציפיתי ממנו ליותר בתחום הזה, בייחוד לאור הסופרלטיבים הרבים שונגר מחלק לו לאחרונה. אני מקווה שהוא יתחיל לקבל יותר קרדיט בקבוצה הבוגרת בתקופה הקרובה, מכיוון שהוא כבר בן 20 ועוד מעט הוא יפספס את הרכבת. עוד נראה מה יהיה גם לגביו.

ערן ציין פה את ויין ראוטלדג', אז למה לא לפתח את הדיון גם עליו. האם הוא באמת שכפול מדויק של שוני רייט-פיליפס? או שמא מדובר בבלוף שלא יצליח לעלות לגדולה?

6. C.Ronaldo#7 Member

פלטשר שחקן מוכשר שיש לו הרבה כדורגל..הוא רונלאדו ורוני יהיו הבורג של יונייטד בעוד כמה שנים בהרכב הראשון..פלטשר יהיה עוד שחקן הרכב קבוע ביונייטד חכו ותראו..

7. eastlands Member

פלאטשר פתח ב4 משחקי ליגה עד היום , וגם אותם הוא סיים על הספסל מאזן השערים שלו העונה 0 כולל משחקי נבחרת , גביע ,וגביע ארופה (משבצת של סקולס עם 0 שערים?)
    ולגבי המיקום שלו בהרכב של סיטי , הצחקת אותי לפני מי? שוני וברטון שחקנים של 40 מחזורים בעונה , פלאד עולה עליו ב3 דרגות , אולי במקום סינקלר מקמנמנמנ, וריינה שחקני הפוסטר שלנו , ולגבי שאר הצעירים שהשתלבו בסיטי ג'ורדאן , אונוהא, בראדלי רייט , לא מחליף אף אחד מהם עם הסקוטי האפור

8. Maor321 Member

אפילו אתה לא מאמין לעצמך שאמרת את המשפט הראשון.
    בחייך, ככה אתה מודד שחקן?

הוא אמנם לא מאוד טכני, אבל הוא שחקן מצויין עם רוח לחימה. לא סתם הוא קיבל סרט קפטן בסקוטלנד כבר בגל כזה..

9. eastlands Member

מאור- על איזה משפט אתה מדבר ? נאמר פה שמקומו במשבצת של סקולס , אפשר להיות במשבצת כזאת ללא גולים , אני שופט אותו לפי מה שראיתי עד עכשיו ולא ראיתי הרבה , אבל מבחינתי הלווי שיצליח ברפש אני מחזיק לו אצבעות

10. robson Member

איסטלנדס, אני מסכים איתך..יש לו בעיה בסיומת וזאת כנראה הבעיה הגדולה שלו..כל עוד הוא לא ישפר את היכולת שלו
    מול השער סיכוייו לתפוס מקום של קבע בקבוצה נמוכים..גם בעונה שעברה בה הוא שיחק הרבה יותר הוא מיעט לכבוש בקבוצה
    בניגוד לנבחרת שם הוא דווקא כבש שערים יפים מאוד...

11. אחד מהקדושים Member

מה דעתכם על חלוצה הצעיר של סאותהמפטון, דקסטר בלקסטוק בן ה18.
    אשר ב9 משחקים כבש 5 גולים, ו4 מתוכם בתור מחליף.

נכון שאם לסאות לא הייתה מכת פציעות אז הוא לא היה רואה אפילו ספסל,
    אבל הוא לקח את ההזדמנות וניצל אותה כמו שצריך.

קצת היסטוריה עליו:
    הוא נולד וגדל באוקספורד ובמאי 2003 סאותהמפטון רכשה אותו.

ואפשר להזכיר גם את כריס בירד, הבלם הצעיר{22}, אשר את העונה הראשונה בבוגרים
    עשה בעונת ההעפלה לגמר הגביע האנגלי.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת, בירד לא שחקן ממש מעניין, בלמים יותר טובים ממנו יש באנגליה ובשפע. לעומת זאת בלאקסטוק הוא שחקן מעניין ביותר, ומהמעט שראיתי ממנו העונה בהחלט יש לפניו עתיד מבטיח. הצעיר עם רגל שמאל החזקה נתן תפוקה מצוינת בהתקפת הסיינטס בצ'אנסים שהוא קיבל, וכעת הוא חלוץ רוטציה לגיטימי לכל דבר שם, וביטי ופיליפס בהחלט יכולים לחשוש למקומם בהרכב.
    נראה אם הילד ימשיך בפורמה הזו עד סוף העונה, אם כן הוא לבטח יזכה לזימון לנבחרת הצעירה ולהרבה חשיפה תקשורתית, אולי בדרך לנבחרת הבוגרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

13. THE STRETFORD END Member

פלטשר יהיה חלק מרכזי ביונייטד בשנים הבאות,למרות מבנה גופו הרזה יחסית הוא שחקן חזק,שליטה טובה בכדור,יודע לכדרר וגם המסירות ברמה טובה יחד עם ראיית משחק טובה.

פרגוסון אמר עליו לפני שנתיים שסוף סוף צמח שחקן סקוטי ראוי.

לבוא ולהצביע על זה שהוא לא כובש שערים ומכך לחוות עליו דעה שלילית זה טיפשי,גם רונאלדו כבש רק בשבת האחרונה שער ראשון העונה והוא שיחק הרבה יותר משחקים העונה אז מה זה אומר שרונאלדו לא יהיה שחקן מוביל ביונייטד בשנים הבאות?ברור שלא.
    פלטשר לא מסכן כמעט את השער אך יחד עם זאת צריך לעבוד על הסיומת,הלוואי ויעשה זאת יותר אבל הוא נמצא בתהליך של צמיחה מבחינת שחקן בדיוק כמו רונאלדו אבל שני הבישולים המצויינים שלו למשל,לרוניי בשער הראשון מול ניוקאסל ולוולה של סקולס מול צארלטון,מעידים על האיכות שלו כשחקן יותר מהכל.

לא יודע מאיפה ההמצאות האלו שהוא אמור להיות פול סקולס הבא,קשה מאוד יהיה למצוא מחליף לגאון הכדורגל סקולס,הוא לא משחק עדיין על המשבצת שלו,רוב הפעמים הוא מתופקד בצד ימין,עדיף שישחק באמצע שם הוא משחק יותר טוב וכאשר ישחק באופן קבוע באמצע אני מאמין שיגיע גם יותר למצבי הבקעה ואם כמו שכתבתי מקודם יעבוד על הסיומת אז גם השערים לא רק הבישולים יגיעו.

איסטלנד תפסיק לזיין את השכל כל היום פלאד,גורד'ן ובראדלי רייט ,כולה נתנו 2 וחצי משחקים טובים וכבר עשית מהם כוכבים,יש פוטנציאל אבל זה לא תמיד מבטיח שאכן הפוטנציאל יתממש,
    גואי בארטון כבר נמצא בשטח לא מעט זמן ועדיין לא ראיתי ממנו גדולות ונצורות!

היו לא מעט מקרים בעבר של שחקנים צעירים שהגיעו בקול תרועה ולאחר עונה מדהימה לא הצליחו לשמור על הרמה הגבוהה,למשל ג'ון אושה שנתן עונת בכורה לפני 2 עונות מדהימה ואם לא יכול שינוי משמעותי אז הוא כמו אחרים בעבר יהיה תחת התווית של one season wonder!!!לכן מעט סבלנות עם הצעירים של סיטי לא תזיק לך.

פלטשר לעומת אושה לא נתן עונת שיא ונעלם אלא מאז העונה שעברה(במיוחד מהחצי השני שלה) ועד היום מתפתח לאט לאט להיות שחקן יונייטד ראוי.

14. h2z Member

נזרוק עוד שם לקלחת, קרלטון קול שמככב במדי הצעירה. משחק בווילה(?)

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרלטון קול כבר מוכיח את עצמו כחלוץ מעולה. לא מספיק שיש להם את דרוגבה, קזמאן וגודיונסן, יש להם גם את ברונו ואת פורסל המצויין, כשישוב מפציעה.

אגב בארטון, אני חייב לומר שהעונה הוא די מאכזב אותי. עונה שעברה כשהוא נכנס לרוטציה חשבתי שהנה מגיעה הפריצה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/04